حذف Hao123 by Baidu

Browser Hijacker

Hao123.com چیست؟

Hao123.com موتور جستجوی توسعه یافته توسط بایدو و توزیع از طریق پسوند مرورگر Hao123 است. بایدو پورتال چینی است که فراهم می کند کاربران با خدمات جستجو است. Hao123 by Baidu به عنوان یک ابزار است که شما دسترسی به محتوای وب مربوط به سرعت و به راحتی می تواند کمک به ترویج است. نیز به عنوان سخت طبقه بندی است. وقتی نصب Hao123 by Baidu شما نیز برای تنظیم Hao123.com به عنوان صفحه اصلی خود ارائه می گردد. اگر شما نمی توجه به فرایند نصب، شما را به این تغییرات حتی بدون تحقق آن موافقم. موتور جستجو در تمام مرورگر شما ظاهر می شود. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Hao123.com شما را حذف Hao123 by Baidu داشته باشد.

Hao123.com چگونه کار می کند؟

پس از Hao123.com به عنوان صفحه اصلی شما، هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود شما آن را ببینید. وب سایت خود مقدار زیادی از لینک به وب سایت های مختلف از جمله صفحات محبوب شبکه های اجتماعی, اخبار پورتال, سرویس های ایمیل و غیره است. لینک حتی به مانند موسیقی، فیلم و تلویزیون، اخبار، اجتماعی، خرید، بازی، و غیره گروه بندی می شوند.

Hao123 حذف Hao123 by Baidu

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hao123 by Baidu

مشکل اصلی با Hao123 این است که آن را به شما ارائه با آگهی های تجاری مختلف است. شما دائما این تبلیغات در مرورگر ویندوز هر کدام صفحه وب شما بازدید می دید. علاوه بر این، این تبلیغات خواهد شد سفارشی با توجه به فعالیت های خود را آنلاین است که بدان معنی است که شما توسط نرم افزار ردیابی شده است. ما می خواهم پیشنهاد شما ماندن از تبلیغات ارائه شده توسط برنامه به عنوان آنها ممکن است شما را به محتوای وب نا امن است که می تواند منجر به عفونت های مخرب قرار دهد.

Hao123 معمولا همراه با دیگر نرم افزار رایگان سفر پس از آن در همه تعجب آور است که شما هنگام نصب کردم متوجه نیست ممکن است. اگر شما توجه به نصب نرم افزار و شاخه را پرداخت, شما خواهد شد پایان با کاربردهای مختلف ناخواسته است که هیچ بودن کسب و کار بر روی کامپیوتر شما. دفعه بعد شما نصب نرم افزار، نصب و راه اندازی پیشرفته گزینه را انتخاب کنید و تمام برنامه های اضافی بردارید. در حال حاضر، شما باید Hao123.com بدون تردید خاتمه دهد.

چگونه به حذف Hao123.com

دو راه شما می توانید Hao123.com را حذف کنید وجود دارد: حذف دستی یا اتوماتیک. در صورت انتخاب گزینه اول برای Hao123.com از مرورگر خود حذف شما نیز برای از بین بردن Hao123 از سیستم خود داشته باشد. دستورالعمل های کامل حذف دستی زیر ارائه شده است. اگر از سوی دیگر Hao123.com به طور خودکار حذف می خواهید، شما باید یک ابزار ضد بدافزارها دانلود و استفاده از آن برای اسکن کامپیوتر شما، شناسایی تهدیدات و تمیز کردن کامپیوتر خود را. علاوه بر این، پیشگیری و حذف نرم افزار مخرب نیز سیستم شما در آینده حفظ خواهد شد.

راهنمایی در مورد حذف Hao123.com

خاتمه Hao123 by Baidu:

ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
 • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 • روی برنامه کلیک راست کنید
 • عزل را انتخاب کنید

ویندوز 8

 • پیروزی + تحقیق و نوع کنترل را فشار دهید
 • روی تأیید کلیک کنید و سپس لغو نصب برنامه انتخاب
 • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Hao123.com از مرورگر حذف کنید:

Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hao123 by Baidu

پاسخ دهید