حذف HoistSearch.com

Browser Hijacker

چگونه برای حذف HoistSearch.com – راهنمای حذف HoistSearch.com!

HoistSearch.com به عنوان توله سگ ایجاد شده برای تغییر تنظیمات مرورگر و ظروف سرباز یا مسافر تا فعالیت های در حال دیدن سایت شناخته شده است. به جای کمک به کاربر افزایش آنلاین جستجو، بیشتر احتمال دارد به دردسر جستجوهای روزانه است. جبرا، موتورهای جستجو از جمله Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer HoistSearch.com کنترل شود خواهد شد. هر زمان که یک برگه جدید باز کنید, این به عنوان صفحه اصلی بلافاصله نشان خواهد داد تا. شایان ذکر است که HoistSearch.com خیلی سمج ربودن که کاربران قادر نخواهد بود آن را به راحتی است.

HoistSearch حذف HoistSearch.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف HoistSearch.com

برای بسیاری از موارد کاربران مجبور به دانلود HoistSearch.com با دیگر برنامه های رایگان مانند ادوبی فلش پلیر, جاوا, بازی, نرم افزار امنیتی و غیره به روز رسانی. نظارت توسط HoistSearch.com, پرسش های جستجو و وب سایت های مورد علاقه و سابقه مرور ثبت خواهد شد. نوعی مخاطره آمیز برای اطلاعات حساس در معرض مردمان بد است که متخصص در scamming پول از کاربران است. علاوه بر این، آن نیز خواهد شد کامپیوتر با تبلیغات که هدف از ایجاد وب سایت درآمد و سود دست آوردن از محصولات آن را ترویج بمباران. اگر چه HoistSearch.com به نظر می رسد مشروع به Google Chrome, اصل کاملا متفاوت است. برای به کامپیوتر وارد شدن به آسیب های عمیق، کاربران قادر به نابودی HoistSearch.com کاملا بدون هیچ تردیدی باید.

چگونه افراشتن جستجو را حذف کنید؟

لطفا به حذف افراشتن جستجو از رایانه شما قابل اجرا دستورالعمل حذف از گزینه های زیر را انتخاب کنید.

پاک شده از کامپیوتر:

  1. برو به منوی شروع ویندوز و “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید.
  2. انتخاب کنید “اضافه کردن/حذف” یا “برنامه ها و ویژگی های”، هر کدام را در سیستم عامل خود را ظاهر می شود.
  3. افراشتن جستجو را انتخاب کنید و کلیک کنید “حذف” یا “حذف”.

حذف نصب مرورگر،: اگر شما می خواهم به حذف افراشتن جستجو از یک مرورگر خاص و حذف استفاده, شما میتوانید از روش زیر استفاده کنید.

  1. در منوی ابزار مرورگر خود را انتخاب کنید “ضمیمهها” (گاهی اوقات به نام “افزودنی”)
  2. افراشتن جستجو را انتخاب کنید و کلیک کنید “حذف” یا “حذف”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف HoistSearch.com

پاسخ دهید