Hot-finder.com حذف

Browser Hijacker

چرا شما نیاز به حذف Hot-finder.com؟

Hot-finder.com ویروس hijacker مرورگر است که می تواند جایگزین خود را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی و بسیاری از ظروف سرباز یا مسافر را در مرورگر خود است. این برنامه سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. معمولا به نرم افزار های دیگر همراه می آید، تا آن را به بسیاری از سیستم های نفوذ می تواند به راحتی مانند رایگان موسیقی یا کلیپ بازیکن، سازندگان پی دی اف، و غیره Hot-finder.com ویروس مجوز جداگانه به اضافه شود نیاز نیست.

hot finder Hot finder.com حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hot-finder.com

داغ یاب جستجو (همچنین به عنوان Hot-finder.com شناخته می شود) یک موتور جستجو سوال برانگیز است که همچنین به عنوان مرورگر hijacker دسته بندی شده است است. که این موتور جستجو بر روی صفحه نمایش کامپیوتر از جایی ظاهر می شود ممکن است ممکن است سعی کنید دستکاری مردم را تجربه مرور، هدایت آنها به وب سایت های نا آشنا و نیروی آنها را به دیدن تبلیغات آزار دهنده است. پس از داغ یاب جستجو مرورگر hijacks, آن شروع به آغاز این و بسیاری از فعالیت های مزاحم دیگر هر زمانی که مردم شروع به مرور خود را. اگر موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی شما به Hot-finder.com بدون موافقت خود را تغییر، چون نشانه ای روشن که کامپیوتر خود را توسط این hijacker تحت تاثیر قرار شد شما باید نگران. به یاد داشته باشید، همه چه تلاش می کند به تقلید از جمله ارائه دهندگان جستجو گوگل، یاهو و یا بینگ است. علاوه بر این، آن به سختی نتایج جستجو مشروع بدون تغییر آنها و پر کردن با تن از لینک نمایش می دهد.

اگر چه در اولین نگاه Hot-finder.com به نظر می رسد مانند بسیاری از موتورهای جستجو، آن نتایج جستجو مربوطه ارائه نمی دهد. این عمدتا شامل وب سایت تحت حمایت علی رغم چه پرس و جو جستجو وارد کنید. چه تر است, این برنامه تعداد زیادی تبلیغات در نتایج جستجوی خود را نشان می دهد و تلاش می کند تا شما روی آنها کلیک کنید. هدف ویروس Hot-finder.com این است که در تبلیغات برخی از وب سایت های تجاری و افزایش ترافیک خود را به عنوان صفحه رتبه در نتایج جستجو.

چگونه نفوذ Hot-finder.com می توان کامپیوتر من?

آن شناخته شده است که داغ یاب و هواپیماربایان مشابه دیگر، برنامه های ناخواسته و adwares از طریق برنامه های کاربردی رایگان توزیع شده است. اگر شما به اندازه کافی توجه، شما ممکن است Hot-finder.com ویروس را به سیستم خود را بدون حتی توجه به آن اضافه کنید. ما کاملا مطمئن است که شما هنوز می خواهید که است. بنابراین، شما باید هر برنامه تک است که می خواهید نصب بررسی کنید. اجتناب از آنجا که شما ممکن است نادیده می گیرند و این سایت جستجو بر روی کامپیوتر شما نصب ناخواسته کلیک بر روی دکمه بعدی تمام وقت. در عوض، نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب و نظارت بر نصب و راه اندازی کل. این به شما فرصت را به نقطه و برداشتن علامتگذاری همه پیوست های ناخواسته به من بدهید. اگر شما از Hot-finder.com تغییر مسیر و تبلیغات آزار دهنده رنج شده اند، شما باید بدون اتلاف زمان و این راهنما را دنبال کنید.

می شود دقت بیشتری با آنچه شما در آینده دانلود و هواپیماربایان مشابه اجتناب از شما خواهد شد. همیشه زمانی که برنامه های جدید نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و هرگز موافق تغییر دهنده صفحه اصلی یا جستجو به وب سایت ناشناخته مانند Hot-finder.com. همچنین اگر آنها برای شما آشنا نیست شما از حالت انتخاب گزینه های اضافی در مورد نشان می دهد که مطمئن شوید. اگر آن در حال حاضر تحت تاثیر مرورگر خود حذف ویروس Hot-finder.com.

در ابتدا، به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست بروید و هر چیز مربوط به Hot-finder.com از آنجا را حذف کنید. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Hot-finder.com از اینترنت اکسپلورر (نسخه قدیمی):

 1. روی فلش در سمت راست کادر جستجو کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت، را انتخاب کنید در IE7 با کلیک بر روی تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Hot-finder.com را از لیست حذف کنید.

چگونه برای حذف ویروس Hot-finder.com از 11 یعنی:

 1. با کلیک بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست)->مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

چگونه برای حذف ویروس Hot-finder.com از فایرفاکس:

 1. وارد “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. راست کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. Browser.startup.homepage” را در کادر جستجو تایپ کنید. کلیک راست و ریست;
 6. جستجو برای “browser.newtab.url”. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر برگه جدید راه اندازی خواهد شد مطمئن خواهند شد;
 7. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس, باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. User.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Hot-finder.com از گوگل کروم:

 1. روی نماد 3 خطوط افقی بر روی نوار ابزار مرورگر کلیک کنید;
 2. تنظیماترا انتخاب کنید;
 3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در راه اندازی را انتخاب کنید ‘صفحه خالی باز‘ (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف)؛
 6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه کروم.دانلود ابزار حذفبرای حذف Hot-finder.com

پاسخ دهید