نوار ابزار حذف iMinentSmile

Toolbar

نوار ابزار iMinentSmile چيست؟

iMinentSmile نوار ابزار در نوار ابزار مرورگر اضافی است که می تواند به ویژه توسط کسانی که لذت بردن از لبخند های مختلف احساسات در نامه ایمیل پروفایل فیس بوک یا دیگر صفحات شبکه های اجتماعی ارسال ترجیح داده است. با این حال، شما باید بدانید که نوار ابزار iMinentSmile برای سرگرمی شما با احساسات مختلف تولید می شود اما برای ترویج ترافیک بعضی صفحات وب حمایت. یعنی هر بار که شما بر روی هر گونه احساسات iMinentSmile که شما نه تنها به بهبود ترافیک بعضی از صفحات وب، بلکه خطر آلوده کردن رایانه های خود را حتی بیشتر ممکن است کمک کند. به خاطر داشته باشید که نوار ابزار iMinentSmile توسط شخص ثالث بالقوه خطرناک پس می توان توزیع، همه اطلاعات ارائه شده توسط این پسوند مرورگر بسیار خطرناک ممکن است. همین دلیل است که توصیه می کنیم شما را به نوار ابزار iMinentSmile از رایانه خود حذف اسرع.

چگونه می توان نوار ابزار iMinentSmile وارد کامپیوتر شما?

اول از همه، شما می توانید نوار ابزار iMinentSmile توسط خودتان از http://www.iminent.com/ وب سایت رسمی دانلود. با این حال، تیم تحقیقات ما که شما نیز می توانید دانلود و نصب این افزونه جانبی با جستجو لوله مرورگر hijacker پیدا کرده است. به این معنی که در اغلب موارد این افزودنی کامپیوتر شما بدون اجازه شما پرسیدن می توانید وارد کنید. این روش از نفوذ رایانه های تصادفی روش بندی’ نامیده می شود. در کلمات ساده بیشتر صحبت کردن در آن بدان معنی است که بسیار غیر منتظره با نرم افزار رایگان یا شاخه فایل های شما همچنین برخی از برنامه های ناخواسته نیز ممکن است دانلود. همین دلیل است که به صورت تنها قابل اعتماد برنامه های ارائه شده در صفحات وب رسمی ضروری است. علاوه بر آن، به حفظ توجه خود را در طول تمام مراحل نصب ضروری است. نگه داشتن در ذهن که اگر شما دقت خواندن تمام اطلاعاتی که در برنامه جادویی نصب ارائه شده است شما می توانید به راحتی فایل های اضافی بردارید یا حتی روش کل نصب خاتمه.دانلود ابزار حذفبرای حذف iMinentSmile

چرا بهتر است به حذف نوار ابزار iMinentSmile است؟

remov iminentsmile نوار ابزار حذف iMinentSmile

هنگامی که این عفونت می رسد رایانه آن متصل و فرمت های اضافی را به تمام مرورگر هایی که به کامپیوتر شما نصب شده است (Internet Explorer، Chrome گوگل و موزیلا Firefox). بنابراین، به این معنی که هیچ شانسی برای فرار از این عفونت وجود دارد. علاوه بر افزودنی شما نیز که معمول صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی شما با ‘یاهو! جستجو’ نمایش داده می شود متوجه. همین دلیل است که نتایج جستجو است که شما با استفاده از این ارائه دهنده جستجوی جدید ممکن است کاملا متفاوت با نتایج جستجو است که شما را به قبل از استفاده می شود. علاوه بر این، شما متوجه خواهد شد که شما دائما با آگهی های مختلف و پنجره های پرشی که نه تنها بسیار آزار دهنده بلکه بسیار خطرناک و آلوده ممکن است نمایش داده می شود. به یاد داشته باشید که هر یک خود را با کلیک بر روی هر گونه اطلاع رسانی ارائه شده توسط نوار ابزار iMinentSmile شما به دیگر وب سایت ها (به عنوان مثال، StartWeb) و یا حتی دانلود به عفونت حتی بیشتر خطرناک رایانه خود را هدایت می. دیگر نکته بسیار تردید در مورد این نرم افزار ناخواسته است به راحتی می همه شما جستجو جلسات نظارت. این بدان معنی است که تمام اطلاعات مربوط به صفحات وب مورد علاقه خود را و یا سایر اطلاعات مرتبط با فعالیت های مرور خود را به اعضای حزب سوم منتقل شود ممکن است. حتی اگر شما فکر می کنید که چنین اطلاعاتی بسیار مهم است بهتر مورد واقعیت مجرمان اینترنتی اختراع یکی دیگر از راه های آسان برای پیدا کردن نام کاربر و کلمه عبور یا حتی شماره کارت اعتباری خود را نیز می توانید فکر می کنم. همین دلیل است که بهتر است برای محافظت از سیستم کامپیوتر شما را از عفونت های بیشتر و از بین بردن نوار ابزار iMinentSmile رک و بی پرده به جای لذت بردن از احساسات مختلف نوار ابزار iMinentSmile.

