حذف Hao123 by Baidu

Browser Hijacker

Hao123 by Baidu چیست؟

Hao123 by Baidu نرم افزار پشتیبانی از تبلیغ است. آن را به عنوان یک موتور جستجو است که فراهم می کند نتایج جستجو در چینی بایدو اغلب به عنوان چینی “گوگل” می گویند. Hao123 by Baidu یک افزونه مرورگر است که باید با نسخه های دیگر این برنامه است که توسعه یافته توسط شرکت های مختلف اشتباه است. این برنامه از طریق وب سایت نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. پس از آن وارد سیستم شما آن صفحه اصلی و موتور جستجوی خود را به en.hao123.com و یا tw.hao123.comتغییر می دهد.

نرم افزار سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است که بدان معنی است که تنظیمات را تغییر در همه آنها است. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با آشفتگی ناشی از این برنامه شما باید Hao123 by Baidu بلافاصله حذف کنید.

hao  حذف Hao123 by Baidu

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hao123 by Baidu

Hao123 by Baidu چکار می کند؟

Hao123 by Baidu شما را با لینک به وب سایت های مختلف مانند فیس بوک, جی میل, یوتیوب, توییتر و فراهم می کند. لینک های معمولا به دسته مانند اجتماعی, فیلم و تلویزیون، موسیقی، اخبار، بازی ها، و غیره گروه بندی می شوند. برنامه تغییر تنظیمات مرورگر خود را به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده است. همچنین می افزاید: آگهی های تجاری مختلف، پنجره های بازشو و حمایت لینک به مرورگر شما. شما می توانید به صفحات نیز ناآشنا هدایت. این نه تنها آزار دهنده است، اما همچنین ممکن است بالقوه خطرناک. اگر شما به صفحه خراب شده هدایت کنید، شما ممکن است سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. برنامه های مخرب است که اغلب به عنوان چیزی مفید ارائه شده است. دانلود هر نرم افزار از وب سایت های مشکوک و نا آشنا نیست. شما همچنین باید جلوگیری از مختلف قرعه کشی و نظر سنجی به عنوان افشای اطلاعات شخصی خود می تواند منجر به عواقب مالی.

راه برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته گرفتن دسترسی به کامپیوتر خود را با توجه بیشتر به فرایند نصب نرم افزار و شاخه است. اگر در هنگام نصب نرم افزار اضافی که شما آشنایی با ارائه شده بردارید فقط این برنامه و در ادامه با نصب و راه اندازی نرم افزار از انتخاب شما. پیشرفته یا نصب سفارشی اجازه خواهد داد که شما را انتخاب کنید که قطعات به انتخاب یا عدم انتخاب.

چگونه به حذف Hao123 by Baidu

اگر شما می خواهید برای بهبود امنیت اینترنتی خود را و هر گونه برنامه های غیر ضروری بر روی کامپیوتر شما باید Hao123 by Baidu را حذف کنید. به منظور انجام است که شما می توانید یک ابزار قابل اعتماد ضد تروجان است که کمک خواهد کرد که خود را دریافت کنید پیاده سازی از Hao123 by Baidu خلاص شوید. آن همچنین اسکن رایانه شما را برای دیگر برنامه های ناخواسته است که شما پس از آن قادر خواهید بود به خوبی برای از بین بردن. دلیل آن را حفظ کامپیوتر شما محافظت در آینده سرمایه گذاری در برنامه های امنیتی قدرتمند نیز ایده خوبی است. اگر با این حال، می خواهید پاک کنید Hao123 by Baidu دستی شما با دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید.

حذف Hao123 by Baidu

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویستا

1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
3. Hao123 by Baidu انتخاب و حذف و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

1. کلید ویندوز و R به طور همزمان فشار دهید
2 نوع در کنترل پنل و آمار را وارد کنید
3. برنامه بر روی لغو نصب کلیک کنید
4. حذف Hao123 by Baidu

Internet Explorer

1. روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید
2. تغییر صفحه اصلی بر روی زبانه عمومی
3. روی تأیید کلیک کنید و به عقب به منوی آیکون چرخ دنده
4. کلیک بر روی مدیریت افزودنی
5. تحت Hao123 by Baidu نوار ابزارها و پسوندها
6. ارائه دهندگان جستجو کلیک کنید و انتخاب یک موتور جستجوی جدید

موزیلا Firefox

1. شیر Alt و کلیک بر روی ابزار
2 گزینه را انتخاب کنید
3. تغییر صفحه اصلی خود (زبانه عمومی)
4. Ctrl + Shift + A را فشار دهید
5. Hao123 by Baidu (تحت پسوند) را حذف کنید
6. روی آیکون موتور جستجو
7. انتخاب یک ارائه دهنده جستجوی پیش فرض جدید

Google Chrome

1. در منوی سمت راست کلیک کنید
2. ابزار را انتخاب کنید و رفتن به پسوند
۳ حذف Hao123 by Baidu
4. تنظیمات کلیک کنید و به در راه اندازی
5. انتخاب صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات باز
6. را در صفحات تنظیم کلیک کنید
7. جایگزین صفحه راه اندازی
8. به جستجو و مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید
9. یک ارائه دهنده جستجوی پیش فرض تنظیم کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hao123 by Baidu

پاسخ دهید