حذف ImproveSpeedPC

دسته‌بندی نشده

ImproveSpeedPC چیست؟

ImproveSpeedPC ابزار بسیار سوال برانگیز است که وعده به منظور بهبود سرعت کامپیوتر با تمیز کردن رجیستری بد است و رفع همه خطاها است که در آن یافت می شود. هر چند که برای تلفن های بزرگ، شما باید بسیار با احتیاط با این برنامه است. بله، شما به راحتی می توانید نسخه آزمایشی رایگان از برنامه ImproveSpeedPC از فکر کردن وب سایت رسمی خود که آن را بهبود عملکرد کامپیوتر شما دانلود. با این حال، شما هرگز توانایی حذف خطاهای رجیستری بد بدون خرید نسخه مجوز آن دریافت کنید. به عبارت دیگر این نسخه بهبود سرعت کامپیوتر رایگان سیستم را بررسی می کند و سپس گزارش خطا مستمر در مورد آنها بد و دیگر خطاهای سیستم نمایش می دهد. پس از آن هراسان شما را به تفکر است که کامپیوتر شما آسیب دیده است، البته، آن سپس به آن مجوز خرید و تعمیر سیستم ارائه می دهد. متاسفانه، ما نمی تواند اطمینان که ImproveSpeedPC سرعت کامپیوتر خود را با حذف چند رجیستری افزایش می دهد. Scareware دیگر است که به دنبال به مقداری پول از ساده لوحی های مضحکی مردم فریب است. ما به شدت توصیه به خرید این برنامه نیست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ImproveSpeedPC

یک بار در داخل سیستم ImproveSpeedPC شروع به طور خودکار هر زمان که شما شروع به کامپیوتر شما پیکربندی شده باشد. این برنامه معمولا هشدار ده مورد از اشتباهات و توصیه آنها را فورا رفع. تنها نسخه آزمایشی ImproveSpeedPC رایگان، با این حال، اگر شما می خواهید برای حل مسائل است که شما مجبور به خرید نسخه کامل آن نشد است. هیچ نقطه به پرداخت برای این نرم افزار دلیل آن گزارش درباره خطاها که حتی مضر هستند وجود دارد. در واقع, آن فقط می خواهد به فریب پول خود را دور. اگر شما می خواهید برای بهبود عملکرد رایانه شما باید ابزار بهینه سازی معتبر را دریافت کنید. متاسفانه، ImproveSpeedPC این دسته نمی افتد.

توصیه می شود برای ماندن از ابزارهای ناآشنا یا کمی شناخته شده و هرگز آنها را به سیستم خود را نصب کنید. از آنجا که بسیاری از برنامه های ناخواسته سعی کنید دسترسی به کامپیوتر همراه نرم افزار آزاد, بسیار مراقب باشید با تاسیسات خود باشد. مطمئن شوید هر مرحله نصب را دنبال کنید و شما اجازه نمی دهد هر برنامه های اضافی ناشناخته به کنار اضافه می شود. شناسایی آنها را همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید. همچنین برای خواندن شرایط و توافق همه جدید در این هفته به نشانه بهتر آنچه شما موافقت می کنید بر روی توصیه می شود.

چگونه برای حذف ImproveSpeedPC

این ابزار بهینه سازی بسیاری از سوالات و ابهامات را باعث می شود. همین دلیل است که وجود دارد چند فروشندگان امنیت است که تشخیص آن را به عنوان یک تهدید بالقوه. به منظور ImproveSpeedPC را از رایانه خود حذف کنید، این مراحل را دنبال کنید:

حذف ImproveSpeedPC از کامپیوتر شما:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو برنامه به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند ImproveSpeedPC Spigot, Ask، و غیره.

دانلود ابزار حذفبرای حذف ImproveSpeedPC اگر شما بودند به نصب Spigot فریب، مرورگر شما رفع:اینترنت اکسپلورر:
1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و رفتن به مدیریت فایرفاکس’.
2. رفتن به ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و حذف Spigot و دیگر نوشته های نا آشنا.

موزیلا فایرفاکس:
1. باز موزیلا فایرفاکس، کلیک بر روی دکمه فلش نارنجی (گوشه سمت چپ) و رفتن به “افزودنی”.
2. در اینجا، “ضمیمهها” و حذف Spigot و مشابه نوشته های ناشناخته را از لیست انتخاب کنید.

گوگل کروم:
1. کلیک بر روی دکمه منوی کروم در مرورگر گوگل کروم, را انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”.
2. در اینجا به دنبال Spigot و دیگر نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

پاسخ دهید