اگر شما در حال حاضر مصمم به خلاص شدن از شر این افزودنی مرورگر شما باید به ما دستورالعمل ارائه شده در زیر را دنبال کنید.

اولا, ما توصیه می کنیم شما را به روش دستي انجام:

 1. باز کردن منوی ‘شروع’ (با یک بار کلیک بر روی آن) و از لیست باز شده ‘ کنترل پنل ‘را انتخاب کنید.
 2. در حال حاضر (در صورت استفاده از ویندوز 7، 8 یا ویستا) را “افزودن یا حذف برنامه ها” (اگر شما استفاده از ویندوز ایکس پی) و یا “حذف برنامه” انتخاب کنید.
 3. برای نرم افزار ناخواسته و حذف آن.

حالا شما برای از بین بردن سخت سرزده از مرورگر شما توصیه می کنیم:

دانلود ابزار حذفبرای حذف iMinentSmile

Internet Explorer

 1. باز Internet Explorer و سپس شروع به بهره برداری ‘Alt + T’.
 2. پس از آن “گزینه های اینترنت” را انتخاب کنید و سپس انتخاب کنید ‘عمومی ‘ برگه (اینجا شما باید به صفحه اصلی خود را تغییر دهید و سپس انتخاب ‘تایید ‘ گزینه)
 3. مدیریت افزودنی‘ (پس از Alt + T بار دیگر بهره برداری) را انتخاب کنید.
 4. در حال حاضر در ‘نوار ابزارها و پسوندها‘ کلیک کنید و به دنبال پسوند نامطلوب (حذف توسط کلیک کردن بر روی ‘غیر فعال’).
 5. انتخاب ارائه دهندگان جستجو و موتور جستجو های ناخواسته را حذف کنید.
 6. در نهایت، با کلیک بر روی ‘ بستن‘.

موزیلا Firefox

 1. باز موزیلا Firefox (و سپس شروع به شیر ترکیبی از ‘Ctrl + Shift + A’).
 2. “ضمیمهها” را انتخاب کنید (قسمت افزودنی فایرفاکس مدیر).
 3. دنبال پسوند ناخواسته و بر روی گزینه ‘حذف’ کلیک کنید.
 4. بستن بخش ‘ افزودنی فایرفاکس مدیر ‘ و شیر ترکیبی از Alt + T‘.
 5. در حال حاضر ‘گزینه’ انتخاب کنید و به حرکت می کند ‘کلی ‘ بند اینجا شما را به صفحه اصلی خود را تغییر دهید و سپس انتخاب ‘خوب’ ).
 6. در جستجوی نوار (گوشه بالا سمت راست) کلیک کنید و انتخاب “مدیریت موتورهای جستجو“.
 7. در نهایت، از بین بردن ارائه دهنده جستجوی غیر ضروری با کلیک کردن روی گزینه ‘حذف’ و سپس کلید ‘خوب’ .

گوگل Chrome

 1. باز گوگل Chrome و شروع بهره برداری ترکیبی ‘Alt + F’ .
 2. بخش “ابزار” انتخاب کنید و سپس به “پسوند”حرکت می کند.
 3. در لیست دنبال پسوند ناخواسته و حذف آنها را با کلیک کردن بر روی “آیکون سطل زباله” (پس که را انتخاب کنید ‘حذف’).
 4. حرکت به بخش “تنظیمات” ، انتخاب “ظاهر” و حرکت به گزینه ‘نمایش دکمه صفحه اصلی‘.
 5. در اینجا شما باید به صفحه اصلی پیش فرض خود را تغییر دهید و سپس روی “تأیید”کلیک کنید.
 6. در نهایت، ‘مدیریت موتورهای جستجو‘ (بخش جستجو) را انتخاب کنید و حذف جستجو نامطلوب ارائه شده توسط کلیک کردن بر روی گزینه ‘X’ .
 7. کلیک کنید برای ذخیره تغییرات تائه شما را ساخته اند “خوب“.

اگر می خواهید به طور کامل خلاص شدن از نوار ابزار iMinentSmile با این حال، شما باید به یاد داشته باشید که در دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف تنها کافی نیست. که است چرا ما نشان می دهد شما را به دانلود و نصب SpyHunter which یکی از قابل اطمینان ترین برنامه آنتی ویروس است که می تواند کمک به شما نه تنها به از بین بردن همه خطرناک است فایل اما همچنین حفاظت از کامپیوتر خود را از وقوع هر گونه نرم افزار ناخواسته دیگر. 

پاسخ دهید