حذف Grupo de Delitos Telemáticos Virus

Malware

Grupo de Delitos Telemáticos Virus چیست؟

Grupo de Delitos Telemáticos Virus عفونت است که باعث فلج سیستم عامل همه خود را بی توجه به تقریبا هر فرمان خروج از آن است. به عنوان بسیاری از دیگر تهدیدات این نوع ransomware، به نام آن قفل صفحه نمایش رایانه با یک پیام داشتن اينترپل Europol و عمومی Direccion د لا Policia y د لا Guardia عمران نام و نشان. خواسته جای تعجب نیست که به اعتقاد بسیاری از قربانیان قفل توسط این موسسات و اصرار به پرداخت جریمه نقدی ارسال می شود. در عین حال این چیزی بیش از کلاهبرداری و باج پرداخت خواهد شد نه حذف مسدود.

یکی با Grupo de Delitos Telemáticos Virus پس از بازدید از یک وب سایت مخرب یا یک مشروع است که انگاشته شده آلوده دریافت ممکن است. اسپم ایمیل داشتن فایل ضمیمه یا لینک به منبع عفونت ممکن است همچنین استفاده شود به عنوان وسیله برای توزیع نرم افزارهای مخرب. یک خطر بیشتر شما باید آگاه باشند از مهندسی اجتماعی – روش استفاده توسط scammers قربانی ویروس دستی نرم افزار مفید یا به روز رسانی فکر آن بارگیری در است. همیشه نصب برنامه و به روز رسانی تنها از وب سایت های رسمی.

بسیاری از دیگر خانواده Urausy تروجان ها، Grupo de Delitos Telemáticos Virus شما با جنایات مربوط به استفاده غیر قانونی و توزیع محتوای پورنوگرافیک ارسال هرزنامه پست الکترونیکی و اتهامات مشابه اتهام. شما دیدن خواهد شد عصاره از قوانین و مجازات های ذکر شده. تروجان معمولا حملات رایانه از اسپانیا. برای ترساندن شما حتی بیشتر وب کم شما ممکن است در اطلاع رسانی که تصاویر و فیلم ها برای شناسایی شما استفاده می شود تبدیل شده است. به عنوان یک گزینه برای حذف اتهامات نیز به عنوان مسدود کردن کامپیوتر شما می توانید به پرداخت جریمه به زودی امکان ارائه می گردد. در مورد Grupo de Delitos Telemáticos Virus مقدار پول مورد نیاز €100 یورو که باید از طریق Ukash یا PaySafeCard پرداخت شده است. در اینجا این است که استخراج پیام مسدود کردن:

¡ATENCIÓN! Su ordenador personal ha sido bloqueado por razones de seguridad vistos los motivos abajo detallados.
…..
El monto de su multa es de €100 euros.
La multa puede ser pagada con PaySafeCard o Ukash vouchers.

Una vez pagada la multa y los medios monetarios serán traspasados a la cuenta del estado, su ordenador será desbloqueado en un plazo de 24 horas.

خوب این ویروس می پرسد شما برای پرداخت. نه حذف خواهد شد مسدود کردن. بر خلاف آن تنها صندوق توسعه بیشتر شبیه ویروس ها. شما باید Grupo de Delitos Telemáticos Virus را از کامپیوتر شما با استفاده از ابزار خاص حذف و پیروی از دستورالعمل های ارائه شده زیر حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Grupo de Delitos Telemáticos Virus

Grupo de Delitos Telemáticos Virus راهنمای حذفremoval instructions en حذف Grupo de Delitos Telemáticos Virus

پاسخ دهید