حذف Iminent toolbar

Browser Hijacker

Iminent toolbar است، سخت به ادویه تا فعالیت های وب خود را با شکلک های مختلف و نمادهای دیگری را عاطفی ارائه می دهد که. با توجه به صاحبان آن آن برای فیس بوک، ایمیل و سیستم عامل های دیگر استفاده می شود. با این حال، این نوار ابزار است به عنوان نرم افزار ناخواسته و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نه به خاطر هیچ دلیلی طبقه بندی شده–کاربران کامپیوتر ادعا می کنند که Iminent toolbar آنها را به search.iminent.com و حوزه های دیگر است که هرگز قابل اعتماد تغییر مسیر.

غالبا, چنین ناشناخته جستجو صفحات نمایش نتایج جستجو تغییر برای قربانی و به سادگی ترویج کارهای مختلف را در این راه استفاده می شود. قبل از شروع کوکیها, تاییدیه آن، این سخت همچنین عادات مرور خود را برای برخی از زمان به منظور نمایش نتایج جستجو مرتبط با توجه به سابقه مرور شما مسیر ممکن است.

کجا می توانم دریافت Iminent toolbar از?

Iminent toolbar دستی یا بدون هیچ گونه نشانه ای نصب. این روش بر دیگر برنامه نرم افزار رایگان و shareware در بسیاری از موارد، که شامل نوار ابزار مختلف برای مقاصد کسب درآمد است. اگر شما دقت خواندن هر پنجره نصب و لغو انتخاب چند کنه که اعلام مورد Iminent toolbar و یا دیگر اجزای که شما چنین نفوذ جلوگیری می آگاه باشید. هنگامی که در داخل فعال, Iminent toolbar settles پایین و حتی ممکن است برخی از تغییرات ناخواسته بر روی سیستم شما شروع. به عنوان مثال، این ممکن است تغییر صفحه اصلی مرورگر خود را به seach.iminent.com و موتور جستجو خود را. به طور خلاصه ما اگر شما آن را توسط خودتان نصب نشده است به ترک این نوار ابزار توصیه نمی. توجه داشته باشید که آن را ممکن است نتایج جستجو را برای شما تغییر داده و تغییرات ناخواسته ای را بر روی کامپیوتر خود را آغاز.

نحوه حذف Iminent toolbar

همانطور که گفته، اگر شما نمی نصب نوار ابزار Iminent toolbar بر روی کامپیوتر شما توسط خودتان آن را پاک کنید. برای آن، تو مراحل را دنبال کنید:

کلیک کنید “منوی شروع”–> “صفحه کنترل”–> “حذف برنامه برنامه” و یا “افزودن/حذف برنامه ها” و “حذف برنامه” دکمه را انتخاب کنید اگر می بینید Iminent toolbar در لیست.

علاوه بر این، آن search.iminent.com صفحه ترویج حذف از مرورگر شما:

اینترنت اکسپلورر:
یعنی باز–> ابزار اینترنت گزینه ->–> زبانه عمومی.گوگل یا دیگر آدرس آن را به صفحه شروع پیش فرض وارد کنید.

موزیلا فایرفاکس:
باز موزیلا فایرفاکس، رفتن به ابزار گزینه ها–>–> عمومی -> راه اندازی. در حال حاضر ‘نمایش یک صفحه خالی’ وقتی که انتخاب شروع فایرفاکس و یا مجموعه ای خاص سایت مانند گوگل یا مشابه.

گوگل کروم:
Google Chrome را باز، کلیک بر روی آیکون wench، رفتن به تنظیمات و انتخاب ‘مدیریت منوهای جستجو. تغییر موتور جستجو در گوگل یا دیگر و خبره نوار ابزار را از لیست حذف کنید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن صفحه خالی در حالی که ایجاد زبانه جدید.

علاوه بر این، با استفاده از SpyHunter به رایانه خود را اسکن و بررسی بدون hijacker مرورگر سمت چپ بر روی آن وجود دارد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Iminent toolbar

پاسخ دهید