حذف i-beta.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف i-beta.com

i-beta.com یک موتور جستجو است که می تواند جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا است. i-beta.com موتور جستجو می تواند توسط برنامه های رایگان مختلف توزیع، و شما باید پرداخت توجه دقیق به هر صفحه از برنامه جادویی نصب است که شما را با ارائه شده است به طوری که شما می توانید تغییرات ناخواسته جلوگیری.
i-beta.com موتور جستجوی بسیار شبیه به مرور search.com، که بر روی همان سرور به عنوان مرورگر بدنام hijacker search.snapdo.com به نام میزبان است. اگر شما در مورد حریم خصوصی شما مراقبت، طوری که شما می توانید به اینترنت امن فهرست به محض این که شما می توانید شما i-beta.com از کامپیوتر باید حذف.

موتور جستجوی آگهی های شخص ثالث که شما روبرو می شوند در صفحه راه اندازی و در صفحه نتایج جستجو را نمایش می دهد. در مورد تبلیغات صفحه راه اندازی آنها به طور تصادفی، که بدان معنی است که آنها نه در شرایط جستجو و یا سابقه مرور خود را مبتنی بر تولید می شود. با این حال، لینک های که در قسمت بالای صفحه نتایج جستجو نمایش داده می شوند به احتمال زیاد به عبارات جستجو را بر اساس هستند. شما ممکن است برخی از لینک های نامربوط و ما قویا توصیه است که شما بی اعتنایی چنین لینک برای جلوگیری از عواقب نامطلوب. کسانی که لینکهای مشکوک ممکن است شما را به وب سایت اومدی به شما ارائه یک اسکنر کامپیوتر یا برای برخی از برنامه نرم افزار به روز رسانی را و آن که برنامه توصیه می شود به نوبه خود ممکن است و یا بروز رسانی پیشنهاد ساختگی است.

i beta.com browser hijacker  حذف i beta.com
مهم است به یاد داشته باشید که شما می توانید ارائه می شود با محتوای نامناسب برای کاربران کامپیوتر زیر سن قانونی است که آیا i-beta.com بهترین انتخاب برای شما و خانواده تان است بنابراین اگر بچه دارید و رایانه استفاده می کنند، شما باید تجدید نظر است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف i-beta.com

موتور جستجو کاربران کامپیوتر به ارائه اطلاعات شخصی خود را نیاز ندارد اما برخی از غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری. آن را در سوابق خود آدرس آی پی، عبارات جستجو، زمان صرف شده در وب سایت های مختلف، و غیره. اطلاعات مشابه ممکن است توسط وب سایت های آگهی توسط i-beta.com، جمع آوری شده و اگر شما می خواهید برای محافظت از حریم خصوصی خود را، موتور جستجو از مرورگر اینترنت خود حذف کنید.

چگونه به حذف i-beta.com

ما گام به گام دستورالعمل ارائه شده در زیر ممکن است کمک به شما در حذف i-beta.com و هنگامی که شما حذف کامل, شما باید یک اسکنر معتبر پیاده سازی. اگر شما می خواهید به تنظیمات مرورگر به طور خودکار برای شما ثابت، باید SpyHunter که یک ابزار امنیتی قدرتمند کامپیوتر زمان واقعی استفاده کنید. آن می توانید برنامه های تبلیغی و هواپیماربایان مرورگر و برنامه های ضد ویروس سرکش و بسیاری از دیگر تهدیدات رایانه را خاتمه دهد.

چگونه به حذف i-beta.com

i-beta.com را از Internet Explorer حذف

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنت کلیک کنید.
2. باز کردن زبانه عمومی.
3. تغییر صفحه اصلی.
4. OK را کلیک کنید.
5. Alt + T را فشار دهید و افزودنی های مدیریت کلیک کنید.
6. کلیک کنید نوار ابزارها و پسوندها.
7. پسوند های ناخواسته را حذف کنید.
8. ارائه دهندگان جستجو کلیک کنید و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

حذف i-beta.com از موزیلا Firefox

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه ها را فشار دهید.
2. باز عمومی و صفحه اصلی را تغییر دهید. روی OK کلیک کنید.
3. دکمه های Ctrl + Shift + A را فشار دهید و پسوند کلیک کنید.
4. حذف پسوند مشکوک و زبانه را ببندد.
5. جستجو موتور کنار کادر جستجو کلیک کنید و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی پیش فرض جدید.

خاتمه i-beta.com از Google Chrome

1. Alt + F را فشار دهید و نقطه را به ابزار.
2. پسوند کلیک کنید.
3. پسوند های ناخواسته را حذف کنید.
4. تنظیمات در سمت چپ پنجره مرورگر کلیک کنید.
5. در هنگام راه اندازی، آخرین گزینه را انتخاب کنید و تنظیم صفحات کلیک کنید.
6. آدرس صفحه اصلی خود را وارد کنید.
7. جستجو در مدیریت موتور جستجو را کلیک کنید و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی پیش فرض جدید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف i-beta.com

پاسخ دهید