حذف HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll

دسته‌بندی نشده

HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll چیست؟

HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll یک فایل مخرب است که نمایشگاه رفتار نامطلوب است. این بخشی از خانواده HQ-Video است. HQ-Video برنامه سخت است که همچنین می تواند به توسط نام مانند HQ Video Profession است HQTotalS HQVid1.9v3 و دیگران. این برنامه با استفاده از نام های مختلف خود را پنهان و آن را سخت تر برای تشخیص داده شود. این برنامه نرم افزار تبلیغاتی متفاوت از دیگران به این معنا که هدف اصلی آن این است که ترویج صفحات خاص و تولید ترافیک خود را هزینه خود است. اگر شما در حال حاضر حذف HQ-Video تلاش کرده اند و موفق نبوده است که چرا شما هنوز هم ممکن است HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll فایل بر روی کامپیوتر شما. به منظور حذف HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll شما نیاز به حذف برنامه HQ-Video.

فایل .dll چیست؟

فایل های کتابخانه پیوند پویا یا فایل .dll برای کوتاه مدت بر اساس هر سیستم های ویندوز هستند. آنها دارای کدهای مهم و داده ها و در برنامه های مختلف استفاده می شود. فایل های کتابخانه های پیوند پویا بازی بخش در صرفه جویی در فضای دیسک خود را به عنوان آنها می تواند مورد استفاده مجدد قرار و سازمان یافته به ماژول ها. HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll پرونده متعلق به HQ-Video.دانلود ابزار حذفبرای حذف HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll

چگونه HQ-Video کار می کند؟

پس HQ-Video نصب شده بر روی کامپیوتر شما آن را مخدوش کنندهی همه تنظیمات مرورگر خود را. این نمایش تبلیغات و آگهی ها و پنجره های پرشی که هیچ علاقه ای دارند یا استفاده از شما. لینک های ارائه شده در تمام امن نیست. اگر شما بر روی آنها ممکن است شما را به صفحه وب خراب هدایت کلیک کنید. لينک نیز اغلب به روز رسانی نرم افزار مختلف و دیگر پیام های جعلی هستند. نه فریب خورده می شود این آگهی و اقامت تا زمانی که شما خلاص شدن از HQ-Video از آنان.

remove hdvideo حذف HQ Vpro 1.9v4 bho64.dll

HQ-Video به طور معمول همراه با نرم افزار رایگان بنابراین شما هنگام نصب یک برنامه از یک منبع غیر قابل اعتماد به ویژه باید با احتیاط. مطمئن شوید برای نصب پیشرفته را انتخاب کنید و همه برنامه کاربردی های غیرضروری را بردارید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از آلوده کردن کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll

همانطور که آن در حال حاضر شده است، تنها راه برای حذف HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll خلاص شدن از شر HQ-Video است. چند راه برای انجام این کار وجود دارد. اگر می خواهید کاملا مطمئن شوید که شما حذف شده HQ-Video و تمام اجزای آن شما ابزار حذف تروجان است که فقط این کار را باید نصب کنید. با ضد برنامه های مخرب که HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll برای همیشه رفته می توانید مطمئن باشید. شما می توانید همچنین فرضيه HQ-Video را امتحان کنید و سپس استفاده از اسکنر تروجان به چک کنید اگر آن موفق بود. دستورالعمل در مورد چگونگی حذف HQ-Video و بنابراین از بین بردن HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll زیر ارائه شده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll

HQ-Vpro-1.9v4-bho64.dll حذف

HQ-Video از ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویستا را حذف کنید

  1. باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
  2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها در ویندوز ایکس پی / حذف برنامه در ویندوز 7 و ویستا
  3. علامت HQ-Video و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف

HQ-Video از ویندوز 8 حذف

  1. در تنظیمات در سمت راست پایین کلیک کنید
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید
  3. برای حذف برنامه برو
  4. HQ-Video را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه

پاسخ دهید