حذف Hold Page

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Hold Page

Hold Page به Firefox و کاربران اینترنت اکسپلورر مختلف آنلاین ارائه می دهد صرفه جویی در معاملات کوپن و تخفیف معرفی طراحی شده است. متاسفانه تمام پیشنهادات ارائه شده توسط این نرم افزار می توان قابل اعتماد، زیرا این آثار با احزاب نامعلومی.

برنامه های مشکوک مثل این یکی است که اغلب توسط schemers و غیر قابل اعتماد اشخاص به ترویج تبلیغات بی فایده و یا مخرب اجرا می شوند. برخی از این تبلیغات حتی می تواند برای درایو توسط دانلود کلاهبرداری استفاده شود. حتی اگر این خطر است که اکثر کاربران روبرو خواهد شد نیست، شما هنوز هم باید Hold Page از مرورگر وب خود را حذف کنید. به خاطر داشته باشید که برنامه پشتیبانی از تبلیغات غیر قابل اعتماد می تواند باز کردن درب پشتی امنیت و تهدید امنیت مجازی خود را نگه دارید.

Hold Page  حذف Hold Page

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hold Page

از آنجا که Hold Page در holdingmypage.com در دسترس نیست، این تعجب آور است که این برنامه عمدتا از طریق نرم افزار بسته نرم افزاری پخش شده است. اگر شما در نصب برنامه توسط حادثه بدون دانستن آن، شما ممکن است هیچ ایده تا تبلیغات بنر “تبلیغات توسط Hold Page” نشان می دهد که آن را وجود دارد. برچسب ها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای شناسایی معاملات شجاعانه AppEnable EnterDigital و برنامه های دیگر توسعه یافته توسط SuperWeb LLC. نیازی به گفتن نیست، ما فکر می کنیم که کاربران کامپیوتر باید تمام برنامه های کاربردی SuperWeb را حذف کنید، و شما می توانید راهنماهای حذف جامع برای بسیاری از تبلیغات پشتیبانی برنامه های ایجاد شده توسط این شرکت در وب سایت ما. در واقع، اکثر کاربران به نگرانی در مورد حذف Hold Page یا ازدیاد آن لازم نیست. این برنامه به ندرت ترک فایل های دور ریخته شده و بنابراین بیشتر با فرضيه ساده موفق خواهد شد. چه ممکن است حذف تشدید تهدید علاوه بر این در حال اجرا است. Hold Page ممکن است با دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه های مخرب در نصب شده است. این نرم افزار ممکن است حتی بیشتر خطرناک باشد و ممکن است حتی بیشتر مهم است که Hold Page را حذف کنید.

قبل از حذف عفونت های در حال اجرا کامپیوتر شما نیاز به حذف Hold Page. هنگامی که شما که از سر راه خود، شما نیاز به اسکن سیستم عامل خود را برای پیدا کردن که تهدیدات فعال هستند و سپس شما نیاز به آنها را حذف کنید. برخی از تهدیدات در حال اجرا با موفقیت با استفاده از راهنماهای دستي حذف خواهد شد. راهنمای زیر نمایش داده شده نیز پاک Hold Page کمک خواهد کرد. اگر پس از حذف دستی اسکنر قابل اعتماد هنوز تشخیص تهدیدات، باید نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب را نصب کنید.

Hold Page را از ویندوز حذف کنید

خاتمه Hold Page از ویندوز 8:

  • راست کلیک بر روی صفحه نمایش مترو UI برای باز کردن یک پنجره جدید و تمام برنامه را انتخاب کنید.
  • در منوی برنامه ها را انتخاب کنید کنترل پنل و حرکت برای لغونصب یک برنامه،.
  • پیدا کردن برنامه شما مایل به حذف آن کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید.

حذف Hold Page از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  • حرکت به چپ نوار وظیفه و برای باز کردن منوی دکمه ویندوز کلیک کنید.
  • صفحه کنترل برای حذف یک برنامه را انتخاب کنید و پیدا کردن گزینه های بیشتر کلیک کنید.
  • برنامه حذف و حذف را انتخاب کنید می خواهید راست کلیک کنید.

پاک کردن Hold Page از ویندوز ایکس پی:

  • حرکت به نوار وظیفه باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید.
  • در منوی کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها و Hold Page را پیدا کنید.
  • کلیک کنید درخواست نامطلوب و گزینه حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hold Page

پاسخ دهید