حذف hdvidcodec

دسته‌بندی نشده

چرا شما نیاز به حذف hdvidcodec؟

حتی اگر hdvidcodec به عنوان کدک های ویدئویی، اما در واقع این برنامه مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که کامپیوتر شما به ارتشاح مخفیانه و سپس شروع به انجام ماموریت خود را”بد” عمل می کند شناخته شده است. با توجه به این واقعیت است که در اکثر اغلب موارد hdvidcodec وارد کامپیوتر شما غیر قانونی شما به شک در مورد اعتبار این برنامه در یک بار باید شروع. خیلی زود شما متوجه خواهد شد که hdvidcodec عمدتا به افزایش ترافیک بعضی از صفحات وب با حمایت مالی و به دلیل همین دلیل سخت این حملات شما با تعداد زیادی از تبلیغات مختلف تولید می شود. نگه داشتن در ذهن hdvidcodec که می تواند در نسخه های مختلف (HDvid HDvid پلاگین و کدک HDvid V1 یا HDvid V6.0 کدک کدک پک) آمده است. با این حال، ما فکر می کنیم که رایانه به عنوان یک دستگاه به تبلیغات وب سایت های خاص و اگر شما موافقت می کنید به نظر ما بهتر شروع روش حذف hdvidcodec استفاده می شود نباید.

hdvidcodec حذف hdvidcodecدانلود ابزار حذفبرای حذف hdvidcodec

جایی که نمی آیند hdvidcodec شکل?

اگر شما درباره کیفیت خاص است که این نرم افزار را به شما بدهد باید مجذوب شما می توانید دانلود hdvidcodec از http://hdvidcodec.com/ وب سایت رسمی. با این حال، نگه داشتن در ذهن که در اغلب موارد این برنامه بیشتر به کامپیوتر خود را با برخی از نرم افزار رایگان و شاخه فایل های دیگر نصب می شود. توجه ویژه به نرم افزار است که می تواند به راحتی از اینترنت دانلود رایگان در پس از رایانه شما محافظت می ممکن است از یک عفونت جدی. شما همچنین باید مسئولیت بیشتری برای فرآیند نصب نیز شود. ما توصیه می کنیم شما را به پیشرفته (و یا سفارشی) گزینه نصب را انتخاب کنید و البته از تجزیه و تحلیل تمام اطلاعاتی که در برنامه جادویی نصب نمایش داده می شود. اگر شما هر گونه نرم افزار ناخواسته دیگر نقطه شما همیشه می توانید آن را بردارید و در این راه محافظت از کامپیوتر شما از هر گونه عفونت غیر منتظره.

چه کند hdvidcodec انجام?

با وجود این واقعیت که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به عنوان خطرناک ترین و پیچیده ترین عفونت درمان است اما ممکن است شما را هرگز به چیزی برای این برنامه کاربردی اب زیر کاه تضمین که کامپیوتر شما بدون پذیرش وارد شده است. با وجود این واقعیت که hdvidcodec برای کمک به شما برای بهبود کیفیت ویدیویی مختلف گفته شده است اما به طور کلی آن بیشتر مانند یک نرم افزار ساده تبلیغی عمل می کند. شما متوجه خواهید شد که یک بار این برنامه را وارد رایانه خود، نصب آن و فرمت های اضافی را به تمام مرورگرهای خود را. علاوه بر آن، شما تعداد زیادی از تبلیغات مختلف و اعلان ها را دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، شما می توانید مسیر به وب سایت های مضر است که ممکن است برخی از عفونت های جدی باشد. نگه داشتن در ذهن که همه اطلاعات ارائه شده توسط hdvidcodec (حتی اگر به نظر می رسد بسیار جذاب و قابل اعتماد) باید اجتناب شود. از آنجا که چگونه شما می توانید آن اعتماد در هر برنامه ای که به کامپیوتر شما نصب شده است به طور غیرقانونی است؟ شما باید به در نظر گرفتن این واقعیت است که این نرم افزار می توانید به کامپیوتر خود را همراه با فایل های بدخیم و ناخواسته دیگر نصب. بنابراین، شما هرگز نمی دانید ممکن است آنچه در حال اجرا برنامه های غیر قانونی در داخل سیستم کامپیوتر شما. حتی اگر شما در حال تماشای فیلم های متنوع است که در کیفیت ضعیف نفرت به دلیل به همین دلیل شما برای از بین بردن برنامه های غیر قابل اعتماد hdvidcodec قبل از اینکه خیلی دیر است.

