حذف HQ Video Pro

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف HQ Video Pro

HQ Video Pro به عنوان برنامه ای که می توانید ویدیوی آنلاین تجربه مشاهده بهبود ترویج است. معمولا همراه با دیگر نرم افزار رایگان توزیع شده است. شما همچنین ممکن است تبلیغات خود را در حالی که گشت و گذار در وب را ببینید. HQ Video Pro یک برنامه مفید نیست. ویژگی های اصلی آن علاوه بر آگهی های مختلف را در مرورگر خود است.

از آنجایی که نرم افزار سازگار با تمام مرورگرهای خود عوارض اجتناب ناپذیر است. اغلب این مورد که کاربران کامپیوتر هنوز متوجه نصب نرم افزار و متوجه چیزی تنها زمانی که آنها تبلیغات پریشان شدن شروع است که اشتباه است. به منظور خلاص شدن از تبلیغات غیر ضروری، شما باید HQ Video Pro را حذف کنید.

hq video pro removal حذف HQ Video Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف HQ Video Pro

HQ Video Pro چگونه کار می کند؟

بعد از نصب HQ Video Pro الحاقات آن به مرورگر شما اضافه می شوند. نام پسوند تا حدودی متفاوت ممکن است، زیرا سخت قادر به نام آن randomizing است. این نیز تحت نام های مختلف به لیست برنامه های نصب شده اضافه شود ممکن است. برنامه پشتیبانی از آگهی شما با پاپ آپ لینک وب سایت آگهی و تبلیغات دیگر سیل شروع خواهد شد. آنها هر کدام صفحه را بازدید می کنید ظاهر خواهد شد. کلیک بر روی آنها چیزی است که آنها ممکن است نا امن باشد توصیه می کنیم نیست. اگر شما تبلیغ تقلبی اعتماد شما کامپیوتر خود را با بدافزار یا نرم افزارهای جاسوسی آلوده می تواند در نهایت. شما همچنین خطر به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را با منابع غیر قابل اعتماد. که چرا شما باید تمرکز بر حذف HQ Video Pro است.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه بی فایده گرفتن دسترسی به سیستم خود را در آینده، شما باید توجه بیشتری به نرم افزار شما نصب مى پرداخت. همیشه انتخاب کنید حالت پیشرفته و رد کردن همه ارائه می دهد اضافی از هر نوع. این ارائه می دهد معمولا برنامه های ناخواسته است که هیچکدام از ویژگی های مفید است. با کلیک کردن روی تبلیغات مختلف است که شما نیاز به دانلود برنامه های جدید یا ارتقا آنهایی قدیمی نشان می دهد هرگز شما باید نرم افزار را دانلود کنید.

چگونه به حذف HQ Video Pro

به منظور HQ Video Pro از سیستم خود حذف کنید، شما نیاز به حذف آن را از طریق کنترل پنل. به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, آن ممکن است تحت نام های مختلف ذکر شده است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به زیر نام مستعار مرتبط شده: HQ فیلم 1.1, HQ ویدئو 2.5 HQ-کلیپ حرفه HQTotalS و مشابه. اگر شما نیاز به کمک بیشتری به شما دستورالعمل های زیر استفاده کنید. متناوبا، شما می توانید HQ Video Pro با استفاده از حذف تروجان خاتمه دهد. ضد تروجان می تواند از بین بردن HQ Video Pro و دیگر تهدیدات از کامپیوتر شما و حاصل آن در آینده حفاظت شده باقی می ماند.

HQ Video Pro به صورت دستی حذف کنید

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → HQ Video Pro →

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → HQ Video Pro پاک

ویندوز 8

  • نوع → جستجو در لغو عزل برنامه → Enter → HQ Video Pro →

دانلود ابزار حذفبرای حذف HQ Video Pro

پاسخ دهید