حذف Gooternet Ads

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف تبلیغات توسط GooterNet (راهنمای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)

GooterNet در مرورگر به طور خودکار اضافه می کند. بی تجربه ترین کاربران کامپیوتر هیچ تصوری در مورد عفونت راه های GooterNet به عنوان فقط از ناگهانی اتفاق می افتد است. برخی از کاربران کامپیوتر با تجربه سعی کنید برای حذف آن از رایانه اما نشد. نگران نباش. مقاله زیر شما آموزش در از بین بردن GooterNet کاملا فراهم می کند.

Gooternet حذف Gooternet Ads

به عنوان یک پلت فرم adverting GooterNet دائما ارائه تبلیغات برای شرکای آن. بر اساس سایت رسمی خود GooterNet وعده داده تا تجربه مرور خود را بهبود و کوپن تخفیف را فراهم می کند و هنگامی که شما را به فروشگاه آنلاین می پردازد. هنگامی که شما در حال دیدن سایت های خرید در واقع، GooterNet بسیاری از کوپن های تخفیف ایجاد می کند.دانلود ابزار حذفبرای حذف Gooternet Ads

GooterNet چیست؟ (ابزارهای تبلیغاتی مزاحم GooterNet مقدمه)

طراحی و توسعه توسط Superweb LLC, GooterNet همیشه نگاتیف sneaks به کامپیوتر هدف. GooterNet در واقع به عنوان برنامه های تبلیغی به ترویج تبلیغات و ایجاد ترافیک برای شرکای آن طراحی شده است که طبقه بندی شده است. GooterNet یک پسوند مرورگر یا شیء راهنمای مرورگر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر است. به عبارت دیگر GooterNet قادر به حمله به تقریبا تمام مرورگرهای محبوب بر روی کامپیوتر آلوده نصب شده است. GooterNet به کامپیوتر با کمک برنامه های رایگان از اینترنت دریافت می آید. اگر شما هنوز شرایط و مقررات موافقت نامه و یا لغو انتخاب تنظیمات سفارشی در حین نصب برنامه های رایگان، شما ممکن است پایان با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند GooterNet.

چگونه می تواند دزدکی حرکت کردن GooterNet را به کامپیوتر شما?

Gooternet سخت است که توسعه یافته توسط SuperWeb LLC است که تلاش برای گرفتن اطلاعات در مورد کاربران عادات مرور و استفاده از آن را برای اهداف مرتبط با بازاریابی وابسته است. برنامه مخفیانه به رایانه های تصادفی sneaks و زمانی که کاربران در حال دیدن سایت در اینترنت تبلیغات مختلف نمایش می دهد. Gooternet می توانید به جاسوسی بر روی سابقه مرور خود و تولید آگهی بر اساس این اطلاعات با کمال تعجب، بسیاری از تبلیغات نوعی کاربران منافع مربوط به. این راه برنامه افزایش شانس که کاربران خواهد شد بر روی تبلیغات کلیک کنید و بازدید از وب سایت ها به دنبال آن است که برای ترویج.

بسیاری از Gooternet Ads شامل پیشنهادات مختلف برای خرید اقلام خاصی و یا دریافت خدمات ارزان تر. آنها حاوی کد تخفیف و کوپن به نگاه جذاب تر است. برخی از کاربران این تبلیغات ممکن است مفید باشد، اما نه برای مدت طولانی پیدا کنید. Gooternet Ads هستند بسیار سرزده و از آن غیر ممکن است به آنها را متوقف کند، بسیاری از کاربران تحریک شده دریافت و می خواهید آنها را حذف کنید. به عنوان یک ماده در واقع، شما این تبلیغات اسرع باید حذف. اگر Gooternet را به فاش کردن اطلاعات شخصی خود را مدیریت می کند در غیر این صورت، شما خطر ابتلا به رایانه شما را آلوده و یا حتی از دست دادن پول، نما شود خواهد شد.

اول از همه شما می دانید، وب سایت این آگهی را به شما و اگر آنها سالم به رویم. از آنجا که سخت می توانید فعالیت های خود را مرور نماید، دوم آن دسترسی به اطلاعات شخصی خود شامل اطلاعات کارت اعتباری شما می توانید به راحتی. شما باید اجتناب از Gooternet و برنامه های کاربردی دیگر توسعه یافته توسط SuperWeb LLC. اکثر آمده همراه به نهاد، همه شما باید انجام دهید است از رفتن هر بار که شما چیزی جدید در حال دانلود و عدم انتخاب گزینه های ارائه به تاسیسات ناشناخته مانند این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت سفارشی نصب.

چگونه برای حذف تبلیغات توسط GooterNet (راهنمای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)

توصیه می شود برای حذف Gooternet Ads هنگامی که شما آنها را بر روی سیستم شما اطلاع. استفاده از صفحه کنترل حذف و تصحیح تنظیمات مرورگر آسیب دیده. همچنین توصیه می شود برای اسکن سیستم شما با استفاده از ابزار مشروع antispyware حاصل کنید که رایانه شما روشن از عفونت است. در زیر شما می توانید یک راهنمای گام به گام توضیح چگونگی انجام این کار.

Gooternet Ads از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به Gooternet و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

Gooternet Ads از بین بردن از فایرفاکس

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به Gooternet و آنهایی که شما را نمی شناسند. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

Gooternet Ads از بین بردن از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به Gooternet. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gooternet Ads

پاسخ دهید