حذف Groovorio

Browser Hijacker

Groovorio چیست؟

Groovorio آگهی پشتیبانی نرم افزار نگهداری شده توسط گیم منبع آهن است سازگار با Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. افزونه مرورگر خود وب سایت رسمی getGroovorio.com, است که در آن ترویج به عنوان یک ابزار است که کمک خواهد کرد که شما گشت و گذار سریع تر و دقیق تر است. این برنامه همچنین اجازه می دهد تا شما را به نگاه خود را با ارائه طیف وسیعی از آرم های محلی و جهانی برای وب سایت های مورد علاقه خود را انتخاب کنید”" انتخاب موضوعات مختلف طراح و دسترسی سریع به صفحات وب مورد علاقه خود را.

از آنجا که هیچ لینک دانلود بر روی سایت اصلی برنامه وجود دارد, که در آن سفر همراه با نرم افزار رایگان می توانیم فرض کنیم. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز در دسترس است در فروشگاه وب Chrome جایی که آن را به عنوان Groovorio برگه جدید ذکر شده است. شما دریغ باید به انجام این کار اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Groovorio.

Groovorio adware حذف Groovorio

دانلود ابزار حذفبرای حذف Groovorio

Groovorio چگونه کار می کند؟

چون آن پر مرورگر خود را با داده های تجاری به عنوان یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی Groovorio دلیل طبقه بندی شده است. افزونه مرورگر همچنین می توانید تنظیمات مرورگر خود مانند صفحه برگه جدید و موتور جستجوی پیش فرض را تغییر دهید. هر بار که مرورگر خود را باز می کنید، به شما Groovorio.comمی دید. اگر شما سعی می کنید با استفاده از موتور جستجوی خود را، شما نه با نتایج واقعی ارائه خواهد شد. آنها شامل لینک تغییر خواهد کرد. شناخته شده است که Groovorio adclick.g.doubleclick.net که سرور میزبانی آگهی استفاده شده توسط برنامه های تبلیغی مختلف استفاده می کند. ما مصرانه از شما را به ماندن از تبلیغات مطالب ارائه شده به شما توسط نرم افزار، آن آگهی که می بینید در صفحات شما بازدید و یا با حمایت لینک های ارائه شده در نتایج جستجو.

آگهی های غیر قابل اعتماد است که نه تنها دلیل برای از بین بردن Groovorio از کامپیوتر شما. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آهنگ کوکی های خود و ثبت اطلاعات در مورد رفتار خود را آنلاین. چنین غیر شخصا اطلاعات شناسایی به عنوان آدرس آی پی شما, صفحات بازدید شده شما نمایش داده شد جستجو ساخته شده، و غیره به منظور فرد اطلاعات تجاری جمع آوری شده است. علاوه بر این، نرم افزار نیز مسئول کاهش پایین اتصال به اینترنت و سرعت سیستم خود است. ما توصیه می کنیم شما Groovorio به خاتمه دادن.

چگونه به حذف Groovorio

دو راه می توانید Groovorio را از سیستم خود حذف کنید وجود دارد. راه حل اول این است که اجرای مطمئن ضد بدافزار نرم افزاری است که همه کار برای شما انجام دهد. Remover مخرب را اسکن کامپیوتر شما، تشخیص عفونت تمام و Groovorio همراه با آنها را حذف کنید. شما قادر به گشت و گذار در وب بدون خطر و بدون هر گونه مزاحمت غیر ضروری خواهد بود. متناوبا، شما می توانید Groovorio دستی از طریق کنترل پنل را حذف کنید. شما همچنین ممکن است به تنظیم مجدد مرورگر شما پس از آن. اگر شما چگونه برای انجام این کار مطمئن نیستید، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف Groovorio

Groovorio را از سیستم خود پاک کنید:

ویندوز 8/7 و ویستا

  • در پایین گوشه/کلیک چپ شروع راست کلیک کنید
  • رفتن به کنترل پنل → حذف برنامه
  • Groovorio را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • Groovorio را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Groovorio را از مرورگر خود حذف کنید:

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
  • بررسی حذف تنظیمات شخصی و تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → بازنشانی تنظیمات بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Groovorio

پاسخ دهید