حذف Homepage-web.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Homepage-web.com

Homepage-web.com hijacker مرورگر وب است که می تواند جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را است. این بخشی از ناخواسته یا درخواست پشتیبانی است که شما بر روی کامپیوتر شما نصب شده است.

اگر شما متوجه تغییرات تنظیمات, شما نیز محدود به علائم دیگر نیز هست. مرورگر شما با داده های تجاری پر خواهد شد، شما ممکن است به وب سایت های شخص ثالث ناآشنا هدایت کنید، hijacker کوکی ها و پیگیری خواهد شد. نگه داشتن در ذهن که همه این فعالیت ها بی خطر هستند. ما پیشنهاد می کنیم که شما خاتمه Homepage-web.com به محض این که شما می توانید.

Homepage web.com  حذف Homepage web.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Homepage-web.com

Homepage-web.com چگونه کار می کند؟

Homepage-web.com به عنوان یک تجربه جستجوی آنلاین است که شما را به نتایج جستجو از ارائه دهندگان جستجو قابل اعتماد اجازه می دهد تبلیغ می شود. شما همچنین می خواهد قادر به سفارشی کردن وب سایت و ایجاد سبک خود را با انتخاب پس زمینه و رنگ. هنگامی که hijacker طول می کشد و مجموعه Homepage-web.com شما به عنوان صفحه اصلی، شما را توسط یک سایت است که آرم بینگ و جعبه جستجو در آن استقبال. صفحه نیز شامل پارامترهای جستجو و به حریم خصوصی شرایط مورد لینک ها با ما تماس بگیرید. در گوشه سمت راست پایین به شما را ببینید که تنظیمات دکمه که اجازه می دهد تا شما را به یک زبان و یک پس زمینه را انتخاب کنید. هنگامی که پرس و جو را در جعبه جستجو وارد جالبی، شما به گوگل، بینگ نه هدایت کنید. در هر صورت شما قابل جستجو بدون کمک hijacker یعنی نگه داشتن Homepage-web.com نصب شده دارید استفاده کنید.

دلیل دیگری برای خلاص شدن از Homepage-web.com و برنامه های مرتبط با آن افزایش تعداد آگهی های که شما در حالی که مرور وب است. به عنوان آنها توسط هر کسی که به بررسی نیست این adverts قابل اعتماد نیست. شما می تواند در معرض تبلیغات کاذب و دیگر کلاهبرداری آنلاین. به دلیل میزان بیش از حد تبلیغات اتصال اینترنت شما را پایین آهسته. نرم افزار همچنین سرعت سیستم خود را با استفاده از تا مقدار زیادی از منابع آن اثر بگذارد. ما توصیه می کنیم که شما هیچ زمان زباله و Homepage-web.com را از مرورگر خود از بین بردن.

چگونه به حذف Homepage-web.com

ساده ترین و مطمئن ترین راه برای حذف Homepage-web.com با استفاده از ابزار حذف تروجان است. مزیت اصلی داشتن ضد تروجان نصب شده است که آن را کامپیوتر شما را کاملا پاک است. این برنامه همچنین آن در آینده خدمت به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب محافظت می کند. راه حل جایگزین خواهد بود Homepage-web.com به صورت دستی حذف کنید. به دنبال دستورالعمل های زیر را حذف Homepage-web.com و بازیابی تنظیمات مرورگر خود را.

حذف Homepage-web.com

حذف Homepage-web.com

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • حذف نرم افزار ناخواسته

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

برگرداندن تنظیمات مرورگر شما:

موزیلا Firefox

  • پایان Firefox منو → علامت سوال → Firefox کمک → تازه Firefox → → Firefox تازه

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف Homepage-web.com

پاسخ دهید