حذف Inbox Toolbar

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Inbox Toolbar

Inbox Toolbar هنوز برنامه مرورگر ديدن دیگری است که ممکن است منبع مزاحم پاپ آپ و آگهی های دیگر بر روی کامپیوتر شما است. ظاهرا Inbox Toolbar باید یک ابزار مفید برای افرادی که به دنبال نوعی از اطلاعات در اینترنت است. شما به راحتی می توانید نوار ابزار را از وب سایت رسمی خود را برای موسیقی فیلم رادیو ورزش بازی نقشه اخبار آب و هوا و غیره دانلود. اگر چه این ممکن است صدای مفید، زیرا توسعه دهندگان خود را نه حقیقت کامل آنها می گویند در مورد شما بسیار با احتیاط با این برنامه باید باشد.

به محض این که این نوار ابزار سیستم را وارد کنید، آنها ممکن است ربودن همه مرورگرها و شروع تجربه مرور مردم دستکاری. اگر شما تجربه Inbox Toolbar تغییر مسیر تبلیغات بازشو در متن آگهی و دیگر فعالیت های ناشناخته، امکان که این سخت بود تزریق به سیستم شما وجود دارد. Inbox Toolbar را به همان سرعتی که شما می توانید حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Inbox Toolbar

چگونه نفوذ Inbox Toolbar می توان کامپیوتر من?

چگونه ممکن است Inbox Toolbar ویروس نفوذ معمول ترین روش سیستم خود را زمانی که دانلود و نصب اخبار بدون چک کردن روند نصب و راه اندازی آنها است. البته، شما همچنین می توانید این برنامه را به طور مستقیم از وب سایت رسمی خود دانلود اما در بسیاری از موارد نوار ابزار با برنامه های شخص ثالث است که به دنبال برای کسب مقداری پول آسان همراه هستند. که چرا شما باید هنگامی که دانلود بسیار محتاط و نصب برنامه های مشکوک از وب است.

inbox حذف Inbox Toolbar

با انتخاب روش پیشرفته یا مشابه نصب از شما خواهد شد قادر به ردیابی هر مرحله نصب و راه اندازی و جلوگیری از نفوذ خود را. فراموش نکنید که برای برداشتن علامتگذاری هر پلاگین های اضافی و/یا الحاقات است که شما با آن آشنا هستید. اگر شما متوجه شده که toolbar.inbox.com ربوده مرورگر خود، شما باید بدون اتلاف زمان و بررسی سیستم برای این افزونه مرورگر وب.

چگونه برای حذف Inbox Toolbar

برای جلوگیری از مشکلات بیشتر، شما را به Inbox Toolbar را از سیستم حذف مي كنيم. به خصوص اگر شما نمی دانید چگونه آن را بر روی کامپیوتر شما رو توصیه می شود.

برای انجام این کار، دستورالعمل های ارائه شده ما را دنبال کنید:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، Inbox Toolbar به دنبال و یا برنامه های دیگر را به تازگی نصب شده و حذف آنها را.
 • برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

هنگامی که شما که پایان، مرورگرها و اسکن کامپیوتر با SpyHunter خود را بازنشانی کنید.

برای بازنشانی مرورگر، این راهنما را دنبال کنید:

از بین بردنInbox Toolbar از اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

Inbox Toolbar از موزیلا فایرفاکس خلاص:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

Inbox Toolbar از Google Chrome خاتمه:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Inbox Toolbar

پاسخ دهید