حذف Hao123

Browser Hijacker

Hao123 چیست؟

Hao123 است hijacker مرورگر توسعه یافته توسط مجرا ltd می باشد. متعلق به خانواده مجرا آن بسیار شبیه به Iminent جامعه نوار Eazel نوار ابزار و بسیاری از دیگر برنامه های مجرا است. Hao123 معمولا با نرم افزار رایگان و سازگار با تمام مرورگرهای محبوب همراه. یک بار در سیستم Hao123 می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید، اگر می خواهید به شما در تنظیم تنظیمات به حالت عادی بازگشت از این رو, شما باید Hao123 را حذف کنید از کامپیوتر شما خواهد شد.

چگونه Hao123 کار می کند؟

Hao123 مانند بسیاری از دیگر برنامه های ناخواسته توسط همراه بودن با نرم افزار رایگان یا شاخه توزیع شده است. دلیل آن است که ساده ترین راه برای وارد شدن به سیستم بدون اینکه متوجه بدیهی است، این روش توزیع انتخاب شده است. است که چرا شما باید محتاط هنگام نصب برنامه های رایگان و مطمئن شوید که شما از نصب نیست چیزی است که شما لازم نیست. به منظور اجتناب از چنین برنامه هایی باید نصب سفارشی را انتخاب کنید و برنامه های غیر ضروری را بردارید. شما می خواهم که راه شما تنها آنچه را نصب خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hao123

hao حذف Hao123

با این حال، اگر Hao123 در حال حاضر در سیستم شما متوجه خواهید شد که setiings مرورگر شما تغییر کرده است، یعنی صفحه اصلی و مرورگر پیش فرض خود را توسط Hao123.comجایگزین خواهد شد است. شما همچنین می توانید نوار ابزار Hao123 در تمام مرورگرهای خود را متوجه ممکن است. چه تر است, شما قادر به گشت و گذار در وب بدون وقفه ثابت و تغییر مسیر به سایت Hao123 en.hao.123 br.hao.123 jp.hao.123 و بسیاری دیگر نخواهد. مرورگر خود را نیز با تبلیغات مختلف مانند پنجره های بازشو و آگهی ها و غيره پر خواهد شد. همانطور که می بینید، این برنامه چیزی جز زحمت و شما حذف Hao123 و بازگشت به مرور عادی اینترنت دریغ باید.

چگونه برای حذف Hao123.com

اگر می خواهید برای بهبود امنیت کامپیوتر شما و حذف .com Hao123 شما می توانید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید. یکی از اولین کامل دستي است. فرضيه Hao123 می تواند به پایان رسید به عنوان برنامه ویروس خود را است. پس از آن، شما همچنین باید مرورگر خود را تنظیم مجدد و اسکن کامپیوتر شما با اسکنر تروجان. گزینه دوم این است که دانلود و نصب تروجان پیشگیری و رفع ابزاری است که کمک خواهد کرد که شما را به حذف Hao123 و تمام اجزای آن. اگر شما یک ابزار قابل اعتماد ضد تروجان مانند Spyhunter دانلود، شما همچنین قادر خواهید بود برای اسکن کامپیوتر خود را برای دیگر تهدیدات و مطمئن شوید که پاک است. علاوه بر این، شما نگران آلوده کردن رایانه شما به عنوان یک برنامه ضد نرم افزارهای جاسوسی آن را از دیگر تهدیدات حفاظت را ندارد. اگر گزینه اول را انتخاب می کنید با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف Hao123.com

حذف Hao123.cm از ویندوز ایکس پی

1. کلیک بر روی شروع
2. رفتن به کنترل پنل
3. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
4. با کلیک بر روی Hao123 و حذف

Hao123 فسخ از ویندوز 7 و ویستا

1. مراحل بالا از 1 به 2 را دنبال کنید
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
3. را انتخاب کنید Hao123 و حذف

از بین بردن Hao123 از ویندوز 8

1. مطبوعات ویندوز کلید
2. در زمينه مترو UI منوی راست کلیک کنید
3. تمام برنامه را انتخاب کنید و به کنترل پنل بروید
4. حذف یک برنامه بر روی
5. راست کلیک بر روی Hao123
6. انتخاب را پاک کنید

خلاص شدن از Hao123 از مرورگرهای

اینترنت اکسپلورر

ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

موزیلا فایرفاکس

کمک -> اطلاعات عیب یابی -> فایرفاکس تنظیم مجدد–> فایرفاکس–تنظیم مجدد > پایان

گوگل کروم

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hao123

پاسخ دهید