HeadlineAlley Toolbar حذف

Browser Hijacker

HeadlineAlley Toolbar چیست؟

HeadlineAlley Toolbar سازمان ملل متحد برنامه های ناخواسته است که به اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اضافه شده است. آن است که توسط Mindspark تعاملی شبکه Inc. طراحی شده بود این برنامه بر روی مرورگر شما پس از نصب برخی از برنامه به کامپیوتر شما ظاهر می شود. بسیاری از بار، آن وارد رایانه همراه با دیگر نرم افزار گرچه این برنامه را از وب سایت رسمی خود دانلود می کنید. HeadlineAlley Toolbar نظر است گرفته شود ناخواسته هدایت های متعدد باعث می شود و شب پره ها آن را برای دریافت به کامپیوتر استفاده می کند.

یکبار داخل سیستم هدفمند برنامه تغییر تنظیمات مرورگر اصلی خود را که برنامه برای انجام مراحل بیشتر. صفحه اصلی خود را به mywebsearch.com تغییر و HeadlineAlley Toolbar را ارائه دهنده جستجوی اصلی می شود. چیزی که آزار دهنده این است که آن برنامه نتایج جستجو را تغییر می دهد و شامل تعداد زیادی از لینک. به این ترتیب به آن می آورد ترافیک به وب سایت های خاص. اما این اختلال کار کاربر بسیار بد و شما می توانید مجبور به دیدن برخی از وب سایت های مخرب.

برای حذف HeadlineAlley Toolbar شما باید یا اسکن کامپیوتر شما با استفاده از ابزار حذف hijacker مرورگر خاص مانند Spyhunter یا حذف کتابچه راهنمای دستورالعمل. شما همچنین ممکن است نیاز به تغییر صفحه اصلی خود را از طریق ابزار > گزینه های اینترنت قبل از راه اندازی مجدد کامپیوتر شما بعد از اجرا اسکن و پاک کردن فایل های آلوده.

دانلود ابزار حذفبرای حذف HeadlineAlley Toolbar

دستورالعمل حذف دستی HeadlineAlley Toolbar:

گوگل کروم:

باز Google Chrome کلیک کنید روی نماد آچار -> -> تنظیمات -> مدیریت موتورهای جستجو -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست و ایجاد یک موتور جستجوی خاص به عنوان موتور جستجوی پیش فرض

موزیلا فایرفاکس:

باز موزیلا فایرفاکس -> رفتن ابزار -> بزرگ شیشه ای یا آیکون Arrow–> مدیریت موتورهای جستجو–> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست، گوگل یا دیگر موتورهای جستجو به عنوان پیش فرض; موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها” و پیدا کردن کنترل ActiveX HeadlineAlley Toolbar و دستیار جستجو و کلیک کنید “حذف برنامه”.

من اينترنت، اکسپلورر:

اینترنت اکسپلورر باز -> رفتن -> ابزار افزودنی های مدیریت ارائه دهنده های جستجو -> -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری و ایجاد یک موتور خاص به عنوان پیش فرض; باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال کنترل ActiveX HeadlineAlley Toolbar و دستیار جستجو و کلیک کنید ‘پاک’.

سرانجام, اسکن کامل سیستم اجرا با SpyHunter. است به خصوص توصیه می شود اگر شما HeadlineAlley نوار ابزار نصب بر روی کامپیوتر شما بصورت دستی و یا تغییرات ناخواسته ای را بر روی کامپیوتر شما پیدا کرده اند.

پاسخ دهید