Goonsearch حذف

Browser Hijacker

Goonsearch ویروس چیست؟

Goonsearch ویروس hijacker مرورگر است که تغییر صفحه اصلی و موتور جستجو برای .com Goonsearch است. به عنوان توسعه دهندگان ایالات شرکت آمریکایی Goonsearch این وب موتور جستجو است که به کمک کاربر رایانه جهان بهترین وب سایت، تصاویر، فیلم ها و اخبار پیدا شده است. برای هر مرورگر موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر کار می کند. اگر یک صفحه وب Goonsearch. com باز، او جستجوی سایت بسیار شبیه به هر نوع دیگر را ببینید. اما این فقط یک تصور اول است. شرکت هایی که ایجاد و توزیع اصطلاح هواپیماربایان مرورگر, کسب درآمد خود را از ترافیک تولید شده به سایت و تبلیغات. به عنوان یک قاعده کلی آنها نمی گرفتن هر گونه مسئولیتی در قبال محتوا و یا عواقب سایت ترویج:

یعنی به محض اینکه کلیک بر روی لینک در وب سایت Goonsearch نشان داده شده که شما هرگز اگر شما نیست به صفحه وب خراب شده و یا مخرب و به این ترتیب گرفته شده بدانید کامپیوتر خود را با ویروس آلوده است. هنگامی که شما بر روی لینک شما ممکن است باز کالاهايی و هنوز یکی از شما در واقع برای نگاه مورد جستجوي خود را صحبت کردن، لینک آگهی معمولا با نتایج واقعی بنابراین مخلوط.

goonsearchcom img Goonsearch حذف دیگری ناعادلانه مسئله مربوط به Goonsearch ویروس روش مورد استفاده برای توزیع خود است. بسیاری از دیگر مرورگر هواپیماربایان به سیستم آن را با دیگر نرم افزار، معمولا نرم افزار رایگان یا شاخه، تبدیل فایل های ویدئویی به عنوان مثال بسته بندی نصب شده است. هنگامی که شما گزینه های نصب خودکار را انتخاب کنید و دستورالعمل های نمایش داده شده را نمی خواند، شما اضافه کردن برنامه های اضافی مانند Goonsearch. دومی به صورت پیش فرض نصب مشخص شده بود. هنگامی که این افزونه فعال می شود صفحه اصلی و موتور جستجو برای .com Goonsearch به طور خودکار تغییر خواهد کرد. شما قادر خواهید بود تا آنها را از طریق تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد. اگر در سایر موتورهای جستجو تایپ می کنید، شما می توانید به صفحه وب Goonsearch هدایت کنید.

اگر چه این مرورگر hijacker ویروس خود نیست، آن خطر ابتلا به رایانه آلوده افزایش می دهد. شما باید آن را هرچه سريعتر حذف کنید. لطفا توجه داشته باشید که که برنامه های کاربردی به عنوان مرورگر هواپیماربایان فرضيه اغلب یک مسئله پیچیده و وقت گیر است. شما ممکن است سعی کنید آن را از کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها حذف و جستجو برای هر پرونده مربوط و آنها را به صورت دستی حذف کنید. این ممکن است که نوار ابزار تحت عنوان مختلف به منظور جلوگیری از حذف نام خواهد شد. ساده ترین و بی خطر ترین راه خلاص شدن از شر ویروس Goonsearch با استفاده از ابزار ویژه antimalware, مانند Spyhunter است. دومی نه تنها پیدا کردن و حذف فایل های مربوط به این مرورگر hijacker به طور خودکار اما همچنین اسکن رایانه شما را برای هر گونه دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نرم افزار ناخواسته و ویروس خواهد شد. برخی از ابزارهای دیگر نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد اما قبل از انتخاب یکی چک کنید اگر آن را در حذف برنامه خاص موثر شناخته شده است. اگر شما انتخاب می کنید برای خلاص شدن از Goonsearch دستی به اسکن رایانه شما برای ویروس ها پس از آن توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Goonsearch حذف

پاسخ دهید