حذف InternetSpeedTracker Toolbar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد InternetSpeedTracker Toolbar

InternetSpeedTracker Toolbar نرم افزار ناخواسته است که به عنوان سرعت اتصال تست نوار ابزار”" ترویج است. قرار شده است به سرعت اینترنت خود را بررسی و انجام تست های دانلود سریع. نرم افزار در free.internetspeedtracker.com که در آن شما می توانید آن را دانلود تبلیغ می شود. برنامه در طراحی شده توسط سؤال است که بدان معنی است که در طول نصب آن شما هم برای تنظیم Ask.com به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را ارائه خواهد شد.

شما می توانید رد این پیشنهاد با unchecking جعبه با Ask.com. این برنامه شما را با چیزی مفید ارائه و در واقع با هدف ترویج حامیان آن. از سیستم های خود را بدون تردید باید از InternetSpeedTracker Toolbar حذف کنید.

InternetSpeedTracker Toolbar  حذف InternetSpeedTracker Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف InternetSpeedTracker Toolbar

InternetSpeedTracker Toolbar چگونه کار می کند؟

InternetSpeedTracker Toolbar فقط یکی از بسیاری از برنامه های Mindspark تعاملی شبکه Inc. است. نوار ابزارهای دیگر که به شیوه ای مشابه کار می کنند عبارتند از: RecipeHub EliteUnzip MyScrapNook مکان نما مانيا CitySearch و بسیاری دیگر. همه این نوار وعده نوعی از خدمات مفید با این حال، هدف اصلی خود را برای تبلیغ سایت های مرتبط با خود را است. InternetSpeedTracker هیچ تفاوتی ندارد. به محض این که شما آن را نصب کنید, شما خواهید دید نوار در مرورگر خود را که شامل یک کادر جستجو و دکمه های دسترسی سریع چنین به عنوان راهنمایی برای افزایش سرعت، به نظر می رسد گوش دادن به رادیو آب و هوا و به ردیاب سرعت اینترنت.

همراه با نرم افزار معمولا نیز ابزار جستجوی Ask.com نصب کنید. وب سایت به عنوان صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود تنظیم می شود. اگر شما استفاده از آن, شما با محتوای حمایت ارائه خواهد شد. داده های تجاری وب مرور کمتر امن به عنوان ساختگی هستند برخی از آگهی به شما ارائه می کند. شما به لینک های نامطمئن و زمین در صفحات خراب به دلیل آنها را در معرض می تواند. این چیزی است که شما باید به آرامی نیست. شما باید ایمنی آنلاین شما را بهبود بخشد و خلاص شدن از شر InternetSpeedTracker Toolbar.

چگونه به حذف InternetSpeedTracker Toolbar

InternetSpeedTracker Toolbar حذف یک فرایند طولانی است، اما اگر شما را کامل تمام مراحل درست، شما باید قادر به حذف آن بدون هیچ مشکلی. یک بار InternetSpeedTracker Toolbar را از صفحه کنترل حذف برنامه به طور خودکار از Internet Explorer حذف شده است. در مرورگرهای دیگر شما نیاز به انجام دستی. اگر تنظیمات مرورگر خود را توسط Ask.com اصلاح شده اند، همچنین، شما باید برای تنظیم مجدد آنها. دستورالعمل کتابچه راهنمای کامل حذف زیر ارائه شده است. متناوبا، شما InternetSpeedTracker Toolbar از سیستم شما و مرورگر شما با استفاده از یک ابزار پیشگیری و حذف نرم افزارهای مخرب از بین بردن می تواند. برنامه ضد تروجان کامپیوتر شما پاک و نگه داشتن آن امن و مطمئن در آینده.

حذف InternetSpeedTracker Toolbar

InternetSpeedTracker Toolbar را از ویندوز حذف کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها InternetSpeedTracker حذف →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → InternetSpeedTracker حذف →

ویندوز 8

  • جستجوی صفحه کنترل → → → برنامه حذف InternetSpeedTracker حذف →

حذف InternetSpeedTracker Toolbar از مرورگرهای

موزیلا Firefox

  • Firefox منو → پسوند افزودنی → → InternetSpeedTracker حذف →

Google Chrome

  • حذف Chrome منو → ابزار → پسوند → InternetSpeedTracker → سطل زباله می تواند نماد →

مرورگر شما تنظیم مجدد (در صورت لزوم)

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • Firefox منو → علامت سوال → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف InternetSpeedTracker Toolbar

پاسخ دهید