HeadlineAlley حذف

Browser Hijacker

HeadlineAlley نوار ابزار برنامه ناخواسته است که به توسعه یافته توسط MindSpark شناخته شده است. این برخی از چیزهایی که ما قطعا دوست نداریم در حالی که این افزودنی مرورگر واقعا برای کسانی که علاقه مند در آخرین اخبار و شایعه ها كمك كنيد. هنگامی که نصب نوار ابزار HeadlineAlley بر روی کامپیوتر شما، اجزای مختلف در یک بسته نرم افزاری با آن آمده است. در تست ما این نوار ابزار کنترل اکتیو ایکس مولفه شیء راهنمای مرورگر نوار ابزار و دستیار جستجو شیء راهنمای مرورگر نصب شده. علاوه بر این، نوار ابزار HeadlineAlley نیز به توانایی تغییر صفحه اصلی کاربر و موتور جستجوی پیش فرض به خود mywebsearch.com سایت از نزدیک مرتبط با جستجو متوجه شده است.

ما باید در حال حاضر نوشت درباره این موتور جستجو و چرا شما باید از آن اجتناب. در نتیجه، mywebsearch.com به نظر می رسد در تمام مرورگرهای اینترنتی از جمله موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر. برای خلاصه کردن، نوار ابزار HeadlineAlley مخرب به خودی خود نیست اما برخی از چیزهایی که ما اسمش را به عنوان سخت است. اگر نمی خواهید از تغییرات سیستم خود رنج می برند لطفا حذف نوار ابزار HadlineAlley. دانلود ابزار حذفبرای حذف HeadlineAlley

چگونه کار می کند HeadlineAlley نوار ابزار?

HeadlineAlley نوار ابزار یک افزونه مرورگر است که برای کاربران کامپیوتر آن که مشتاق برای دریافت آخرین اخبار از منابع قابل اعتماد در نظر گرفته شده است. نوار ابزار شامل گزینه یا دکمه ها که برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار هستند. وقتی به عنوان مثال، کاربر کلیک دکمه داستان بالا که حاوی آرم سی ان ان، پنجره شامل سه زبانه ها ظاهر می شود. در مورد خبر AP پنجره ساده شامل عناوین مقالات ارائه شده است.

با این حال، این تنها ویژگی های این نرم افزار خارجی هستند.  HeadlineAlley نوار ابزار برای طیف وسیعی از قطعات مختلف است که قرار است در لیست نوار ابزارها و پسوندها در اینترنت اکسپلورر نصب یافت شده است. اجزاء کنترل ActiveX که به عنوان _29 HTM HeadlineAlley و 29bar.dll، نوار ابزار و مرورگر اشیاء یاور BHO نوار ابزار و جستجو Assisstant BHO ارائه شده باشد. همه آنها توسط Mindspark است که برنامه های کاربردی مختلف را برای مرورگرهای مختلف منتشر می شوند.

کجا می توانم HeadlineAlley را از دریافت کنم؟

HeadlineAlley نوار ابزار را می توان از وب سایت رسمی خود نصب شده است. با این حال، گاهی اوقات آن نیز داخل کامپیوتر در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه سعی کنید ممکن است. به منظور اجتناب از آن، شما همیشه که شما نوشته های نا آشنا هستند که در پنجره نصب برنامه لغو باید مطمئن شوید. پس از آن به وجود می شود، در تمام مرورگرهای اینترنت و فصل down و باعث می شود برخی از تغییرات ناخواسته. خطرناک ترین آنها جایگزینی صفحه اصلی است. ما توصیه نمی با استفاده از mywebsearch.com برای جستجوهای خود دلیل آن ممکن است نتایج جستجو نا امن را برای شما بازگشت. علاوه بر این، آن نیز ممکن است شروع نمایش آگهي ها و هشدار های مختلف.

چه چیز دیگری می توانید نوار ابزار HeadlineAlley تغییر صفحه اصلی و موتور جستجو از اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس است. بر خلاف در برخی موارد دیگر که در آن کاربر هیچ گزینه ای است اما انتخاب یکی از گزینه های برخی از ارائه، این نوار ابزار خاص قادر به جلوگیری از تغییرات شما. اگر شما جعبه داده شده را پاک کنید، به جای گوگل شما به استفاده از mywebsearch.com که صفحه اصلی خود را نیز داشته باشد.

در حال حاضر صفحه اصلی خود شامل 13 لینک به وب سایت های مختلف، از جمله آنهایی که چنین مردمی به عنوان فیس بوک، یوتیوب توییتر eBay, CNN و برخی دیگر. حتی اگر لینک نمی توانند خطری برای سیستم مطرح، می تواند موتور جستجو. این بدان معنی است که شما ممکن است ارائه می شود با تبلیغات که مربوط به کلمه کلیدی جستجو خود را ارائه شده است. توجه به این واقعیت وب سایت چه پشت لینک شما روبرو می شوند مخفی شده است مطمئن باشید نمی باشد، ما پیشنهاد می کنیم شما با استفاده از نه mywebsearch.com نه به دسترسی به وب سایت های نا امن.

چگونه به حذف نوار ابزار HeadlineAlley

اگر شما نمی خواهید به اجزای آن تحت نظارت و با نتایج جستجو های ناخواسته، ارائه شده برای نوار ابزار، آن را از کامپیوتر حذف باید. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که با اجرای ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد است. ما پیشنهاد می کنیم که این برنامه می توانید به همچنین محافظت از کامپیوتر در برابر تهدید های مختلف و برنامه های ناخواسته که شما SpyHunter استفاده. با این وجود، ما نه این واقعیت است که ممکن است به حذف نوار ابزار HeadlineAlley دستی است که شما می توانید با ما دستورالعمل های زیر را نادیده گرفت.

اولا HeadlineAlley را از رایانه خود پاک کنید. شما باید آن را در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها پیدا کنید: کلیک کنید شروع منو -> “کنترل پنل”–> “حذف برنامه” یا “افزودن/حذف برنامه ها” و “حذف برنامه” دکمه را انتخاب کنید هنگامی که شما این مطلب.

علاوه بر این، تعمیر موتورهای جستجوی شما را با مراحل زیر:

گوگل کروم:

باز Google Chrome کلیک کنید روی نماد آچار -> -> تنظیمات -> مدیریت موتورهای جستجو -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست و ایجاد یک موتور جستجوی خاص به عنوان موتور جستجوی پیش فرض

موزیلا فایرفاکس:

باز موزیلا فایرفاکس -> رفتن ابزار -> بزرگ شیشه ای یا آیکون Arrow–> مدیریت موتورهای جستجو–> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست، گوگل یا دیگر موتورهای جستجو به عنوان پیش فرض; موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی” > “ضمیمهها” و پیدا کردن کنترل ActiveX، نوار ابزار HeadlineAlley و دستیار جستجو و کلیک کنید “حذف برنامه”.

من اينترنت، اکسپلورر:

اینترنت اکسپلورر باز -> رفتن -> ابزار افزودنی های مدیریت ارائه دهنده های جستجو -> -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری و ایجاد یک موتور خاص به عنوان پیش فرض; باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال کنترل ActiveX، نوار ابزار HeadlineAlley و دستیار جستجو و کلیک کنید ‘حذف’.

سرانجام, اسکن کامل سیستم با SpyHunter اجرا شود. است به خصوص توصیه می شود اگر شما HeadlineAlley بر روی کامپیوتر شما دستی نصب نوار ابزار نکرده و یا تغییرات ناخواسته ای را بر روی کامپیوتر شما پیدا کرده اند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف HeadlineAlley

پاسخ دهید