حذف Ib.Adnxs

دسته‌بندی نشده

Ib.Adnxs چیست؟

اگر مرورگر شما به پر مختلف آگهی های شخص ثالث، به این معنی است که شما ممکن است آلوده سیستم خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که با استفاده از Ib.Adnxs، همچنین به عنوان شناخته شده Appnexus، بستر تبلیغاتی. برنامه ناخواسته ممکن است به تغییر تنظیمات مرورگر خود را جایگزین صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را، با این حال، نشانه اصلی با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده شدن افزایش مقدار زیادی از داده های تجاری است.

بازشو مختلف آگهی ها حمایت لینک ها و آگهی دیگر تبدیل خواهد شد بخش بزرگی از مرور خود را. شما قادر خواهید بود به گشت و گذار وب بدون نیاز به مقابله با آنها. اگر شما می خواهید به بازگشت به مرور عادی و نه تجربه هر گونه اختلال غیر ضروری، شما باید Ib.Adnxs و برنامه های مرتبط با خاتمه دهد.

Ib.Adnxs حذف Ib.Adnxs

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ib.Adnxs

Ib.Adnxs چگونه کار می کند؟

وب سایت رسمی Appnexus.com پلت فرم سخت ادعا می کند که آن “ترین تجاری راه حل های نوآورانه و بازار تبلیغات اینترنتی قدرت”. که ممکن است به کاربران کامپیوتر می آید مورد باشد، با این حال، آنها واقع برای دیدن تبلیغات مزاحم آنها در همه جا لازم نیست. است که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که نرم افزار پشتیبانی از تبلیغ سود دسترسی به کامپیوتر شما. مشکل اصلی با commercials فقط که آنها در تمام وب سایت صرف نظر از محتوای خود را اما نه که آنها ممکن است شما را به صفحات خراب هدایت ظاهر می شود نیست. نگهداری از همه آگهی توسط نرم افزار برای شما آورده است بهترین کاری می توانید انجام دهید تا زمانی که شما از Ib.Adnxs خلاص.

علاوه بر این، شما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که پشتیبانی برنامه های استفاده از کوکی ها برای ثبت آنچه شما صفحات بازدید شده است، چه مدت شما اقامت در آنها چه شما برای جستجو، و غیره. این اطلاعات معمولا برای اهداف بازاریابی استفاده می شود، اگر آن را توسط کلاهبرداران اینترنتی به بهره برداری، با این حال، این آنها شما را به کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده فریب می تواند کمک. برای جلوگیری از اتفاق می افتد که شما باید از بین بردن Ib.Adnxs از سیستم شما.

چگونه به حذف Ib.Adnxs

Ib.Adnxs کتابچه راهنمای کاربر حذف می شود نه از روی حیله و تزویر روشن ممکن است. شما باید به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که مسئول ظاهر آن را حذف کنید. با این حال، برنامه های ناخواسته در کنترل پنل ذکر شده نمی شود ممکن است. که در این صورت شما باید برای ویرایش فایل میزبان و بنابراین Ib.Adnxs و تغییر مسیر آن را حذف کنید. اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی خود را دستکاری شده، شما نیز برای بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را داشته باشد. دستورالعمل در مورد چگونگی کامل همه این وظایف زیر این مقاله ارائه شده است و شما برای استفاده از آنها هستند. اگر با این حال، شما به سیستم شما به طور خودکار مراقبت ترجیح می دهید، شما باید یک ابزار حذف و پیشگیری مخرب دانلود.

راهنمای در مورد حذف Ib.Adnxs

بازیابی فایل میزبان:

 1. باز کردن کامپیوتر من و کلیک کنید بر روی دیسک محلی (C:)
 2. دوبار کلیک بر روی پوشه Windows
 3. رفتن به System32, سپس درایور و غیره.
 4. باز کردن دفترچه یادداشت با استفاده از فایل میزبان
 5. بررسی کنید اگر در آخرین خط یکی از موارد زیر است:
 6. ویندوز ایکس پی: 127.0.0.1 localhost
 7. ویندوز 8/7/ویستا: 127.0.0.1 localhost و:: 1 localhost
 8. اگر نه، که می آید پس از این خطوط را حذف کنید
 9. ذخیره تغییرات

مرورگر خود را تنظیم مجدد:

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

Google Chrome

 • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی را بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ib.Adnxs

پاسخ دهید