تبلیغات حذف GreyGray

دسته‌بندی نشده

GreyGray تبلیغات چیست؟

GreyGray آگهی تبلیغات پاپ آپ نظرسنجی جایزه تساوی توصیه های کوپن و دیگر آنلاین ارائه می دهد که ممکن است توسط GreyGray معرفی شده است. این یک افزونه مرورگر است که می شود در دسترس برای موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر مرورگرهای معنای است. حتی اگر این برنامه به طور کامل نشان داده در دات بیز GreyGray، به عنوان لینک دانلود خراب است شما آن دانلود نمی باشد. با این حال، این بدان معنی نیست که توسعه دهندگان نرم افزار نمی تواند آن ترویج. شما تعجب که چگونه این می تواند انجام شود? همانطور که ما پژوهشگران نشان می دهد، افزونه های مرورگر می تواند با کمک نرم افزار بسته بندی ترویج. آیا شما درباره برنامه های اضافی یا نه در هنگام نصب نرم افزار دیگر مطلع شده است، همه در همه، هنوز هم داشتن GreyGray تبلیغات حذف كنيم. ادامه مطلب برای یادگیری چرا.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GreyGray

که شما قبلا شنیده یا مواجه DiVapton Lamilov و Qualitink به نظر می رسد که این کار درست مثل GreyGray، و بنابراین امکان که سخت Ad.Yieldsmanager.com با این افزونه نصب خواهد شد وجود دارد. زیرا بیشتر می تواند آن را تنها به دلیل توقف بازشو آگهی نشان دهد در ابتدا شما کاملا بی اعتنا به وجود adware (نرم افزار تبلیغات پشتیبانی) ممکن است. بدون شک دیگر شما صبر کنید تا حذف GreyGray تبلیغات مشکوک تر درباره همه پنجره های بازشویی بدست می آورید و این به احتمال زیاد به شما منجر به درک که کامپیوتر خود را توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم خراب شده است. متاسفانه، برخی از تبلیغات بر این اساس دست برداشت شود می تواند به شما عادت های مجازی و تنظیمات است که ممکن است به شما اعتماد پاپ آپ نمایش داده شده. گزیده ای از سیاست حفظ حریم خصوصی نشان می دهد که چرا شما نباید اینجا است:

Third parties that support the Software by serving advertisements or providing other services, such as tracking aggregate site usage or providing users with the ability to comment on or share content, may also use cookies, pixels and other tracking and data collection technologies described above to collect user information.

اگر شما نمی خواهید به جاسوسی پس غیرقابل اعتماد اشخاص ثالث و درگیر در این کلاهبرداری ها که ممکن است مربوط به تبلیغات پشتیبانی شده توسط این اشخاص ثالث می خواهید، شما باید حذف تبلیغات GreyGray از تمام مرورگرهای آسیب دیده. لطفا دنبال دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف زیر به خلاص شدن از شر افزونه مرورگر نامطلوب. توجه داشته باشید که مراحل حذف شما حذف adware کمک کند، و ما قطعا ادامه دستی اگر شما هرگز این کار با موفقیت در گذشته انجام شده توصیه نمی. به ضرب و شتم همه تهدیدات بالقوه در حال اجرا قابل اعتماد، خودکار نرم افزارهای مخرب تشخیص و حذف نرم افزار جای نصب.

چگونه برای حذف تبلیغات GreyGray

همانطور که می بینید، GreyGray بنابراین اگر شما استفاده از آن تبلیغات برای صرفه جویی در پول آن می تواند سمت چپ بر روی کامپیوتر شما ویروس نیست. با این حال، اگر شما می خواهید به خلاص شدن از شر تبلیغات خود شما باید این برنامه حذف کنید. برای آن، ما توصیه می کنیم یک اسکن کامل سیستم در حال اجرا با SpyHunter. پس از آن، این مراحل را دنبال کنید:

از ویندوز 8 حذف کنید:

 1. برای باز کردن یک پنجره در پایین صفحه شروع به کلیک راست در زمینه مترو UI.
 2. تمام برنامه های را انتخاب کنید و سپس صفحه کنترل برای باز کردن منوی جدید را کلیک کنید.
 3. لغو نصب یک برنامه، راست تحولات نامطلوب برنامه و انتخاب به عزل.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

 1. قرار دادن نوار وظیفه در پایین صفحه نمایش کلیک کنید و شروع.
 2. صفحه کنترل کلیک کنید و سپس لغونصب یک برنامه،.
 3. راست کلیک بر روی برنامه شما مایل به حذف شده است کلیک کنید و پاک.

حذف از ویندوز ایکس پی:

 1. باز کردن منوی شروع از نوار وظیفه و دکمه کنترل پنل.
 2. دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها ها.
 3. برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و آمار حذف.

یعنی:

 1. راه اندازی اینترنت اکسپلورر و شیر Alt + T.
 2. پس از دیدن منوی “ابزار” رفتن به افزودنی های مدیریت –>نوارهای ابزارو فرمت.
 3. در حال حاضر را انتخاب کنید GreyGray افزودنی و غیر فعال کردن را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. راه اندازی موزیلا و Ctrl + Shift + A را همزمان ضربه بزنید. شما باید افزودنی فایرفاکس مدیر وجود دارد.
 2. نگاهی به برنامه های افزودنی GreyGray و آیتم های مرتبط و آنها را حذف کنید بروید.

گوگل کروم:

 1. راه اندازی گوگل کروم و شیر Alt + F
 2. هنگامی که شما شروع به دیدن منوی را انتخاب کنید ابزار –> پسوند.
 3. افزودنی را حذف کرده و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می خواهید را انتخاب کنید.

پاسخ دهید