حذف Govome2.inspsearch.com

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Govome2.inspsearch.com

Govome2.inspsearch.com hijacker مرورگر است که یکسان به Govome.inspsearch.comاست. بر شما مرورگرهای جایگزین صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را طول می کشد. Govome جستجوی توسعه یافته توسط Hong کنگ بزرگ سفر شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین

پس از آن به احتمال زیاد بر روی کامپیوتر خود را با دیگر نرم افزار رایگان وارد این کار یک وب سایت رسمی که توان آن را دریافت کند، ندارد. Hijacker سازگار با تمام مرورگرهای محبوب وب است. همچنین باعث تغییر مسیر و تبلیغات. مزایای واقعی بدون حفظ آن را نصب شده به عنوان هدف اصلی آن این است که ترویج حامیان آن و نه چیزی بیشتر وجود دارد. ما پیشنهاد می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید Govome2.inspsearch.com.

Govome2.inspsearch.com حذف Govome2.inspsearch.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Govome2.inspsearch.com

Govome2.inspsearch.com چگونه کار می کند؟

پس از hijacker ارتشاح رایانه، هر بار که شما برای باز کردن مرورگر شما توسط Govome2.inspsearch.com استقبال خواهد شد. شما نیز به استفاده از این موتور جستجو به عنوان پیش فرض یکی مجبور. وب سایت خود را از ارائه دهندگان جستجو مشروع مانند گوگل یا بینگ بسیار متفاوت است. این پارامترهای جستجو های مختلف مانند وب تصاویر، ویدیو و اخبار کادر جستجو و یک لوگو. اگر شما پرس و جو را به جعبه جستجو وارد شما ممکن است با سایت های که مربوط به شما ارائه. Hijacker نیز ممکن است باعث اثرات ناخواسته دیگر مانند تبلیغات ثابت و پاپ آپ و آگهی ها و تغییر مسیر.

Govome2.inspsearch.com قادر به ردیابی کوکی ها و اطلاعات در مورد اینترنت شما در حال دیدن سایت عادات ضبط است. این اطلاعات می تواند به شخص ثالث فروخته شده و مورد استفاده برای اهداف بازاریابی. نرم افزار ممکن است به کاهش سرعت سیستم و اتصال به اینترنت شما نیز. برای جلوگیری از برنامه های مشابه را در آینده مطمئن شوید شما توجه به آنچه شما نصب و رد همه ارائه می دهد اضافی است که برای شما لازم نیست. این ارائه می دهد معمولا هواپیماربایان مرورگر و دیگر نرم افزار ناخواسته است که شما می شود بهتر اجتناب از است. در حال حاضر، شما باید تمرکز در مورد چگونگی از بین بردن Govome2.inspsearch.com از کامپیوتر شما.

چگونه به حذف Govome2.inspsearch.com

برای Govome2.inspsearch.com دستی خلاص شدن، شما باید به برنامه های مرتبط با آن را پاک و مرورگر خود را تنظیم مجدد. اگر شما چگونه برای انجام این کار مطمئن نیستید، شما خوش آمدید به استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در زیر این مقاله است. اگر با این حال، شما می خواهم به مثبت است که سیستم خود را پاک و حفاظت شده در هر زمان، شما ابزار حذف تروجان در عوض باید پیاده سازی. دانلود ضد بدافزارها و استفاده از آن برای اسکن کامپیوتر شما، همه تهدیدها را شناسایی و حذف Govome2.inspsearch.com همراه با آنها.

حذف Govome2.inspsearch.com

Govome2.inspsearch.com را حذف کنید:

ویندوز 8

 • نوع → پیروزی + تحقیق در ‘کنترل’ → → OK حذف برنامه
 • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • روی نرم افزار کلیک کنید و حذف را کلیک کنید

Govome2.inspsearch.com از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • بررسی حذف تنظیمات شخصی و تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • منو → → علامت سوال اطلاعات عیب یابی
 • Firefox تنظیم مجدد را کلیک کنید و تایید آن

Google Chrome

 • Chrome → منو تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات کلیک کنید و انتخاب تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف Govome2.inspsearch.com

پاسخ دهید