حذف GU Player

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف GU Player

GU Player مدیا پلیر ترویج در guplayer.comاست. بازیکن به FLV MP4 فرمتهای MKV و صدها تن از انواع دیگر فایل های رسانه ای باز معنای است. حتی اگر بازیکن کار کند، ما محققان مخرب کشف کرده اند که هدف اصلی آن این است که گسترش برنامه های شخص ثالث.

اخیرا کشف شده است که DownloadMR توزیع کننده ثالث اولیه توله سگ مشکوک که مخفف برنامه های ناخواسته است. این توزیع شما غیر قابل اعتماد آگهی پشتیبانی برنامه های (ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)، و همچنین سایر نوزادان می توانید به معرفی. حتی اگر همه این برنامه ها نیاز به حذف ما حالا می خواهید به تمرکز در مورد چگونگی حذف GU Player.

GU Player  حذف GU Player

دانلود ابزار حذفبرای حذف GU Player

بدون شک وجود دارد که GU Player به عنوان یک دستگاه پخش رسانه ای منظم کار نمی کند زیرا این قصد توسعه آن سيد لطيف Bechiro است رابط کاربری این برنامه حشره دار است و در برخی موارد بی توجه، که ما به این باور که آن چیزی اما لباس مبدل به نفوذ مخرب بر روی کامپیوتر شما مورد استفاده قرار منجر. هنگامی که شما شروع به نصب و راه اندازی این توله سگ شما ارائه خواهد شد با یک تن از ارائه می دهد به نصب برنامه های نا آشنا. برخی از آنها ممکن است مخرب حذف خدمات ارائه, و دیگران ممکن است شما را برای کمک به با خرید آنلاین قول می دهم. متاسفانه، این احتمال زیاد است که شما نیاز به حذف GU Player از جمله ZoomIt بی بها TheBestDeals و PepperZip، پس بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است نه نصب آنها در وهله اول است. برخی از کاربران بسیار بی دقتی با خود را دریافت، و برنامه های نامطلوب به نظر می رسد بدون اجازه نصب کنید. هر کدام که مورد, شما نیاز به حذف GU Player و حذف برنامه های ناآشنا با آن نصب شده.

چیزی که روی حیله و تزویر در مورد حذف GU Player وقتی برنامه، ممکن است شما را برای نصب برنامه های دیگر ارائه است. همانطور که می دانید در حال حاضر، GU Player چرا شما هنوز باید انتظار داشت که شما برای نصب برنامه های کاربردی مفید ارائه خواهد شد که بعید است به همراه با برنامه های قابل اعتماد است. آیا شما نصب یا حذف نصب نرم افزار، شما باید گزینه های سفارشی و پیشرفته به مطمئن شوید که هیچ برنامه های ناخواسته در غلتیدن را انتخاب کنید. پس از شما را حذف GU Player اگر آنها نصب، شما سپس نیاز به نگرانی در مورد حذف آنها.

حذف GU Player

حذف GU Player از ویندوز ایکس پی

  • حرکت به چپ نوار وظیفه و دکمه شروع را دسترسی به منوی “آغاز” کلیک کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید.
  • رفتن به تغییر یا حذف برنامه ها برنامه های نامطلوب را کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

حذف GU Player از ویندوز ویستا یا ویندوز 7

  • حرکت به چپ نوار وظیفه و ویندوز را فشار دهید برای باز کردن منوی “آغاز” کلیک کنید.
  • باز کردن صفحه کنترل حذف برنامه کنید و پیدا کردن برنامه کاربردی نامطلوب.
  • برنامه می خواهید از کامپیوتر خود حذف کنید و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

از بین بردن GU Player از ویندوز 8 یا ویندوز 8.1

  • راه اندازی اجرا (به طور همزمان به شیر پیروزی + R) و وارد کنترل پنل.
  • در منوی کنترل پنل حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
  • نرم افزار شما می خواهید از کامپیوتر خود حذف کنید و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف GU Player

پاسخ دهید