iPhoneRecoveryFix.exe حذف

Trojan

iPhoneRecoveryFix.exe چیست؟

ما تجزیه و تحلیل بر اساس iPhoneRecoveryFix.exe فایل مربوط به خانواده Adware.SweetIM است. این مطلب 153 بار شناسایی شده است. حجم فایل 197632 با امضای MD5 1b37d00e720402a902d9b9bb2182e8bb.

چگونه اعمال iPhoneRecoveryFix.exe

iPhoneRecoveryFix.exe جمع آوری اطلاعات مربوط به کاربر به منظور نمایش تبلیغات در مرورگر وب. جزء می تواند داده های ذخیره شده در فایل autoexec.bat ضبط، انتشار پنجره های بازشو، مجدداً پیکربندی فایروال یا فایل میزبان و اضافه کردن/حذف لینک از منوی “آغاز”. این مهم که این اجرایی می تواند دسترسی به ویرایشگر رجیستری و مدیر وظیفه حذف است. همانطور که شما می توانید این و rootkits موجود به طور جدی می تواند تشدید دستی روش حذف iPhoneRecoveryFix.exe. پس چگونه شما باید خطر از رایانه حذف کنید?

iPhoneRecoveryFix.exe حذف

شما اجرای خودکار نرم افزارهای جاسوسی ابزار تشخیص و حذف را حذف iPhoneRecoveryFix.exe در نظر گرفته است؟ ابزار قابل اعتماد و معتبر و به روز SpyHunter توصیه می شود. نرم افزار نه تنها می توانید بهره برداری در عرض چند دقیقه حذف اما همچنین می توانید مطمئن شوید که سیستم عامل ویندوز خود را در برابر حملات آینده schemers نگهبانی را. سوالات بیشتر در مورد حذف عفونت دارید؟ ارسال نظر زیر.

دانلود ابزار حذفبرای حذف iPhoneRecoveryFix.exe حذف

پاسخ دهید