حذف GorillaPrice Adware

Browser Hijacker

GorillaPrice Adware چیست؟

GorillaPrice برنامه تبلیغاتی است که تبلیغات آزار دهنده را نشان می دهد که در حال مشاهده محبوب ترین مغازه ها و وب سایت های دیگر است. این تبلیغات از Ebay و آمازون و سایت های دیگر امیدوار است که یکی در این تبلیغات جای آنهایی که منظم مطبوعات در می hijacks. Yontoo پلت فرم برای نمایش تبلیغات استفاده می کند. در حالی که آنها ادعا می کنند که این “در جستجوی بهترین قیمت کمک می کند”، GorillaPrice جمع آوری اطلاعات مرور شما خطر حفظ حریم خصوصی و دزد پول تبلیغات را از وب سایت بازدید می کنید.

چگونه با این نسخهها کار ویروس GorillaPrice؟

یک گوریل قیمت همراه با برنامه های «آزاد» از وب سایت های مختلف نصب می شود. به طور معمول، این برنامه های حاشیه مفید است که امید می تواند کسی که خرید آنها، بنابراین آنها را به همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و هواپیماربایان موافق است. کاملا به طور معمول، برنامه های دیگر در همین بسته نرم افزاری شامل نرم افزار بهینه ساز و دلتا جستجو ویروس هستند. با توجه به تهاجم این نصب ممکن است حتی وجود داشته باشد هیچ راهی به نصب رد GorillaPrice و یا حتی برنامه های. بنابراین حتی اگر شما خوب است که شما هیچ حریم خصوصی مرور است، برنامه های دیگر حتی بیشتر آزار دهنده است. بنابراین واضح است که شما باید کامپیوتر خود را در این مورد پاک است.

مشکل دیگر است GorillaPrice Adware فرآیند حذف. در بسیاری از موارد حذف کار یا پرچم به عنوان مخرب نیست. بنابراین شما ممکن است مجبور به توسل به RevoUninstaller و یا ابزارهای ضد بدافزارها (حتی بهتر) مانند Spyhunter است که می تواند به حذف هر دو GorillaPrice و هواپیماربایان مربوط. نگه داشتن آنتی ویروس به روز برای جلوگیری از چنین عفونت کمک کند.دانلود ابزار حذفبرای حذف GorillaPrice Adware

چگونه به حذف حذف GorillaPrice Adware

اگر ضد برنامه های مخرب در دسترس نیست، رفع موقت این است که غیر فعال کردن Yontoo در همه مرورگرها. این GorillaPrice از کار جلوگیری می کند.

گوگل کروم: مطبوعات 3 خطوط افقی -> تنظیمات -> پسوند -> حذف Yontoo و همه چیز GorillaPrice مربوط.

موزیلا فایرفاکس: فایرفاکس افزودنی ->، برو از طریق فهرست pluggin و فرمت و حذف همه چیز Yontoo و قیمت گوریل مربوط.

اینترنت اکسپلورر: یعنی باز -> رفتن -> ابزار افزودنی های مدیریت -> حذف همه چیز Yontoo و قیمت گوریل مربوط از وجود دارد.removal instructions en حذف GorillaPrice Adware

پاسخ دهید