حذف Info.com

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Info.com

اگر شما متوجه شده Info.com در رایانه شما لازم نیست به، وحشت از این وب سایت مخرب است. این یک موتور metasearch که عصاره مربوطه از یاهو گوگل بینگ Yandex بپرسید، LookSmart، نتایج مورد جستجو و فهرست آزاد و ارائه آنها به شما ترکیب. این موتور سازگار با موزیلا Firefox، Internet Explorer و Google Chrome و آن دارای یک افزونه مرورگر است که می افزاید: آیکون موتور را در گوشه بالا سمت راست مرورگر شما.

در طول کامل تجزیه و تحلیل, پژوهش ما تیم آیا متوجه نیست هر نشانه ای از بسته بندی است که نشان می دهد در صورت مشاهده این صفحه در داخل کامپیوتر خود را که شما احتمالا نصب شده خودتان. شما مجبور به حذف Info.com اگر شما شاد با خدمات ارائه شده.

info com حذف Info.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Info.com

Info.com چکار می کند؟

شرکت است که ایجاد این نرم افزار بر اساس لندن, پادشاهی متحده. سازندگان ساخته شده اطمینان حاصل کنید که این موتور در چندین زبان در دسترس است و ایجاد نسخه های جداگانه ای از سایت: http://www.info.co.uk/ http://www.Info.com.au/ http://www.Info.com/fr و http://www.Info.com/de. در تمام این صفحات، شما می توانید بخش های مختلف، از جمله ویدئو مشاغل اخبار تصاویر و غیره را انتخاب کنید. آثار این موتور نیز با دیگر ارائه دهندگان جستجو و بهبود تجربه ارائه مقایسه خرید، بررسی محصول، کلاسه، صفحات سفید و زرد صفحات، آب و هوا، دستورالعمل ها، نقشه ها، بهداشت، و غیره.

زیرا مورد نیاز نصب شده به نظر می رسد که این وب سایت مرورگرهای ربودن. اگر شما بازدید http://Info.com/plugins و پلاگین جستجو وب سایت با هر مرورگر را انتخاب کنید، با این حال، موتور جستجوی پیش فرض خود را به Info.com تغییر می تواند. اگر آن اتفاق افتاد و در حال حاضر شما را به خلاص شدن از شر Info.com رنگ پریده، دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار را در این مقاله پیدا کنید.

مانند بسیاری از دیگر ابزار جستجو، Info.com آهنگ فعالیت های آنلاین شما و ثبت اطلاعات به دست آمده به منظور بهبود خدمات خود را. خبر خوب این است که موتور این اطلاعات را با هر کسی بدون اجازه شما سهم نیست. با این حال، برخی از کاربران زمانی که آنها که این ارائه دهنده جستجو در حمایت شده توسط اشخاص ثالث است که بدان معنی است که آن را به ارائه لینک پیدا کردن displeased ممکن است. همچنین این نرم افزار برای محتویات وب سایت که متعلق به کسانی که اشخاص ثالث مسئولیتی ندارد و بنابراین کاربران کلیک بر روی هر لینک خود را در معرض خطر. اگر خدمات چنین به نظر می رسد غیر قابل قبول برای شما، شما باید Info.com از کامپیوتر خود حذف کنید.

چگونه به حذف Info.com

در این مقاله شما دستورالعمل های گام به گام در مورد چگونگی از بین بردن Info.com از کامپیوتر شما پیدا کنید. اگر شما با دقت مراحل زیر را دنبال، شما باید قادر به خاتمه Info.com.

حذف Info.com از موزیلا Firefox

 1. برنامه های افزودنی را انتخاب کنید و Ctrl + Shift + A را فشار دهید.
 2. پاک کردن تمام پسوند های مشکوک. ترک زبانه.
 3. Alt + T را کلیک کنید و به گزینه ها بروید.
 4. تغییر/حذف صفحه (در قسمت عمومی).
 5. روی تأیید ضربه بزنید و منو را ببندید.
 6. کلیک بر روی آیکون جستجو و موتورهای جستجو را مدیریت ضربه بزنید.
 7. حذف/تغییر موتور جستجو و روی تأیید کلیک کنید.

خاتمه Info.com از Google Chrome

 1. Alt + F را کلیک کنید و باز کردن ابزار.
 2. دسترسی به برنامه های افزودنی و حذف الحاقات مشکوک.
 3. باز کردن تنظیمات و کلیک کنید یک صفحه و یا مجموعه ای از صفحات را باز کنید.
 4. شیر تنظیم صفحات و بازنویسی صفحه اصلی.
 5. روی تأیید کلیک کنید و باز مدیریت موتورهای جستجو.
 6. تغییر/موتور جستجوی فعلی و شیر انجام می شود حذف کردن.
 7. راه اندازی مجدد مرورگر.

Info.com را از Internet Explorer حذف

 1. فشار دهید Alt + X و افزودنی های مدیریت کلیک کنید.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را انتخاب کنید و حذف پسوند های ناشناخته.
 3. ارائه دهنده جستجو را کلیک کنید و تغییر/حذف کردن موتور جستجوی خود را.
 4. تغییرات را ذخیره کنید. Alt + X کلیک کنید و پنجره را ببندید.
 5. گزینه های اینترنت، حرکت و بازنویسی صفحه اصلی. روی تأیید ضربه بزنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Info.com

پاسخ دهید