تبلیغات بازشو حذف InterYield

دسته‌بندی نشده

InterYield چیست؟

InterYield اغلب به عنوان پلت فرم تبلیغاتی است که توسط برنامه های مختلف آگهی پشتیبانی برای نمایش تبلیغات خود و پیام های تجاری دیگر مردم هنگامی که آنها در حال حاضر بر روی وب استفاده می شود طبقه بندی. اگر شما در حال تجربه تغییر مسیر InterYield آگهی های مستمر است که با برچسب “تبلیغات توسط InterYield”، “صفحه InterYield”، “InterYield معاملات”، “برای شما آورد” InterYield، و غیره، و چیزهای مشابه آن به معنای اين برنامه adware نوع نفوذ سیستم شما در حال حاضر است. در صورتی که مورد, زیرا آنها نامیده می شود دلیل اصلی که چرا ویروس InterYield و adwares مشابه دریافت توانایی برای ربودن مرورگر شما رایگان برنامه به تازگی نصب شده باید بررسی کنید. علاوه بر این، آن شناخته شده است که این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز ممکن است به عنوان کوکی ردیابی عمل است; آن ممکن است سعی کنید عادات مرور خود را ثبت و استفاده از این اطلاعات برای تبلیغات هدفمند.

interyield1 تبلیغات بازشو حذف InterYieldدانلود ابزار حذفبرای حذف InterYield

چگونه ربودن InterYield می توان کامپیوتر من?

این سخت است که عمدتا از طریق نرم افزار رایگان است که می توان در اینترنت یافت می شود توزیع شده است. همانطور که اغلب با آن همراه به منظور اجتناب از InterYield بر روی کامپیوتر خود شما شدیدا در طول مراحل نصب نرم افزار آزاد باید باشد. برای جستجوی پیشرفته یا حالت نصب سفارشی انتخاب کردن و خواندن تمام شرایط و ضوابط. حاصل کنید که شما بررسی اطلاعات همه بیشتر در مورد دیگر سخت خواهد شد نصب کنار به منظور اجتناب از هر توله سگ (برنامه های ناخواسته) نصب به کامپیوتر شما. اگر کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده است، سعی کنید در مورد آموزش حذف ما به طور کامل حذف InterYield.

InterYield و برنامه های پشتیبانی از آگهی مشابه اغلب سفر اخبار و sharewares. برنامه های رایگان است که اغلب با پیوست های ناخواسته پر است. اگر شما می خواهید برای اجتناب از آنها, شما چه برنامه هایی که شما از نصب باید بسیار محتاط باشند. ما به شما چند راهنمایی مفید در مورد چگونه به اجتناب از و چگونه به حذف چنین مزاحمان بی فایده به من بدهید. اول از همه، اگر شما می خواهید برای نصب یک برنامه، تردید نظرات و بررسی خواندن از افرادی که در حال حاضر از این برنامه را دانلود کرده باشید. قبل از اینکه شما شروع به نصب و راه اندازی و ثانیا، شما باید EULA بخش (توافق نامهٔ مجوز) بخوانید. ثالثا، نمی عجله فرایند نصب، آن را به آرامی، جلوگیری از کلیک بر روی دکمه بعدی تمام وقت برای سرعت بخشیدن به روند. در نهایت، اگر شما تصمیم به این برنامه به اندازه کافی امن است که انتخاب گزینه نصب پیشرفته و پیشرفت کل به دنبال نزدیک. در طول راه برداشتن علامتگذاری همه مشكوك و ناخواسته الحاقات، مانند InterYield.

چگونه برای حذف ویروس InterYield از کامپیوتر من?

شما باید این تردید پلاگین اسرع زیرا ترک آن را بر روی کامپیوتر شما نتیجه شما در از دست دادن اطلاعات شخصی خود را و یا نفوذ تهدیدات جدی اینترنتی حذف. به منظور حذف تبلیغات InterYield این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

حذف نرم افزار، که مربوط به ویروس InterYield:

شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند InterYield.
“حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.دانلود ابزار حذفبرای حذف InterYield

تنظیم مجدد مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

InterYield از بین بردن پاپ آپ مربوط سخت از اینترنت اکسپلورر

 1. نماد چرخ دنده -> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. آنهایی که شما را نمی دانم و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی را حذف کنید.
 3. گزینه ها را ببندید.

InterYield از بین بردن پاپ آپ مربوط سخت از فایرفاکس

 1. وارد مورد: افزونهدر زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. به فایرفاکس -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) بروید. به اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد فایرفاکس.

InterYield از بین بردن پاپ آپ مربوط سخت از Chrome

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر شما در مورد هر مطمئن، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برایchrome://settings ، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و بازنشانی تنظیمات مرورگررا فشار دهید.

پاسخ دهید