حذف ImportantComputerUpdates.com

دسته‌بندی نشده

ImportantComputerUpdates.com ویروس پاپ آپ این است نه آنچه که شما ممکن است فکر است. نه، یک سایت است که برای کمک به شما در برنامه های منسوخ شده خود را، مانند فلش پلیر جاوا یا یکی از مرورگرهای خود را به روز رسانی نیست. این سرویس گمراه کننده است که به گسترش برنامه های ناخواسته در اینترنت است. در بسیاری از موارد، شما می توانید بگویید هنگامی که شما شروع به دیدن آن پاپ آپ پیام هر بار که یک برگه جدید را در مرورگر خود را باز می کنید که کامپیوتر شما ویروس ImportantComputerUpdates.com پاپ آپ متاثر بود. ImportantComputerUpdates.com hijacks همه مرورگرهای وب، شما ممکن است متوجه است که شما می توانید کامپیوتر خود را بدون توجه به نوع مرورگر، اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، گوگل کروم، استفاده و غیره، شما تصمیم به استفاده از.

تنها چیزی که – به فریب شما را به نصب چنین adwares مخرب به عنوان WebCake، AwesomeHP، دلتا جستجو و مشابه آن به دنبال لطفا بسیار مراقب باشید چرا که با چنین تبلیغات.

چگونه ویروس ImportantComputerUpdates.com می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

ImportantComputerUpdates.com ویروس در بسته نرم افزاری با ناعادلانه دانلود رایگان پخش شده است. متاسفانه مردم و توجه کافی به نرم افزار را نصب نکنید این علامت که موافق با نصب و راه اندازی هفته اضافی از دست. به منظور دریافت توانایی را انتخاب کنید چه برنامه هایی که شما نیاز به نصب در کامپیوتر شما، شما باید تکیه تنها بر روش نصب سفارشی و یا پیشرفته و همچنین خواندن تمام اطلاعات در مورد ارسال رایگان است که با یکی از برنامه های دیگر ارائه می شوند. اگر شما بازشو ImportantComputerUpdates.com تجربه مستمر تغییر مسیر و مسائل مشابه را می بینید، شما باید کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد کنید و حذف فایل های مخرب از سیستم. همچنین توصیه می شود برای هر یک از مرورگرهای وب خود را تنظیم مجدد به منظور کاملا خلاص شدن از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. در غیر این صورت، شما ممکن است فریب به دانلود برنامه های ناخواسته یا adwares بر روی کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف ویروس ImportantComputerUpdates.com

اگر ویروس پاپ آپ ImportantComputerUpdates.com شروع نمایش آگهی خود را در طول جلسات خود را جستجو، زیرا آنها کامپیوتر شما ممکن است منجر به آسیب جدی شما آنها را نادیده گرفت. علاوه بر این، فایل های مخرب را از سیستم که مربوط به این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف حاصل. برای انجام این کار, این مراحل را دنبال کنید:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. اینجا نگاه برای تقویت فلش, SafeSaver, DP1815, پخش ویدئو, تبدیل فایل های به صورت رایگان، 1.3 پلاس HD، BetterSurf، Media Player 1.1، PassShow، LyricsBuddy-1، YutubeAdBlock 1.2، Media Player 1.1، صرفه جویی در گاو، Feven طرفدار 1.1، Websteroids، صرفه جویی در گاو، HD-Plus 3.5، QuickShare، Lightspark، Surftastic، روز رسانی نسخه نرم افزار، رسانه بیننده 1.1 و دیگر تازگی برنامه های نصب شده، و انتخاب “حذف تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

مرورگرهای frm حذف ImportantComputerUpdates.com

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ پیدا کردن نوشته های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 2. بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ImportantComputerUpdates.com

پاسخ دهید