حذف iRobinHood Ads

دسته‌بندی نشده

iRobinHood Ads حذف

iRobinHood برنامه تردید بسیار است که شما باید سعی کنید برای جلوگیری از است. مهم نیست که فعالانه به شرکت در مسابقه آنلاین و برنده جوایز که بین 400 $ و 50 $ متفاوت ارائه می دهد، شما باید از آن باقی بماند. بعد از تست iRodinHood ویروس بر روی چندین کامپیوتر کارشناسان امنیتی هنوز scamware دیگری که می تواند برچسب دار به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه (توله سگ) است که در بر داشت. ما قویا توصیه به شرکت در آن مسابقات جعلی و برای دانلود هر پلاگین–فهم/پسوند که این برنامه ممکن است به شما ارائه می دهیم. هنگامی که آنها نصب شده, آنها ممکن است توسط هکرها و مجرمان اینترنتی برای نمایش تبلیغات تحریک کننده و یا حتی به سرقت اطلاعات خصوصی شما سوء استفاده می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف iRobinHood Ads

اگر iRobinHood در حال حاضر سیستم خود را ربوده است و شما در حال تجربه کردن پنجره های پرشی و تغییر مسیر های مختلف, نمی اتلاف وقت و این برنامه را از سیستم خود حذف کنید. شما واقعا باید iRobinHood اسرع حذف کنید.

چگونه نفوذ iRobinHood می توان کامپیوتر من?

کاربران اینترنت به راحتی می توانید این برنامه را به طور مستقیم از وب سایت رسمی خود دانلود. اگر شما آن را ببینید، اما واضح است که این وب سایت بسیار سوال برانگیز است که می بینید: آن را با جملات نادرست و کلمات دارای غلط املایی پر شده است. اگر شما تصمیم به iRobinHood را روی دستگاه خود نصب و خواندن آن شرایط قرارداد بخش علاوه بر این، شما همچنین چگونه مشکوک آن ممکن است متوجه. ادعا می کند: “با استفاده از خدمات ارائه شده توسط رابین هود کاربر که رابین هود مسئول زیان، خسارت یا آسیب ناشی از استفاده… است موافق کاربر رابین هود و یا گردانندگان آن در قبال از دست دادن فرض، خسارت یا آسیب از جمله، برگزار خواهد شد اما محدود به ویروس ها, بدافزارها, جاسوسافزار, ارتباطات مکانیکی، فنی، الکترونیکی، تلفن، کامپیوتر، سخت افزار یا نرم افزار آسیب، فساد داده ها و اشتباهات و malfunctions یا شکست هر نوع… “. برای تلفن های موبایل بسیار غیرقابل اعتماد، درست است؟ اگر شما نگران در مورد امنیت سیستم شما باید پسوند/برقی است که ارائه شده توسط توسعه دهندگان از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را جلوگیری از. شما همچنین باید بسیار مراقب باشید چرا که آنها نیز ممکن است به توزیع این برنامه، تردید هنگام دانلود اخبار از وب است.

چگونه برای حذف iRobinHood از کامپیوتر من?

اگر شما در این شرکت و یا مشابه مسابقه, نمی اتلاف وقت و اسکن کامپیوتر خود را با مشروع و قابل ضد جاسوس افزار, که کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که آن عاری از هر نوع مخرب است. علاوه بر این، اگر شما در حال دیدن مداوم تبلیغات بازشو و محتوای مشابه از iRobinHood, نمی اتلاف وقت خود را و این مراحل را دنبال:

حذف نرم افزار، که مربوط به Gooternet:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند iRobinHood به دنبال شرکای افزونه و مشابه نوشته ناشناخته.
 • “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

iRobinHood از مرورگرهای کامپیوتر را پاک کنید:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که سیستم شما رایگان فایل های مخرب و پوشه ها است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف iRobinHood Ads

پاسخ دهید