ilivid.com حذف

Browser Hijacker

ILivid ویروس hijacker مرورگر است که تغییر مسیر کاربران ilivid.com بدون اجازه خواسته است. بدون شک، تاییدیه این معنا که رایانه با hijacker مرورگر است که در تغییر تنظیمات DNS رایانه کار می کند و تمام مرورگرهای می یابد آن را بر روی کامپیوتر قربانی نصب hijacks آلوده. بنابراین، هنگامی که داشتن ILivid ویروس بر روی سیستم شما قادر به استفاده از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و یا بینگ بدون پیدا کردن خودتان به ilivid.com هدایت نمی شود. این صفحه که عمدتا به عنوان مدیریت دانلود ارائه شده است، نرم افزارهای مخرب گسترش یافت می بوده است اما هنوز هم، آن به وضوح متکی hijacker مرورگر و تلاش برای افزایش میزان بازدید کنندگان خود را به گونه. علاوه بر این، آن را با ناامن پر شده است و اضافه تبلیغاتی، آگهی های مشکوک و چیزهای دیگر. همچنین شما می توانید نصب نوار ابزار ILivid را از جایی. در واقع آن را با برخی از برنامه های است که شما به تازگی نصب شده باید دریافت می شد. Ilivid نوار ابزار تقریبا یکسان به ILivid ویروس عمل می کند.

چگونه من با ILivid ویروس آلوده می تواند?

بسیاری از کاربران کامپیوتر تبدیل شده اند قربانیان ویروس ILivid پس از دانلود و نصب نرم افزار بر روی رایانه های خود را. به طور معمول، این ویروس می تواند به راحتی به عنوان یک جزء آمده و سپس مستقیما برای مرورگرهای اصلاح. در نتیجه، کاربر همواره به این صفحه آورده و حتی آن ممکن است به عنوان راه اندازی یا صفحه اصلی خود را پیدا کنید. چون نشانه ای روشن که hijacker مرورگر بر روی کامپیوتر خود دارید لطفا نه تاییدیه به Ilivid را نادیده بگیرد. علاوه بر این، این عفونت می تواند کاهش سرعت عملکرد سیستم شما و اجازه دهید تهدید خطرناک بر روی کامپیوتر شما. یاد داشته باشید که شما باید برای پیدا کردن این hijacker مرورگر و از بین بردن آن را اگر شما نمی خواهید برای پیدا کردن مشکلات بیشتری را بر روی دستگاه شما.

ilivid.com ممکن است شبیه یک وب سایت مناسب و معقول است که می توانید برای به دست آوردن iLivid نوار ابزار مرورگر استفاده کنید. رسمی این نوار ابزار برای کمک به شما در دانلود فایل های ویدیویی از رسانه های میزبانی وب سایت ها قرار است. این تابع اگر شما تماشای فیلم آنلاین اغلب و می خواهید آنها را در کامپیوتر شما، اما مشکل این است که ilivid.com و نوار ابزار iLivid به عنوان امن به نظر می رسد ممکن است قطعا مفید است. با وجود این واقعیت که ilivid.com نرم افزارهای مخرب را توزیع کاربرانی که iLivid نوار ابزار نصب شده برخی از تغییرات در سیستم خود را که آنها انتظار نیست متوجه شده است. در نتیجه, آن بهترین ilivid.com را در یک بار از سیستم شما حذف خواهد.

چگونه کار می کند ilivid.com؟

بر خلاف نرم افزارهای مخرب عفونت ilivid.com با استفاده از روش های خفا جهت ورود به سیستم خود را حل. از نوار ابزار iLivid در وب سایت موجود است, تعداد زیادی از کاربران نرم افزار خود را نصب. اگر شما به دنبال روند نصب با دقت، همچنین شما را ببینید که iLivid به شما می پرسد که آیا شما می خواهید به iLivid نوار جستجو را به مرورگر خود اضافه کنید یا تغییر صفحه اصلی پیش فرض به ilivid.com. بنابراین، شما می توان گفت که کاربران نصب نوار ابزار ilivid.com بر روی کامپیوتر خود خواسته، اما کل حقیقت نیست.

