حذف Gqs.donedrive.net

Browser Hijacker

Gqs.donedrive.net چیست؟

Gqs.donedrive.net پنجره برنامه مخرب است که طراحی شده بود به پخش برنامه های تبلیغی است. این برنامه به اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس مرورگر نفوذ می تواند. هنگامی که آلوده, شما خواهد شد شروع به دریافت تن از پاپ هر بار که شما برای مرور اینترنت یو پی اس. این نه تنها آزار دهنده است اما تن تاییدیه برای وب سایت های مخرب نیز باعث می شود.

چگونه کار Gqs.donedrive.net؟

Gqs.donedrive.net پنجره همراه با نرم افزار های رایگان مختلف می آید. این روش کاربران توسط خودشان است، بسیاری از بار، نصب برنامه دانستن نیست در مورد برنامه های اضافی. آن می تواند نیز پیوست شده به ایمیل هرزنامه یا کاهش یافته به سیستم های تصادفی توسط یک تروجان. با وجود راه توزیع برنامه همان عواقب تحریک کننده باعث می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gqs.donedrive.net

Gqs.donedrive.net یک سایت مخرب، اما از آنجا که مجرمان اینترنتی آن را به عنوان وب سایت ردیابی استفاده می کنید، می تواند منجر به برخی از اقدامات ناخواسته. Gqs.donedrive.net پنجره اطلاعات است که شما را در اینترنت وارد می نماید و آن را به اشخاص ثالث است که به آن نیاز دارید برای اهداف بازاریابی فروش می تواند. همانطور که می بینید، اگر این برنامه نصب شده بود به مرورگر خود شما عواقب طولانی مدت ممکن است.

چگونه برای حذف Gqs.donedrive.net

ما به شدت توصیه به محض این که شما آن را بر روی سیستم خود شناسایی پنجره Gqs.donedrive.net از کامپیوتر شما از بین بردن. شما باید کامپیوتر خود را با برنامه های ضد ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Spyhunter اسکن کنید. با توجه به که این تبلیغات شبکه توزیع با اشکال خطرناک تر از انگل ممکن است. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Gqs.donedrive.net را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بسیار مهم است برای اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از پنجره Gqs.donedrive.net برداشته است آن را به عنوان سیستم خود را با ویروس در حالی که داشتن آن آلوده کردم ممکن است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Gqs.donedrive.net

پاسخ دهید