چگونه برای حذف hdvidcodec

هیچ دلیلی برای ترک hdvidcodec را به اجرا بر روی کامپیوتر خود بدون هر گونه نظارت دیگر وجود دارد. بنابراین، اجرای دستورالعمل حذف اصلی که در زیر ارائه می شوند و خیلی زود شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از ایمن کار با رایانه خود را دوباره.

دستورالعمل دستي:

 • باز ”’ شروع ”’ منو و انتخاب کنید پس از آن، ”’ کنترل پنل ”’.
 • در حال حاضر به حرکت ”’ برنامه ”’ یا ”’ اضافه کردن/حذف برنامه ها ”’ بخش که در آن شما انتخاب می کنید باید ”’ لغو نصب برنامه ”’.
 • جستجو برای همه برنامه های اضافی ناخواسته و انتخاب ”’ لغو نصب/تغییر ”’ گزینه.
 • در نهایت، کلیک کنید ”’ خوب ”’.

هم بالا برای تنظیم مجدد مرورگر است (بهتر است همه آنها را تنظیم مجدد: اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم):

اینترنت اکسپلورر

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر.
 • کلیک کنید یک بار در ”’ ابزار ”’ بخش (یا روی نماد چرخ دنده).
 • حرکت به ”’ گزینه های اینترنت ”’ و سپس کلیک بر روی ”‘ پیشرفته ”’ زبانه.
 • پس از آن, با کلیک بر روی ”‘ تنظیم مجدد ”’و انتخاب ”’ تنظیمات بازنشانی Internet Explorer” ‘.
 • در حال حاضر را انتخاب کنید ”’ حذف تنظیمات شخصی ”’ و سپس بر روی ”’ تنظیم مجدد ”’.
 • پس از آن, با کلیک بر روی ”’ نزدیک ”’ و ”‘ خوب ”’.

موزیلا فایرفاکس

 • زمانی که مرورگر باز می شود به حرکت ”’ کمک ”’ بخش.
 • در حال حاضر را انتخاب کنید ”’ اطلاعات عیب یابی ”’ و روی ”’ فایرفاکس تنظیم مجدد ”’ (برای چند بار).
 • در نهایت، با کلیک بر روی ”’ پایان ”’.

گوگل کروم

 • مرورگر را باز و سپس بر روی دکمه منو کروم.
 • در حال حاضر را انتخاب کنید ”’ ابزار ”‘ بخش و سپس حرکت به ”’ پسوند ”’ (برای مشکوک به دنبال گسترش در اینجا نگاه کنید و آنها را با کمک از بازیافت زباله گزینه حذف).
 • با کلیک بر روی ”’ تنظیمات ”’ را انتخاب کنید و بخش ”’ مدیریت موتورهای جستجو ”’ (ارائه دهنده جستجوی خود را تغییر دهید).

همانطور که ذکر شد قبل از hdvidcodec می توان به کامپیوتر خود را با برخی از برنامه های اضافی و ناخواسته نصب شده است. به همین دلیل تنها مرحله دستي کافی به طور کامل هستند این شر این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. است که چرا ما توصیه می کنیم شما را به دانلود و نصب قابل اعتماد ضد مخرب ابزار مانند SpyHunter.کامپیوتر کل سیستم را اسکن تمام فایل های بدخیم است که هنوز هم می تواند در داخل کامپیوتر خود را در حال اجرا را حذف خواهد نمود.دانلود ابزار حذفبرای حذف hdvidcodec

پاسخ دهید