Hola Search حذف

Browser Hijacker

Hola Search چیست؟

Hola Search hijacker مرورگر است که می تواند به اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس مرورگر اضافه شده است. آن را پس از شما نوعی نرم افزار اینترنت دانلود شده اند که معمولا همراه با برنامه های کاربردی رایگان می برنامه در کامپیوتر رخ می دهد. نرم افزار صفحه اصلی خود را به Holasearch.com تغییر می دهد. موتورهای جستجو را جایگزین نیز هست. آیا شما استفاده از گوگل، یاهو، بینگ و یا برخی از دیگر موتور جستجوی به Holasearch.com جایگزین می شود. علاوه بر این، سایر تنظیمات مرورگر خود را به خوبی می توان تغییر.

اگرچه برنامه سیستم خود را به طور مستقیم آسیب نمی آن می تواند شما را به برخی از وب سایت های مخرب و یا نیروی شما بر روی برخی از لینک های آلوده هدایت. بدترین چیزی که در مورد Hola Search این است که آن را به کامپیوتر بدون رضایت کاربران ارتشاح است. برنامه معمولا همراه با برنامه های دیگر می آید و شما همیشه که این دستگاه به شما نصب شده متوجه نمی ممکن است. اگر شما را انتخاب کنید نصب سفارشی شما احتمالا قادر خواهید بود برای جلوگیری از نصب Hola Search. همه شما باید انجام دهید آن را به حالت انتخاب هر گزینه برای نصب برنامه های اضافی که شما آگاه کردن.

Hola Search Hola Search حذف

چگونه کار می کند Hola Search؟

شما همچنین باید بدانید که این برنامه قادر به ردیابی سابقه مرور خود و استفاده از این اطلاعات برای مقاصد بازاریابی است. احزاب سوم معمولا ایجاد چنین برنامه های کاربردی و بسته نرم افزاری نرم افزار آزاد محصولات خود را بصورت پول در اوردن.  ما به شدت توصیه برای حذف Hola Search، اگر شما در حال حاضر این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما متوجه شده است.

رفتن به شروع–> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در برنامه های منطقه است. دنبال هر چیز مربوط به Hola Search در لیست برنامه ها و عزل و تغییر دکمه کنار آن کلیک کنید. بسته به چه مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

برای اینترنت اکسپلورر:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.’
  • ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به Hola Search از لیست حذف کنید.
  • انتخاب ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  • “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

برای موزیلا فایرفاکس:

  • موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” “افزودنی”.
  • انتخاب پسوند”Hola Search و”حذف برنامه”را کلیک کنید.
  • “ابزار” ‘گزینه’ بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

برای گوگل کروم:

  • کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  • ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  • ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

سرانجام, اسکن کامل سیستم با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter اجرا شود. فراموش نکنید که این به روز رسانی به آخرین نسخه آن قبل از انجام اسکن سیستم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hola Search

پاسخ دهید