حذف Intelli Term Ads

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Intelli Term Ads

Intelli Term Ads ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش خود را هنگامی که وجود دارد برنامه پشتیبانی بر روی کامپیوتر شما نصب شده. اصطلاح هوش یک افزونه مرورگر است که نمایش تبلیغات مختلف در مرورگر وب شما است. آن نیز ممکن است شما را به سایت های پیش تعیین شده هدایت. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این نسخهها کار در تمام مرورگرهای محبوب مانند اینترنت اکسپلورر، موزیلا Firefox و Google Chrome.

Intelli Term Ads وابسته به صفحات وب را برای افزایش درآمد برای حامیان خود را ترویج. این برنامه معمولا همراه با نرم افزار آزاد توزیع می شود. هیچ دلیلی که چرا شما می خواهم به ترک آن را بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Intelli Term Ads به خاتمه سخت.

Intelli Term ads حذف Intelli Term Adsدانلود ابزار حذفبرای حذف Intelli Term Ads

اصطلاح هوش چگونه کار می کند؟

یک بار در سیستم، اصطلاح هوش فعالیت های مشکوک آن شروع می شود. مثل پنجره های بازشو، آگهی ها، لینک حمایت مالی برنامه مرورگر خود را با انواع مختلف از تبلیغات پر، adverts ویدئو و غيره. آن نیز ممکن است کوکی ها برای ردیابی رفتار آنلاین خود را نصب کنید. داده های جمع آوری شده ممکن است فروخته شده به شخص ثالث و برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد. شما ممکن است متوجه آگهی شما با واژه های جستجو را متناظر است. اگر چه این آگهی به نظر می رسد برای شما مفید باشد ممکن است, نه روی آنها توصیه می کنیم. و به همین دلیل است.

دلیل شما باید جلوگیری از کلیک کردن روی Intelli Term Ads شما نمی تواند اطمینان حاصل کنید که آنها امن است. هیچ راهی برای بدانید برنامه آن را تایید کند که شخص ثالث مطالب ارائه شده به شما قابل اعتماد است. این آگهی بدون در نظر گرفتن که ایجاد شده آنها را نشان می دهد. می تواند تبلیغات غلط و مجازی کلاهبرداری روبرو می شوند. سقوط قربانی یکی از آنها می تواند منجر به عواقب وخیم است. شما ممکن است پول خود را هدر، کامپیوتر شما را آلوده و یا افشای اطلاعات خصوصی خود را به منابع غیرقابل اعتماد. به همین دلیل مهم است که شما خاتمه Intelli Term Ads قبل از آنها به علت هر گونه مشکل است.

چگونه به حذف Intelli Term Ads

به منظور Intelli Term Ads از مرورگر خود حذف اصطلاح هوش را از سیستم خود حذف کنید. شما می توانید با دسترسی به کنترل پنل و پاک ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت دستی انجام. یا شما می توانید استفاده از ابزار حذف تروجان و Intelli Term Ads به طور خودکار از بین بردن. هر دو راه حل باید کار فقط خوب, با این حال، حذف خودکار همیشه یک انتخاب قابل اطمینان تر است. اگر می خواهید با آن دانلود ابزار حذف تروجان و استفاده از آن را به سیستم خود را اسکن. آن را شناسایی و حذف Intelli Term Ads نیز به عنوان دیگر تهدید. اگر با این حال، می خواهید به حذف Intelli Term Ads دستی، شما دستورالعمل های زیر را استفاده کنید.

Intelli Term Ads به صورت دستی حذف کنید

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → → اصطلاح هوش

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → اصطلاح هوش عزل

ویندوز 8

  • → → صفحه کنترل حذف برنامه → → اصطلاح هوش جستجو حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Intelli Term Ads

پاسخ دهید