حذف GOZI Trojan

Trojan

راهنمایی در مورد حذف GOZI Trojan

GOZI Trojan اسب تروا بسیار خطرناک است که ممکن است اقامت در سیستم خود را بدون گرفتن متوجه شده است. نیست ممکن است نمایشگاه هر گونه علائم واضح یا malfunctions جدی می شود. GOZI نسخه از تروجان زئوس است که هدف رایانه برای سرقت اطلاعات خصوصی کاربران است. تهدید در پنهان ماندن بسیار خوب است که اجازه می دهد تا مجرمان اینترنتی به استفاده از آن تا زمانی که آنها نیاز به. GOZI Trojan توزیع با استفاده از روش های مختلف و فریبنده.

می دانم که بدافزارها به عنوان ضمیمه ایمیل هرزنامه و یا یک بسته نرم افزاری malign نرم افزار دریافت می شود. شما همچنین ممکن است کامپیوتر خود را با کلیک کردن روی لینک های خراب و وارد کردن صفحات غیر قابل اعتماد آلوده. بدون در نظر گرفتن چگونه شما با انگل گیر کردم، شما باید برای خلاص شدن از شر GOZI Trojan به محض این که شما می توانید.

GOZI Trojan چگونه کار می کند؟

هدف اصلی از تروجان به سرقت اطلاعات شخصی خود است. که چرا تلاش می کند تا بهترین حالت آن به اقامت غیر قابل تشخیص است. آن است روشن است که اگر مجرمان اینترنتی دسترسی به خود را آنلاین دریافت جزئیات حساب بانکی، شما ضرر و زیان مالی رنج می برند. کلاهبرداران ممکن است استفاده از وب سایت ورود به سیستم شبیه سازی شده است که ضبط همه چیز، یعنی شما شناسه کاربری و رمز عبور خود را بنویسید. آنها همچنین ممکن است به غلبه بر حفاظت پروتکل SSL که معمولا در سایت های بانکداری آنلاین استفاده می شود. علاوه بر این، هکرها هستند قادر به بهره برداری از تهدید به جدا کردن رجیستری و کدهای مخرب را وارد کنید طوری که هر ضربه زدن به کلید و ماوس را کلیک کنید که شما را ثبت می شود.

GOZI Trojan اولین بار در اظهار متحد در سال 2012 ظاهر شد. این اطلاعات حساس از اتحادیه های اعتباری مشتریان سراسر کشور به سرقت رفته است. تهدید وب سایت بانک حداقل سی آلوده است. GOZI Trojan معمولا با استفاده از روش های مهندسی اجتماعی توزیع می شود. کاربر کامپیوتر انگل خودش مفید برنامه و یا فایل فکر آن ممکن است دانلود. نیازی به گفتن نیست، که اگر شما متوجه شما باید آن را در سیستم شما، شما نیاز به خاتمه GOZI Trojan بدون تاخیر.

چگونه برای حذف GOZI Trojan از کامپیوتر من?

برای از بین بردن GOZI Trojan از رایانه شما باید به پیاده سازی یک ابزار ضد بدافزارها. ابزار حذف تروجان رایانه خود را اسکن و همه اجزای برنامه مخرب را شناسایی خواهد کرد. آن پس GOZI Trojan از کامپیوتر شما حذف می شود. توجه داشته باشید در حالی که عفونت هنوز در سیستم شما اگر حساب بانکی آنلاین استفاده می شود شما باید به بانک خود تماس بگیرید. دلیل شما نیاز به استفاده از ابزار ضد بدافزارها برای حذف GOZI Trojan است چون انگل پیچیده است. علاوه بر این، remover مخرب خواهد شد نه تنها GOZI Trojan را حذف کنید، اما نیز از دیگر تهدیدات مبتنی بر اینترنت مانند نرم افزارهای جاسوسی و ransomware و کرم و هواپیماربایان مرورگر، rootkits و محافظت از کامپیوتر شما.

حذف GOZI Trojan

دانلود ابزار حذفبرای حذف GOZI Trojan

پاسخ دهید