حذف Immediate-support.com

دسته‌بندی نشده

Immediate-support.com چیست؟

Immediate-support.com صفحه وب مضر و هشدار جعلی است که بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما ظاهر می شود ممکن است. آنچه مهم است که شما بدانید که شما نمی باید هر یک از دستورالعمل های ارائه شده در آن دنبال است. دانلود هر نرم افزار ظاهرا مفید یا تماس با شماره پشتیبانی فنی جعلی نیز ظاهر می شود ممکن است روی صفحه نمایش شما. این پیام هیچ چیز اما ترفندهای مورد استفاده برای ترساندن مردم به وجود تفکر است که مسائل جدی با کامپیوتر خود را. اگر شما دانلود برنامه پیشنهادی شما مخرب عوض دستیابی شود ممکن است.

در حالی که اگر با شما تماس پشتیبانی فنی اصطلاح شما را با اطلاعات نادرست درباره کامپیوتر شما ارائه خواهد شد و مجبور به پرداخت مجرمان اینترنتی برای هیچ چیز. نه به ذکر است مقدار که شما مجبور به پرداخت در صورتحساب تلفن شما. اگر شما در حال حاضر چیزی از این سایت دانلود کرده یا نگه دارید از دیدن این پیام پاپ آپ باید اجرای سیستم اسکن اسرع و Immediate-support.com و نرم افزارهای مرتبط را حذف کنید.

immediate support com virus  حذف Immediate support.comدانلود ابزار حذفبرای حذف Immediate-support.com

چرا Immediate-support.com را ببینید?

چون نرم افزار ناخواسته بر روی کامپیوتر شما ممکن است دلیل شما به Immediate-support.com هدایت کنید یا هنگامی که مرورگر خود را باز کنید این پاپ است. اگر شما به تازگی دریافت نرم افزار رایگان یا شاخه و توجه زیادی به روند نصب و راه اندازی پرداخت نشده ممکن است که شما مجاز به برنامه های اضافی را نیز نصب است. دفعه شود مطمئن دانلود نرم افزار از منابع قابل اعتماد و یا حداقل بررسی تمام اطلاعات ارائه شده در EULA. هر زمان که شما می توانید به منظور اجتناب از موقعیت های مشابه شما نیز باید نصب پیشرفته را انتخاب کنید. اگر شما را به خاطر دانلود هر گونه نرم افزار بر روی کامپیوتر شما می تواند باشد که کامپیوتر شما در راه های مختلف آلوده کردم. شما می تواند دریافت فایل پیوست ایمیل خراب شده و یا بر روی یک لینک مخرب کلیک. در هر صورت شما باید رایانه خود را اسکن با اسکنر ضد تروجان است که تعیین چه برنامه شما نیاز به حذف به منظور خلاص شدن از شر Immediate-support.com کمک خواهد کرد.

چگونه به حذف Immediate-support.com

اگر رایانه شما را با برخی از برنامه های تبلیغاتی مزاحم آلوده یا hijacker مرورگر شما قادر خواهید بود به حذف Immediate-support.com درخواست مربوط به دستی. دستورالعمل در مورد چگونگی برنامه های ناخواسته را از سیستم خود حذف زیر ارائه شده است. اگر با این حال، کامپیوتر شما (قبل یا پس از ظاهر هشدار جعلی) آلوده به بدافزارها شد شما باید برای پیاده سازی یک ابزار قدرتمند ضد جاسوس افزار است که کمک خواهد کرد شما از بین بردن Immediate-support.com و سیستم خود را بازگشت به حالت عادی بازگشت. شما می توانید حذف تروجان به خلاص شدن از شر برنامه های ناخواسته نیز استفاده کنید. انتخاب هر کدام که شما انتخاب می کنید بهتر است به تنظیم مجدد مرورگر شما پس از آن نیز است.

چگونه برای حذف Immediate-support.com

نرم افزار ناخواسته را از سیستم خود حذف کنید

  • باز کردن شروع منو و یا جعبه جستجو
  • وارد کنترل پنل
  • انتخاب حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • برجسته کردن نرم افزار ناخواسته
  • لغو نصب/حذف را کلیک کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Immediate-support.com

پاسخ دهید