چیزی است که بسیاری از زمان، iLivid نوار ابزار می آید همراه با نرم افزار رایگان و نرم افزار های دیگر که به صورت آنلاین در دسترس است. در این حالت شخص ثالث به راحتی iLivid به جمع آوری اطلاعات شخصی و ارسال آن را بیش از پیش تعیین شده سرور اکسپلویت کند. چه تر است, iLivid نوار ابزار هدایت جستجوهای خود را به وب سایت های وابسته است که ممکن است مربوط به نرم افزارهای مخرب شناخته شده است. قطعا نا امید کننده است و شما باید iLivid از رایانه خود حذف کنید.

چگونه می توانم حذف ویروس ILivid?

به منظور حذف ویروس ILivid ما توصیه می کنیم با استفاده از برنامه های به روز شده antimalware مانند SpyHunter، مطمئن شوید که برنامه به روز است زیرا این ویروس به تغییر کد آن اغلب طراحی شده است. اولا ILivid نوار ابزار از صفحه کنترل حذف. شما همچنین باید حذف نرم افزار است که همان روز شما در بر داشت آن را بر روی کامپیوتر شما نصب شده بود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ilivid.com

ثانیا، ارائه دهنده جستجو خود را بازنشانی کنید. برای حذف کاربر می تواند به دستورالعمل در وب سایت oficial ilivid.com و یا در زیر مراجعه کنید.

ILivid را از رایانه خود حذف:

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. [منوی شروع 516] –>–> کنترل پنل عزل برنامه .
2. نماد iLividClick در لیست برنامه های نصب شده و به حذف آن را انتخاب کنید.

ویندوز ایکس پی

1. [منوی شروع 524] –>–> کنترل پنل افزودن یا حذف برنامه ها .
2. نماد iLivid و به حذف آن را انتخاب کنید.

ویندوز 8

1. راست گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش و صفحه کنترل از منوی چهار چوب را انتخاب کنید.
2. رفتن به حذف برنامه .
3. ILivid نوار ابزار را انتخاب کنید و “حذف” را فشار دهید.

ILivid نوار ابزار را از مرورگر خود حذف:

اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن مرورگر.
2. رفتن به ابزار –> افزودنی های مدیریت –> نوار ابزارها و پسوندها و حذف iLivid نوار ابزار.
3. برو به ابزار –> گزینه های اینترنت .
4. حذف ilivid.com در صفحه اصلی قسمت زیر زبانه عمومی.
5. نام دامنه مورد نظر را وارد کنید و کلیک کنید خوب .

موزیلا فایرفاکس

1. دکمه فایرفاکس و افزودنی های کلیک کنید.
2. ILivid نوار ابزار از پسوند برگه حذف کنید.
3. دکمه فایرفاکس دوباره و گزینه های کلیک کنید کلیک کنید.
4. در زیر زبانه عمومی بخش صفحه اصلی و حذف ilivid.com.
5. تایپ آدرس صفحه اصلی شما ترجیح می دهید و تغییرات را ذخیره کنید.

گوگل کروم

1. کلیک کنید نماد سه نوار .
2. رفتن به ابزار –> پسوند .
3. حذف نوار ابزار iLivid.
4. برو به تنظیمات .
5. تنظیم صفحات زیر “بر اندازی” کلیک کنید.
6. حذف ilivid.com و در آدرس شما ترجیح می دهید تایپ کنید.

از ilivid.com می تواند توسط اشخاص ثالث، به رایانه خود را اسکن با اسکنر antimalware مشروع است که قادر به تشخیص هر گونه فایل های مخرب است که ممکن است در سیستم شما پنهان خواهد شد توصیه می شود.

Incoming search terms:

پاسخ دهید