حذف Heroic Play Toolbar

دسته‌بندی نشده

Heroic Play Toolbar یک محصول بیشتر توسط Mindspark طراحی شده است. این برنامه به عنوان یک قسمت است که به کاربران می دهد فرصتی برای آگهی متنی مورد علاقه خود را بازی، دریافت آخرین اخبار و مطالب دیگر مربوط به این بازی ها ارائه شده است. اگر شما به وب سایت رسمی خود خواهید دید که دانلود رایگان سازگار با اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس است. اگرچه برنامه مشروع Heroic Play Toolbar به همراه با نرم افزار مختلف است که در مورد آن به وضوح آشکار متوجه شده بود

Heroic Play Toolbar حذف Heroic Play Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Heroic Play Toolbar

اگر شما یکی از کاربرانی که متوجه این نوار ابزار در مرورگر خود را حتی اگر شما نصب آن به یاد داشته باشید در حالی که شما می توانید برخی از برنامه های رایگان از اینترنت دانلود شدند برنامه به احتمال زیاد نصب شده بود. Heroic Play Toolbar می آید همراه با چند موسیقی و ویدئو بازیکن, پی دی اف سازندگان و حتی در داخل نصب سفارشی در برخی از وب سایت ها، مانند Brothersoft، کرک یا Softonic دانلود. جلوگیری از چنین بارگیری خودکار کامپیوتر شما شما باید با احتیاط بیشتر هنگام دانلود نرم افزار رایگان هر: همیشه مراحل نصب را دنبال کنید و بردارید تغییرات و یا گرفتن ابزار که آشنا نیست به شما ارائه گزینه های.

اگر Heroic Play Toolbar افزوده شد به مرورگر خود آن را صفحه اصلی خود را به home.tb.ask.com تغییر دهید و ارائه دهنده جستجوی خود قرار search.tb.ask.com. هر بار که شما با نمایش آگهی های مزاحم تغییر نتایج جستجوی خود را با اضافه کردن لینک حمایت مالی و استفاده از تمام راه های دیگر ممکن است برای تبلیغات تجاری صفحات برای مرور اینترنت برنامه تداخل. برای توقف این فعالیت تحریک شما Heroic Play Toolbar را حذف کنید و بازیابی تنظیمات پیش فرض مرورگر خود را داشته باشد.

دستورالعمل دستي Heroic Play Toolbar

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی Heroic Play Toolbar و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 2. دنبال Heroic Play Toolbar و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه ها. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند “Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 3. ببند کنترل پنل.

Heroic Play Toolbar از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به Heroic Play Toolbar و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

Heroic Play Toolbar از بین بردن از فایرفاکس

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به Heroic Play Toolbar و آنهایی که شما نه می دانیم. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

Heroic Play Toolbar از بین بردن از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به Heroic Play Toolbar. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Heroic Play Toolbar

پاسخ دهید