حذف GoSave Ads

دسته‌بندی نشده

حذف ویروس “تبلیغات توسط GoSave”(راهنمایحذف )

ادعا GoSave سرکش افزونه مرورگر برای صرفه جویی در وقت و پول از طریق نمایش ویژه ارائه می دهد و در حالی که مرور وب سایت های خرید تخفیف. این قابلیت با این حال مشروع و مفید به نظر می رسد ممکن است، آگاه باشید که GoSave در طبقه بندی به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ) و یا تبلیغاتی مزاحم. توسعه دهندگان این مرورگر سرکش پلاگین نرم افزار فریبنده روش بازاریابی به نام ‘بسته بندی نگاتیف نصب GoSave بر روی مرورگرهای اینترنت (Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا) بدون اجازه کاربران’ استخدام.

GoSave حذف GoSave Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف GoSave Ads

اکثر کاربران سهوا نصب GoSave زمانی که دانلود نرم افزار رایگان از طریق برنامه های کوچک به نام مدیریت دانلود در نرم افزار رایگان دانلود وب سایت download.com soft32.com softonic.com و بسیاری دیگر. پس از نفوذ موفق این توله سگ تولید سرزده تبلیغات آنلاین و آهنگ کاربران اینترنت فعالیت های در حال دیدن سایت. این آگهی سرزده عبارتند از کوپن بنر پنجره بازشو جستجو در متن و آگهی های بینابینی. احتمال زیاد است که با کلیک بر روی این آگهی تبلیغاتی پرخطر یا عفونت های مخرب منجر به وجود دارد.

علاوه بر این، این برنامه ناخواسته نظارت کاربران اینترنت مانند موارد جستجو وارد فعالیت های در حال دیدن سایت ضبط اطلاعات، آدرس وب سایت بازدید صفحات بازدید شده و کوکی ها و آدرس های IP و جزئیات دیگر که ممکن است شخصی. حضور GoSave و یا دیگر سخت مشابه (به عنوان مثال، SpeedCheck، LookThisUp، ArcadeGiant، و غیره) بر روی سیستم شما ممکن است منجر به مسائل جدی حریم خصوصی یا سرقت هویت و به همین دلیل شما به شدت توصیه برای از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از مرورگر اینترنت شما.

ترویج اکثر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند GoSave توزیع شده است از طریق مدیریت دانلود در نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها – این وب سایت های رایگان خدمات نصب و راه اندازی ارائه شده توسط بصورت پول در اوردن استفاده می شود (با توجه به شرکت، “100% رایگان ویروس ‘) مرورگر فایرفاکس با انتخاب نرم افزار رایگان. بنابراین، بی پروا دانلود و نصب نرم افزار و اغلب منجر به عفونت های سخت یا نرم افزارهای مخرب. نصب و راه اندازی از GoSave یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مشابه را می توان توسط نزدیک بازرسی هر مرحله از فرایند دانلود نرم افزار رایگان و کلیک روی ‘رد’ هنگامی که نصب و راه اندازی هر گونه برنامه های اضافی ارائه شده است جلوگیری کرد. علاوه بر این، اگر شما نصب نرم افزار را دانلود، را انتخاب کنید ‘رسم’ یا ‘پیشرفته گزینه های نصب به جای ‘سریع’ و یا ‘عادی’ -’ این هر برنامه همراه برای نصب شده را نشان می دهد و شما به آنها اجازه می دهد. کاربران اینترنت که در حال حاضر نصب شده GoSave و رعایت سرزده تبلیغات آنلاین در حالی که گشت و گذار در اینترنت، باید زیر راهنمای حذف برای از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از مرورگر اینترنت خود را بخوانید.removal instructions en حذف GoSave Ads

پاسخ دهید