حذف InboxAce Toolbar

دسته‌بندی نشده

InboxAce Toolbar چیست؟

InboxAce Toolbar نوار ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به تمام حساب های ایمیل شما بلافاصله دسترسی است. این نرم افزار مفید برای کاربرانی که چندین حساب پست الکترونیکی در سایت هایی مانند جی میل ایمیل یاهو هاتمیل و بیشتر می شوند. همچنین با این نسخهها کار با پیام های مستقیم فیس بوک. این نرم افزار می تواند در inboxace.com وب سایت رسمی آن دریافت می شود و سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox. آن را با امنیت می آید با این حال، شما باید در ذهن داشته باشیم که InboxAce Toolbar نیز در طبقه بندی شده به عنوان یک برنامه ناخواسته است زیرا مسائل مربوط. ما توصیه می کنیم که شما InboxAce Toolbar از کامپیوتر خود حذف کنید.

InboxAce Toolbar حذف InboxAce Toolbarدانلود ابزار حذفبرای حذف InboxAce Toolbar

InboxAce Toolbar چگونه کار می کند؟

مشکل اصلی با InboxAce Toolbar این است که ممکن است با برنامه های دیگر که شما هیچ علاقه ای به همراه است. وقتی برنامه را نصب شما نیز تغییر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض ممکن است ارائه شوند و اگر این ارائه می دهد متوجه آنها به طور خودکار اضافه خواهد شد. به محض این که شما InboxAce Toolbar را نصب می کنید تنظیمات مرورگر خود را با Ask.com و یا جستجوی وب من hijacker مرورگر تغییر می تواند. در حالی که موتور جستجوی پیش فرض شما بخواهید جستجو و یا جستجوی وب من جایگزین خواهد شد صفحه اصلی خود به home.tb.ask.com یا home.mywebsearch.com، تغییر خواهد کرد.

مهم نیست که یکی از هواپیماربایان طول می کشد بیش از گذشته از داشتن تنظیمات مرورگر خود را تغییر شما همچنین توجه به تبلیغات مختلف روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود شروع خواهد شد. پاپ آپ و آگهی ها و تبلیغات دیگر بخش بزرگی از اینترنت گشت و گذار تبدیل خواهد شد. بدتر، با این حال، که این adverts ممکن است به کامپیوتر شما مضر است. شما می تواند به سایت خراب شده هدایت کنید و سیستم خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. شما می تواند همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را فریب. یا یکی از این کلاهبرداری ها می تواند منجر به زیان های مالی جدی. برای جلوگیری از که, شما باید InboxAce Toolbar به محض این که شما می توانید خاتمه دهد.

چگونه به حذف InboxAce Toolbar

اگر می خواهید به بهبود سطح your ایمنی آنلاین، شما قطعا باید InboxAce Toolbar را پاک کنید. این برنامه به صورت دستی حذف کنید به خود مخرب نیست ممکن است. اگر می خواهید کامل حذف دستی InboxAce Toolbar باید دستورالعمل زیر را دنبال کنید. توجه داشته باشید که بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را تنها لازم اگر مرورگر شما باید بخواهید جستجو و یا جستجوی وب من ربوده شده است. اگر با این حال، شما می خواهم برای از بین بردن فایل های بی فایده و یا مضر و برنامه هایی که ممکن است بر روی کامپیوتر شما و همچنین InboxAce Toolbar دیگر، شما باید ابزار حذف تروجان را دانلود کنید. برنامه ضد مخرب را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی همه تهدیدها و خاتمه InboxAce Toolbar همراه با آنها. شما قادر خواهید بود برای بازگشت به مرور امن بدون نیاز به نگرانی در مورد خطرات دیگر آنلاین.

حذف دستی InboxAce Toolbar

InboxAce Toolbar را از سیستم خود حذف کنید

ویندوز ایکس پی

حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → InboxAce Toolbar →

ویندوز 7 و ویستا

شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → InboxAce Toolbar پاک

ویندوز 8

حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → InboxAce Toolbar

* بازیابی تنظیمات مرورگر شما (اختیاری)

تنظیم مجدد Internet Explorer

دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدددانلود ابزار حذفبرای حذف InboxAce Toolbar

پاسخ دهید