HackTool:Win32/Keygen

Trojan

HackTool:Win32/Keygen ابزار مفید توسط برخی از افراد برای تولید کلید برای فعال سازی غیر قانونی به دست آمده نسخه های مختلف نرم افزار محسوب می شود ممکن است. اما احتیاط که این ابزار با هکر به گسترش مخرب تروجان ها و ویروس استفاده می شود. در واقع، HackTool:Win32/Keygen threaten به امنیت کامپیوتر است.

اکثر کاربران فکر می کنم فقط یک ابزار برای تولید کد ویژه، اما این واقعیت است که خود را فراموش کرده ام یک برنامه مخرب است. نشانه واضح در مورد این تروجان وجود ندارد. اما آن می تواند خود را از نظر قانونی نصب نرم افزار در معرض خطر قرار داده. نرم افزار از نظر قانونی خریداری شده خود را بدون بروز رسانی ضروری می کنند ممکن است. آن نیز به صورت خودکار کد برای برنامه غیر قانونی خواهد شد که ناشی از تهدیدات بالقوه به رایانه خود را تولید کند.

نحوه حذف HackTool:Win32/Keygen

ممکن است به صورت دستی حذف هشدار جعلی است، اما اگر شما یک کامپیوتر کارشناس، این برای همیشه می تواند آسیب سیستم خود را یک بار هر گونه اشتباه در روند ساخت. برداشتن جاسوس دستی پس برای متخصصان فناوری اطلاعات و تخصص کاربران توصیه می شود. برای کاربران مشترک آسان برای انجام توسط نرم افزار آنتی ویروس است که می تواند کمک به حل مشکلات با مراحل زیر است.

removal instructions en HackTool:Win32/Keygen

پاسخ دهید