iON Internet Security حذف

Fake Antispyware

iON Internet Security چیست؟

iON Internet Security برنامه سرکش آنتی ویروس است که تقلید اعمال مشروع امنیت ابزار و تلاش برای متقاعد کردن کاربران به خرید آن است. نمایش برنامه تن هشدار جعلی و پاپ تا اعلان که ترساندن شما که کامپیوتر شما به شدت آلوده است. از iON Internet Security با استفاده از بسیاری از منابع سیستم شما، عملکرد رایانه خود را بطور قابل توجهی میکند. iON Internet Security وانمود به برنامه ضد ویروس مشروع باشد اما جای هشدار غلط و جعلی نشان می دهد نتایج اسکن برای ترساندن شما را به خرید آن. این برنامه از طریق هک سایت های وب است که بهره برداری کیت نصب شده بر روی آنها توزیع شده است. هنگامی که یک فرد یکی از این سایت ها هک بازديد، کیت بهره برداری برای آسیب پذیر برنامه های نصب شده در مرورگر وب خود را بررسی کنید و سپس سعی کنید آنها را به نصب iON Internet Security بدون اجازه یا دانش بهره برداری.

چگونه ویروس iON Internet Security بلند شدم؟

برنامه رایانه های تصادفی با کمک ویروس تروجان وارد. اگر شما یکی از سایت های خطر بیافتد شما آلوده می تواند. iON Internet Security می تواند همچنین تقلید سیستم به روز رسانی و دریافت به کامپیوتر خود را بدون شما مشکوک در مورد آن. یک بار برنامه را به کامپیوتر می شود، آن تغییر برخی از تنظیمات سیستم را که اجازه می دهد برنامه پس از هر راه اندازی مجدد سیستم شروع می شود. iON Internet Security آن اسکنر تقلبی است که فقط تقلید به دنبال عفونت های کامپیوتر استفاده می کند. تعجب آور است که این برنامه یک دسته از فایل های مخرب به شما است که ظاهرا سیستم شما آسیب رساندن به حال حاضر نیست. Funny چیزی است که آن را تشخیص عفونت های همه در یک فایل است که واقع بینانه است. این تنها یکی است بیشتر ثابت کند که این نتایج اسکن جعلی.

ion internet security thmb iON Internet Security حذف

پس از نصب، iON Internet Security برای شروع هر زمان که شما ورود به Windows پیکربندی خواهد شد. شروع به کار آن انجام اسکن جعلی از کامپیوتر شما و سپس دولت که عفونت های متعدد در حال حاضر وجود دارد. اگر شما سعی کنید و برنامه را برای حذف این عفونت ها استفاده کنید، هر چند، آن می گویند شما ابتدا نیاز به خرید آن را برای انجام این کار. عنوان اسکن نتایج جعلی هستند، لطفا این برنامه را خرید.

iON Internet Security همچنین پیام های متعدد بر روی سیستم شما است که شما فکر می کنید که سیستم شما در واقع در معرض خطر است را نمایش می دهد. در اینجا به برخی از پیام است که شما دریافت خواهید کرد که ادعا می کند می توانید اطلاعات شخصی خود را به اشخاص ثالث:

نادیده گرفتن نتایج اسکن توسط iON Internet Security و هر گونه اطلاعیه امنیتی است که مربوط به این برنامه سرکش. آن است که توسط هکرها رایانه است که در حال تلاش برای کاربران رایانه قادر به rip کردن طراحی شده است. اگر شما به خرید نسخه کامل iON Internet Security خواسته می شود پرداخت کاری نیست. اگر چه آن شما را به حل مسائل امنیتی خود امیدوار می شود خواهد شد، این برنامه کاملا بی فایده است. در واقع مسئله تنها شما باید این برنامه سرکش خود را است. یک چیز بیشتر به ذکر است، که در حال حاضر پرداخت iON Internet Security صفحه does’t کار حتی.

به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص حذف iON Internet Security از رایانه خود دارید. اجرای یک اسکن کامل سیستم با برنامه های ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter، فراموش نکنید به ابزار ضد ویروس خود را ارتقا به جدیدترین نسخه آن به عنوان تنها به این ترتیب شما مطمئن خواهد شد خود را حذف هر تهدید از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف iON Internet Security

همانطور که می بینید، سرکش این تنها برای ترساندن شما به فکر ایجاد شد که شما پس از آن خرید برنامه که شما آلوده می شوند. این می رود بدون گفت که شما باید قطعا خرید iON Internet Security، و اگر شما در حال حاضر، شرکت کارت اعتباری و اختلاف اتهامات حاکی است که این برنامه اومدی و ویروس کامپیوتری تماس. برای حذف iON Internet Security و سایر نرم افزارهای مخرب مرتبط لطفا راهنمای رایگان حذف زیر را استفاده کنید.

removal instructions en iON Internet Security حذف

پاسخ دهید