حذف hao.360.cn

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف hao.360.cn

hao.360.cn hijacker مرورگر است که توسعه یافته توسط Qihoo است. این هدف کاربران کامپیوتر چینی و تا حدودی شبیه به دیگری شناخته hijacker، Hao123.com است. اکثر مرورگر هواپیماربایان همراه با نرم افزار رایگان همراه توزیع و hao.360.cn متفاوت است. می تواند وارد سیستم شما بدون اطلاع شما و تغییر تنظیمات مرورگر خود را به طور خودکار.

با ورود خود شما نیز افزایش چشمگیر در تعداد تبلیغات است که به نظر می رسد در مرورگر شما متوجه خواهد شد. اگر چه hijacker خود مخرب نیست، آن می تواند شما را به محتوای وب نا امن مانند تبلیغات جعلی و لینک های خراب را افشا. اگر می خواهید برای بهبود سطح امنیت سایبر شما باید hao.360.cn را خاتمه دهد.

hao.360.cn حذف hao.360.cn

دانلود ابزار حذفبرای حذف hao.360.cn

hao.360.cn چگونه کار می کند؟

دلیل که چرا اکثر کاربران نه نصب hao.360.cn به یاد داشته باشید آن را وارد سیستم دیگر نرم افزار رایگان و شاخه است. معمولا ارائه می دهد به نصب برنامه های اضافی در برنامه جادویی نصب با ارائه شده. اگر شما از طریق آن بدون توجه به آنچه شما موافقت می جست و خیز، شما با برنامه های ناخواسته پایان. بهتر است به کامپیوتر خود را تمیز نگه دارید و اجازه نمی دهد نرم افزار غیر ضروری برای دسترسی به آن است. همیشه حالت نصب پیشرفته را انتخاب کنید و رد کردن همه ارائه می دهد بیشتر به شما ساخته شده.

به محض این که شما نصب برنامه ناخواسته hao.360.cn به عنوان صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تنظیم می شود. وب سایت خود شامل تن از پیوندهای مربوط به صفحات مختلف. شما را لینک به مقالات اخبار بازی های آنلاین و بیشتر ببینید. شما هم تبلیغات مختلف متوجه خواهید شد. این سایت شامل کادر جستجو است که به شما ریدایرکت به haosou.com. نتایج در آن صفحه می بینید با لینک پر است. شما نیز می توانید محتوای تجاری در سایت های دیگر که بازدید می کنید مراجعه کنید. هنوز به آنها اعتماد کورکورانه، زیرا هیچ راهی برای مطمئن باشید که تبلیغات ارائه امن هستند. اگر شما می خواهید برای خلاص شدن از آنها روی هم رفته، شما باید hao.360.cn را حذف کنید.

چگونه به حذف hao.360.cn

اگر می خواهید برای از بین بردن hao.360.cn برای همیشه شما را به حذف برنامه های مرتبط با آن و مرورگر وب خود را تنظیم مجدد داشته باشد. این به طور خودکار و یا دستی انجام می شود. اگر شما با حذف hao.360.cn کتابچه راهنمای کاربر، شما دستورالعمل های داده شده در زیر این مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، شما تصمیم به حذف hao.360.cn به طور خودکار، شما باید دانلود ضد مخرب ابزار و اجازه دهید آن را در رایانه خود را اسکن. حذف نرم افزارهای مخرب شناسایی همه عناصر از عفونت و پاک کردن hao.360.cn به طور کامل. همچنین ادامه خواهد داد در آینده با کار به عنوان یک ابزار پیشگیری مخرب مفید بودن.

حذف hao.360.cn

حذف hao.360.cn

ویندوز 8

 • پیروزی + C تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • برنامه مشکوک را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف نصب/حذف را کلیک کنید

hao.360.cn حذف از مرورگر:

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد آیکون چرخ دنده → گزینه های اینترنت → → پیشرفته
 • حذف تنظیمات شخصی علامت گذاری و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • منو علامت سوال → → Firefox → کمک Firefox تازه
 • تازه Firefox به عمل خود را تایید را کلیک کنید

Google Chrome

 • منوی تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات کلیک کنید و انتخاب تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف hao.360.cn

پاسخ دهید