حذف HighlightSearches

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف HighlightSearches

HighlightSearches تبلیغات برنامه پشتیبانی است که سازگار با Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox مرورگر است. هر چند در آن صفحه رسمی HighlightSearches.com ترویج نرم افزار ابزار بسیار مفید است که قادر به “شما سریع تر به صفحه بعدی گرفتن”، در واقع شما با خدمات خود را بسیار ناامید و اذیت خواهد شد.

هدف واقعی این نرم افزار است قطعا به مرور خود را لذت بخش تر است، اما برای وادار کردن شما را حمایت ها را انتخاب کنید به طوری که سخت می تواند شما را به وب سایت های اشخاص ثالث را مستقیم می تواند. این نرم افزار اعتماد و حذف HighlightSearches.

HighlightSearches removal حذف HighlightSearches

دانلود ابزار حذفبرای حذف HighlightSearches

HighlightSearches چکار می کند؟

با وجود این واقعیت است که برنامه صفحه رسمی آن به طور مستقیم بارگیری نمی شود. این نشان می دهد که سخت در برخی از شیوه های مخفی توزیع شده است. پس از تجزیه و تحلیل کاملی کشف کرد که این برنامه در نرم افزار بسته های نرم افزاری که از سایت های غیر رسمی به دست آورد توزیع شده است. برای جلوگیری از این infiltrations در آینده استفاده از تنها گزینه پیشرفته یا سفارشی نصب و خواندن توافقنامه مجوز کاربر نهایی ارائه شده. همه برنامه های اضافی و نامطلوب را معمولا در این نوشتار و بنابراین، شما افشا هستند قادر به آنها را بردارید.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از طریق یک فرآیند به نام abengine.exe*32 می کند و قادر به تغییر نتایج جستجوی گوگل است. این به این معنی که لحظه ای آن را وارد سیستم خود شما دیدن تبلیغات متعدد شروع خواهد شد. تبلیغات خواهد شد به احتمال زیاد بالای نتایج جستجوی خود ارائه شده و نام ‘آگهی های حمایت مالی’. ما قویا توصیه شما این آگهی را کلیک کنید. مشکل برای هرگونه خسارت وارده به اشخاص ثالث ممکن است به سیستم شما و در نتیجه، باعث می شود آنها را چک که سخت نیست مسئول است. در نتیجه، شما مشکوک و یا حتی مخرب وب سایت را وارد کنید پس از بهره برداری از یکی از تبلیغات و آلوده به بدافزارها را دریافت. محافظت از کامپیوتر شما و حذف HighlightSearches در حال حاضر.

به تمام اطلاعات ذکر شده در بالا، شما همچنین می تواند این واقعیت است که این نرم افزار به شرح زیر فعالیت های آنلاین خود را اضافه کنید. داده ها به احتمال زیاد به تبلیغات جذاب تر به شما سفارشی کردن آنها استفاده می شود. با این حال، همچنین ممکن است که مزاحم می فروشد دانش در مورد عادات آنلاین خود را به اشخاص ثالث است. توصیه می کنیم به تحمل چنین رفتاری و خاتمه HighlightSearches.

چگونه به حذف HighlightSearches

پس از آن ممکن به حذف HighlightSearches از طریق کنترل پنل و متاسفانه، برنامه هیچ دکمه حذف نصب است. اگر شما مایل به پاک کردن HighlightSearches شما برای از بین بردن یک پوشه به نام % PROGRAMFILES(x86) %HighlightSearches و برای تنظیم مجدد winsock خود را پس از آن داشته باشد. دستورالعمل گام به گام در مورد چگونه به خلاص شدن از شر HighlightSearches زیر ارائه شده است. البته، شما همیشه می توانید گزینه حذف خودکار HighlightSearches را انتخاب کنید. برای که شما نیاز به نصب مشروع ضد جاسوس و اجازه دهید آن را حذف HighlightSearches برای شما.

Winsock تنظیم مجدد در ویندوز 7

  • شیر دکمه “آغاز” و “cmd” را در نوار جستجو وارد کنید.
  • راست کلیک بر روی ‘cmd در نتایج و اجرا به عنوان مدیر سیستم را انتخاب کنید.
  • در “netsh winsock تنظیم مجدد” را در خط فرمان تایپ کنید و enter را فشار دهید.
  • پس از شما را با ارائه شده “Winsock بازیابی با موفقیت انجام شد”، راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.

Winsock تنظیم مجدد در ویندوز 8

  • به گوشه پایین سمت راست دسکتاپ شما بروید و جستجو را ضربه بزنید.
  • در “cmd” را در کادر جستجو تایپ و کلیک کنید را وارد کنید.
  • کلیک راست کنید “cmd” و اجرا به عنوان مدیر سیستم را انتخاب کنید.
  • در “netsh winsock تنظیم مجدد” را در خط فرمان تایپ کنید.
  • Enter را فشار دهید و منتظر فرمان به اجرا از طریق تنظیم مجدد.
  • هنگامی که پیام “Winsock بازیابی با موفقیت انجام شد” با ارائه سیستم را restart کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف HighlightSearches

پاسخ دهید