Hotstartsearch.com حذف

Browser Hijacker

Hotstartsearch.com چیست؟

این صفحه حاوی دستورالعمل حذف برای hijacker مرورگر Hotstartsearch.com. لطفا این راهنمای برای حذف Hotstartsearch.com و هر گونه ارتباط با استفاده از نرم افزارهای مخرب از کامپیوتر شما. Hotstartsearch.com hijacker مرورگر است که تغییرات تنظیمات مرورگر وب و بازمی گرداند نتیجه های جستجو با کیفیت پایین است. از زمانی که آن را در نوار ابزار تبلیغ فایرفاکس و نرم افزار رایگان خاک سپرده شد. اگر آن را خود پیش فرض صفحه خانه و جستجو موتور دهنده ساخته شده سپس وجود دارد فرصت خوبی است که آن را با نرم افزار به تازگی نصب شده، آمد حتی اگر شما نصب از کرک یا دیگر بیشتر و کمتر قابل اعتماد نرم افزار دانلود سایت دریافت.

در حال حاضر، آنها به شدت با نوار ابزار، couponware و مرورگر هواپیماربایان شده می باشد. چند بار من گفت: پیش از این تعداد از دست داده، اما به طور جدی بچه پرداخت توجه بیشتر زمانی که پذیرش ‘ارائه می دهد’ و چیزهای مشابه در طول فرآیند نصب نرم افزار. اگر شما اهمیتی نمی دهند سپس شما قطعا با نوعی از نرم افزار ناخواسته یا مخرب حتی بر روی کامپیوتر شما پایان خواهد شد.

چگونه من با تغییر مسیر Hotstartsearch.com آلوده می تواند?

Hotstartsearch.com زمانی که کامپیوتر می آلوده hijacker مرورگر تغییر مسیر شروع می شود. به طور معمول، این ویروس می تواند در کامپیوتر خود را در یک بسته نرم افزاری با برنامه های دیگر آمده (یا مخرب یا نه) که از اینترنت دانلود شده است. هنگامی که آن را نصب می شود HotStartSearch حملات تمام مرورگرهای اینترنت و شروع به ایجاد وقفه در هر جلسه جستجو با تاییدیه ثابت به Hotstartsearch.com. هر چند ادعا می کند که توسط یاهو جستجو شده است دلیل آن هنوز تغییر بازگشت به نتایج جستجو برای شما ممکن است شما با آن باید مراقب باشد. ما توصیه می کنیم از بین بردن این ویروس از کامپیوتر و با استفاده از موتور جستجو قابل اعتماد.

عمل چنین واقع سوال برانگیز است و چون سایبر crooks استفاده ضعیف بالقوه خطرناک محافظت شبکه های آگهی برای خدمت تبلیغات مخرب است که کاربران را به وب سایت های آلوده هدایت. علاوه بر این، آن ممکن است جمع آوری اطلاعات در مورد وب حال دیدن سایت عادات، از جمله اما نه محدود به جستجو نمایش داده شد, محل, آدرس آی پی، و غیره. این اطلاعات صرفا به عنوان وسیله ای برای تولید درآمد سازندگان hijacker مرورگر استفاده می شود. چه تر است, این اطلاعات ممکن است فروخته شده به اشخاص ثالث است که برای نمایش تبلیغات بسیار هدفمند در حالی که شما گشت و گذار خالص استفاده خواهد شد. همانطور که می بینید، یک موتور جستجو قابل اعتماد نیست و حتی ممکن است علت برخی از مشکلات جدی بنابراین توصیه من ساده است: آن را حذف کنید.

چگونه برای حذف Hotstartsearch.com هدایت ویروس?

اگر شما از Hotstartsearch.com تغییر مسیر رنج شده اند، شما باید کامپیوتر خود را با انتشار SpyHunter چک یا دیگر معتبر ضد جاسوس افزار, پس از آن، مطمئن شوید این مراحل را برای کامپیوتر خود را به تعمیر کامل دنبال می کنید:

شروع کلیک کنید – > -> تابلو را انتخاب کنید افزودن یا حذف برنامه ها . در اینجا برنامه شما می خواهید برای حذف (HotStartSearch در این مورد) و حذف را کلیک کنید را انتخاب کنید.

اینترنت اکسپلورر:

باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا، به دنبال HotStartSearch و ‘حذف’ را کلیک کنید. در حال حاضر باز یعنی یک بار دیگر و کلیک کنید -> ابزار اینترنت گزینه -> بند عمومی وارد گوگل یا دیگر آدرس آن را به طور پیش فرض صفحه شروع.

موزیلا فایرفاکس:

موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”. پیدا کردن HotStartSearch و “حذف برنامه” را کلیک کنید. حالا-باز موزیلا فایرفاکس یک بار دیگر, رفتن به ابزار > گزینه ها > عمومی > راه اندازی و نمایش یک صفحه خالی انتخاب کنید هنگامی که فایرفاکس شروع می شود و یا مجموعه خاصی سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:

باز گوگل کروم کلیک بر روی آیکون wench، به تنظیمات بروید و انتخاب کنید ‘مدیریت موتورهای جستجو. موتور جستجو به گوگل یا دیگر تغییر و HotStartSearch را از لیست حذف کنید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن شوید که صفحه خالی ایجاد برگه جدید را.

Hotstartsearch.com ابزار حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Hotstartsearch.com

پاسخ دهید