حذف Groovorio.com

Browser Hijacker

Groovorio.com چیست؟

ویروس های Groovorio.com hijacker مرورگر که مجرمان اینترنتی طراحی شده است و که می تواند تحت تاثیر قرار Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. یک بار داخل, برنامه خود را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی به Groovorio.com تغییر می دهد. از آنجا که آن را بدون اضافه کاربران اجازه درخواست برنامه به طور بالقوه ناخواسته برنامه طبقه بندی شده. به طور معمول ویروس Groovorio.com همراه با برنامه های رایگان از اینترنت مثل موسیقی یا کلیپ بازیکن نصب شده است. این برنامه ها به طور واضح مورد تغییر تنظیمات مرورگر خود را و بسیاری از کاربران آن را تنها پس از نفوذ متوجه آشکار نمی.دانلود ابزار حذفبرای حذف Groovorio.com

چگونه Groovorio.com کار می کند?

امروزه بسیاری از وب سایت های محبوب دانلود از جمله download.com soft32.com و softonic.com استفاده از دانلود مشتریان برای مدیریت و دانلود نرم افزار رایگان بصورت پول در اوردن. هنگامی که برنامه های رایگان دانلود از این وب سایت، کاربران اینترنت می گردد (گاهی اوقات در شیوه ای فریبنده) نصب و راه اندازی برنامه های اضافی مانند نوار ابزار مرورگر فایرفاکس، و غیره. نصب این برنامه های ترویج و پسوندهای مرورگر اغلب نتایج در مسائل مربوط به حریم خصوصی، و یا در مورد Groovorio.com ناخواسته مرورگر تغییر مسیر.

remove groovorio com حذف Groovorio.com

Groovorio.com به نظر می رسد مانند بسیاری از دیگر صفحات جستجو. اگر شما یک جستجو بر روی آن، متاسفانه، شما نتایج جستجوی خود را مبتنی بر وب سایت های تحت حمایت مراجعه کنید. این تنها نشان میدهد که این برنامه به صفحات خاصی تبلیغ و افزایش ترافیک خود را دنبال. داشته باشید که ویروس Groovorio.com لینک های متعدد به خطر بیافتد وب سایت نیز می توانید اضافه کنید و اگر شما بر روی آنها کلیک کنید شما می توانید سیستم خود را آلوده.

اگر شما متوجه این تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را, شما باید برای حذف ویروس Groovorio.com اسرع وقت است. به خصوص اگر آنها به عنوان صفحه اصلی خود را بدون اجازه شما شدند به یاد داشته باشید که هرگز هیچ ارائه دهنده جستجو ناشناخته باید استفاده کنید. برای جلوگیری از Groovorio.com ویروس بیشتر مراقب باشید در هنگام دانلود برنامه ها از اینترنت است و هرگز به تغییر صفحه آغاز شما را و یا اضافه کردن برنامه های اضافی است که برای شما آشنا نیست موافقم.

چگونه به حذف Groovorio.com

برای حذف ویروس Groovorio.com رفتن به کنترل پنل اضافه کردن/حذف لیست برنامه ها و هر چیزی مربوط به این دامنه از وجود دارد را حذف کنید. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Groovorio.com حذف Groovorio.com از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 1. روی فلش در سمت راست کادر جستجو کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت، را انتخاب کنید در IE7 با کلیک بر روی تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Groovorio.com را از لیست حذف کنید.

Groovorio.com از یعنی 11 را حذف کنید:

 1. با کلیک بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست)->مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

Groovorio.com را از Firefox حذف کنید:

 1. “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. راست کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. Browser.startup.homepage” را در کادر جستجو تایپ کنید. کلیک راست و ریست;
 6. جستجو برای “browser.newtab.url”. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر برگه جدید راه اندازی خواهد شد مطمئن خواهند شد;
 7. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: Firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. User.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع Firefox. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

حذف Groovorio.comاز Google Chrome:

 1. روی نماد 3 خطوط افقی بر روی نوار ابزار مرورگر کلیک کنید;
 2. تنظیماترا انتخاب کنید;
 3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در راه اندازی را انتخاب کنید ‘صفحه خالی باز‘ (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف)؛
 6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب و یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه Chrome.

حذف میانبر ربودن (تمام مرورگرها) (اختیاری):

اگر مرورگر شما باز می شود Groovorio.com صفحه در هنگام راه اندازی تنها، سعی کنید این:

 1. کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواصرا انتخاب کنید؛
 2. باز کردن زبانه برش کوتاه ;
 3. Groovorio.com بخشی از زمینه هدف حذف کنید.

پاسخ دهید