isearch.babylon.com حذف

Browser Hijacker

isearch.babylon.com چیست؟

isearch.babylon.com وب سایت، که اغلب بدون آگاهی کاربران بازدید شده است. زیرا با استفاده از استراتژی بازاریابی ناعادلانه و نزدیک هواپیماربایان مرورگر است که بخشی از تنظیمات کامپیوتر شروع تاییدیه به این صفحه تغییر متکی است. در نتیجه، قربانی isearch.babylon.com به جای او/مخصوص اوست میفهمد که موتور جستجوی پیش فرض، شروع صفحه و جاهای دیگر. از نگاه اول این صفحه به نظر می رسد مانند یک موتور جستجوی معمولی که شامل جعبه جستجو. با این حال، ما با استفاده از آن برای جلسات جستجو خود را از آنجا که بیشتر آن را می دهد نتایج جستجو پرداخت توصیه نمی. علاوه بر این، به همین ترتیب به نوار ابزار بابل، این موتور جستجو ممکن است عادات مرور خود را پیگیری و فروش این داده ها برای اشخاص ثالث یا به سادگی جستجو مربوطه در آینده نشان می دهد.

اگر شما رنج می برند از این مسائل، شما باید hijacker مرورگر isearch.babylon.com را از سیستم حذف کنید. علاوه بر این، شما را به مرورگر شما رفع دستی به منظور تغییر صفحه اصلی شما را به حالت عادی داشته باشد. بسیاری از کاربران رایانه isearch.babylon.com به عنوان یک مزاحم را اندازه گیری کنید. در واقع، برخی از نرم افزار امنیتی ارائه شده این برچسب به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. در حالی که در حال اجرا یک اسکن isearch.babylon.com به عنوان یک شکل از تهدید تشخیص داده می شود. به ما، ما آن را به عنوان hijacker مرورگر ساده است که هیچ نیت مضر پیدا. اگر چه، دستور کار کنترل عملیاتی در رایانه آسیب دیده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف isearch.babylon.com

به محض این که زمین این اسپای در رایانه خود تغییر آشکار به صفحه اصلی خود وجود دارد. در عوض، از تنظیمات پیش فرض آن به نوار متشکل http://[1 آدرس وب جستجو ناشناخته سوئیچ]. آن را مانند موتور جستجوی معمولی در اولین نگاه ممکن است، اما استفاده از آن فراهم می کند یک فعالیت نرم افزارهای مخرب مانند مشکوک به کاربر نهایی. شاید به خاطر تغییر مسیر اولیه است که تولید آن قبل از اینکه زمین در صفحه مورد درخواست شما.

به دلیل ناخواسته ویژگی ذکر شده isearch.babylon.com این جستجو منفور بوده است. وجود درخواست برای روش حذف این اسپای در حال رشد هستند. برای مشاهده راهنمای سیستماتیک لطفا اقدام به حذف بخش در این صفحه.

چرا من تغییر مسیر به isearch.babylon.com؟

isearch.babylon.com آغاز تغییر مسیر hijacker مرورگر داخل سیستم می شود. به طور معمول، این ممکن است رخ دهد هنگامی که دانلود نرم افزار نا امن از منابع ناشناخته. علاوه بر این، همچنین باعث ضد جاسوس-سرکش یا ویروس های دیگر که ترک برنامه های مختلف ناخواسته بر روی سیستم های ممکن است. به محض این که این مرورگر hijacker داخل می شود، این تغییر تنظیمات در تمام مرورگرهای اینترنتی از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم. علاوه بر این، آن ممکن است سعی کنید تغییر صفحه اصلی و موتور جستجو را به صفحه خود. برای خلاصه کردن، ما نمی تواند ادعا که این موتور جستجو مخرب است اما واضح است که با استفاده از روش توزيع سرزده و ممکن است نتایج جستجو تغییر را نشان دهد. اگر نه آن نصب شده و یا تنظیم آن را به عنوان صفحه اصلی خود، شما باید کامپیوتر خود را برای مرورگر hijacker چک.

چگونه برای حذف ویروس تغییر مسیر isearch.babylon.com

به منظور حذف hijacker مرورگر isearch.babylon.com شما کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار انتشار اول از همه اسکن باید. برای آن، SpyHunter استفاده کنید. علاوه بر این، شما باید به حذف نوار ابزار و بابل افزودنی یا فرمت از مرورگر خود حذف کنید. برای آن، این مراحل را دنبال کنید:

حذف نوار ابزار بابل از کامپیوتر شما: کلیک کنید شروع منو -> “کنترل پنل”–> “حذف برنامه” یا “افزودن/حذف برنامه ها” و “حذف برنامه” دکمه را انتخاب کنید هنگامی که شما این مطلب.

حذف پسوند و افزودنی های آن از تمام مرورگرهای:

گوگل کروم:

باز Google Chrome کلیک کنید روی نماد آچار -> -> تنظیمات -> مدیریت موتورهای جستجو -> حذف isearch.babylon.com و دیگر موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست و ایجاد یک موتور جستجوی خاص به عنوان موتور جستجوی پیش فرض

موزیلا فایرفاکس:

باز موزیلا فایرفاکس -> رفتن ابزار -> بزرگ شیشه ای یا آیکون Arrow–> مدیریت موتورهای جستجو–> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست، گوگل یا دیگر موتورهای جستجو به عنوان پیش فرض; موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها” و پیدا کردن isearch.babylon.com و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

من اينترنت، اکسپلورر:

اینترنت اکسپلورر باز -> رفتن -> ابزار افزودنی های مدیریت ارائه دهنده های جستجو -> -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری و ایجاد یک موتور خاص به عنوان پیش فرض; باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’. در اینجا به دنبال isearch.babylon.com و “حذف” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف isearch.babylon.com

پاسخ دهید