حذف Govome

Browser Hijacker

Govome چیست؟

Govome، همچنین به عنوان شناخته شده جستجو Govome و یا Govome.com، hijacker مرورگر است. برنامه سایت رسمی ندارد، این احتمال زیاد آمد که همراه با دیگر نرم افزار رایگان است که شما به تازگی نصب شده است. Govome تغییرات صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید خود را.

موتور جستجوی سفارشی با این حال ممکن است قانونی، نگاه کنید، نه با استفاده از آن توصیه می کنیم. Hijacker سازگار با تمام مرورگر های محبوب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا Firefox و Google Chrome است. تنها راه برای مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت این است که Govome را از سیستم خود حذف کنید.

govome حذف Govome

دانلود ابزار حذفبرای حذف Govome

Govome چگونه کار می کند؟

وجود دارد کاملا چند امنیتی مربوط به مسائل که مورد Govome اطلاع می دهد. اگر شما سعی می کنید به جستجو برای اطلاعات با استفاده از این موتور مشکوک شما نه با نتایج قانونی ارائه خواهد شد. در واقع، نتایج ممکن است چیزی برای انجام با پرس و جو جستجو در همه. اگر شما بر روی آنها کلیک کنید علاوه بر این، شما به منبع از طریق click.infospace.com در ارتباط است. نتایج همچنین با لینک که شما نیز باید اجتناب از پر خواهد شد. این لینک ها هم هنوز به پرس و جو شما ممکن است مربوط و به جای آنها خواهد شد شما را به سایت ترویج هدایت. همانطور که می بینید، آن را غیر ممکن است استفاده از این موتور جستجو اصطلاح.

موتور جستجو تنها مشکل نیست، آن را به Govome می آید. Hijacker نیز مرورگر خود تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها که به نظر می رسد هر چه صفحه شما سعی کنید به پر. این adverts متعلق به اشخاص ثالث و نادرست و یا توهین آمیز باشد. اجتناب از کلیک کردن روی تبلیغات اگر می خواهید به نگه داشتن کامپیوتر خود را رایگان به عفونت. اگر شما روی یک لینک خراب کلیک کنید شما می تواند نهایت ناخواسته نصب تروجان در کامپیوتر شما. به محض این که شما می توانید برای جلوگیری از این اتفاق، خاتمه Govome.

چگونه برای حذف Govome از کامپیوتر من?

Govome ممکن است برنامه مخرب خود، با این حال، آن شما را به انواع مسائل مربوط به امنیت سایبر را افشاء کند. هیچ نیازی نیست برای شما که تحمل وجود دارد. شما از Govome خلاص باید با استفاده از ابزار حذف تروجان. ابزار قدرتمند ضد بدافزارها می توانید سیستم خود را به عهده Govome ظاهر برنامه شناسایی و حذف آن را اسکن کنید. همچنین Govome حذف آن از مرورگر شما خواهد شد. علاوه بر این، ابزار ضد بدافزار رایانه از جدی تر و مشابه عفونت مبتنی بر اینترنت در آینده حفظ خواهد شد. متناوبا, شما دستورالعمل های زیر این مقاله را به صورت دستی حذف Govome از کامپیوتر شما استفاده کنید.

توصیه در حذف Govome

حذف Govome و نرم افزارهای مرتبط:

 • در شروع دکمه/راست-کلیک کلیک در گوشه سمت چپ کلیک کنید
 • باز کردن صفحه کنترل
 • انتخاب حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف نصب/حذف را کلیک کنید

Govome از مرورگر حذف کنید:

Internet Explorer

 • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

 • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

 • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

میانبرهای مرورگر را ویرایش کنید:

 • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر شما
 • خواص را انتخاب کنید
 • پیدا کردن هدف خط در برگه میانبر
 • حذف همه متن بعد از علامت نقل قول غیرمعتبر
 • کلیک کنید خوب برای ذخیره تغییرات.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Govome

پاسخ دهید