Instant Savings App حذف

دسته‌بندی نشده

Instant Savings App چیست؟

Instant Savings App نوار ابزار است که قادر می سازد تا کاربر خود را به دسترسی کوپن و معاملات در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت می باشد. ارائه می دهد آسان برای استفاده از منوی کشویی نشان داده می شوند و می توان با یک کلیک فعال می شود. با توجه به شرکت داشتن این نرم افزار، برنامه های شگفت انگیز آن باید بسیار زیادی از پول را در حالی که خرید آنلاین ذخیره کنید. می توان آن را به هر یک از مرورگرهای اینترنت اضافه شده است: اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس. اگر شما دانلود Instant Savings App خودتان کاملا خوشحال هستند و با تبلیغات نمایش داده شده، بدون نیاز به نگرانی در مورد آن وجود دارد. افسوس، تنها چند کاربران کامپیوتر آن را عمدا دریافت. خیلی اوقات Instant Savings App، درست مثل بسیاری از دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر هواپیماربایان، با استفاده از روش های ناعادلانه مانند آن را با دیگر نرم افزار بسته بندی توزیع شده است. بعد از نصب برنامه می خواستم یک کاربر کامپیوتر با برنامه های اضافی است که جزو برنامه جادویی نصب و به صورت پیش فرض نصب مشخص پایان. شما گزینه توانست و این راه خودداری از نرم افزار ناخواسته اضافه شده اند اما بسیاری از دستورالعمل ها را بخوانید.

Instant Savings App یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط برنامه های نوآورانه – سازندگان این افزودنی مرورگر ادعا می کند که با آن نصب اینترنت کاربران قادر خواهید بود به صرفه جویی در هزینه و زمان هنگامی که خرید اینترنتی است. این فرمت سازگار با اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است و در حالی که در اولین نگاه Instant Savings App در واقع مشروع رسد آن برنامه های ناخواسته است که با استفاده از روشي به نام بسته بندی توزیع شده است. نتیجه چنین روش بازاریابی فریبنده این واقعیت که بسیاری از کاربران Instant Savings App این افزودنی ناخواه نصب شده است. توجه که این افزونه یک ویروس نیست و با این حال نصب آن بر روی کامپیوتر کاربر همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت نمی مربوط به نرم افزارهای مخرب.

رایج ترین محل های افزودنی مرورگر ناخواسته چنین دانلود مشتریان (مورد استفاده توسط وب سایت های محبوب دانلود) و یا نصب (مورد استفاده توسط توسعه دهندگان نرم افزار رایگان) است. کاربران اینترنت باید بسیار مراقب باشید در هنگام نصب نرم افزار رایگان – از نزدیک بررسی هر مرحله نصب و راه اندازی و نصب نرم افزار اضافی و یا مرورگر فایرفاکس نشدن. نصب نرم افزار رایگان بی پروا به راحتی پایان در هدایت مسائل و مشکلات ناخواسته آگهی (از جمله کوپن ناخواسته و مختلف معاملات تبلیغات در وب سایت های خرید آنلاین) بالا ممکن است.

s بسیاری از دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، Instant Savings App نه تنها یک کاربر رایانه با تبلیغات پاپ آپ و در متن است که کار قطع annoys اما آن نیز جمع آوری اطلاعات خصوصی شما و اینترنت در حال دیدن سایت عادات. انجام یک بار دیگر تمام شده است از نظر قانونی، با نصب یک برنامه کاربردی شما را بر آن شرایط و ضوابط مورد توافق:

علاوه بر این، نرم افزار شخص ثالث آگهی نمایش می دهد و برای آنها هیچ مسئولیتی را نمی کشد. بسیار محتمل است که برخی از آگهی های آسیب دیده و کلیک بر روی آنها نمی تواند عفونت های جدی تر به کامپیوتر شما را ممکن است.

اگر Instant Savings App را در کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها مشاهده آن را از آنجا پاک کنید. این ممکن است که شما نیاز به حذف تمام پسوندهای مرورگر، ناآشنا. معمولا ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه ریزی شده است حذف آن دشوار باشد و امن ترین راه برای خلاص شدن از تمام فایل های مربوط به آن با استفاده از برنامه های آنتی ویروس ویژه ای است. لطفا توجه داشته باشید که تمام ابزار antimalware ویژگی تشخیص چنین نوع از برنامه های کاربردی است. ما توصیه می کنیم با استفاده از Spyhunter چند دلیل. آن خواهد شد نه تنها تشخیص و Instant Savings App به طور خودکار حذف بلکه خواهد رایانه خود را اسکن و تعیین محل هر برنامه ناخواسته دیگر که ممکن است با آن آمده است. این افزودنی مرورگر شناخته شده است مربوط به 215 برنامه و دومی توزیع تبلیغات نه با این سایت. اگر می خواهید به حذف نوار ابزار دستی، بسیار به اسکن رایانه شما برای ویروس ها پس از آن توصیه می شود.

حذف دستی Instant Savings App:

کاربران ویندوز 7: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Instant Savings App” (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Instant Savings App” (215 برنامه ها) این مطلب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

Instant Savings App از اینترنت اکسپلورر حذف: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال برنامه های نوآورانه مطالب مرتبط (Instant Savings App) و غیر فعال کردن این مطلب.

حذف فوری Savigns برنامه از موزیلا فایرفاکس: روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Instant Savings App”.

حذف خودکار Instant Savings App:

اسکن رایانه شما را برای هر گونه چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. یا فقط حذف Instant Savings App با یک دکمه را کلیک کنید: دانلود ابزار حذفبرای حذف Instant Savings App حذف

پاسخ دهید